Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Klarinét

Dátum: 2012.05.09. 19:09:56
Hát a fene tudja Miklós... Esetleg majd kérjék meg a játékosok egymást hogy csak akkor támadják egymást amikor manás cuccban feszítenek? Ezt te sem gondolod komolyan. Ez nagyon gyenge érvelés volt. A lassabb szintlépés miatt agyon lesznek tápolva a karik akik elöl vannak. Jól szét fogják csapni a pofánkat a remek ötletetek miatt. Nem mindenki olyan Penge hogy a 10 szint különbség ellenére lecsapja a nagyokat. Egyszerübb lenne ha csinálnátok nekik egy kristály horda szerü valamit, aminek a tagjait csak a toplista elsö 2 oldala támadhatna. Így mindenki tudná folytatni a jelenlegi fejlödési taktikáját.
Dátum: 2012.05.06. 19:31:13
Miért bújtak a katakombákba a kristályok a V5-ön?! Tessék kihozni onnan azt a gyáva bandát!!!
Akkor most mozdul vagy sem?
Erösen kétlem hogy 60. szint környékéröl lecsapkodott a 35.-re ...
Ha portya kari eleve jobban jön ki LE/TP arányban ha ügyes és a szakija is jó. Emellett lehet lélekkutat is sütögetni és a szerencsekeréken is csurog az LE. Ha valakiket beszervezett ajánlás útján onnan is kaphat LE-t. Küldetések stb-stb.

Ha a V3-on játszik ott felhalmozhatta az általa gyüjtött LE-t és lehet hogy mostanában döntött úgy hogy elkölti.
Lehet ennek egy és ezer oka.
Dátum: 2012.04.26. 16:59:42
Nekem csak apró térkapu stimulátorok potyognak, pedig már nagyon várom mikor kapok valami "értelmes" cuccot. Onnantól kezdve csak ingyen pöri lesz...
Dátum: 2012.04.24. 21:09:11
Nincs mit, annak idején nekem is magas volt a dolog.
Dátum: 2012.04.24. 19:32:40
Egy kis olvasni és számolni való :

http://vegzetur.wikidot.com/vilag5

Semmivel nem kaptok több vagy kevesebb TP-t mint ami jár. Ennek megfelelöen az LE is több nektek mint azoknak akik a szerver elején regeltek be.
Én 2010 decemberében regeltem a V5-re és már akkor is majdnem dupla annyi tp-t kaptam mint a régi regesek.
Ez egy felzárkoztató dolog. Mára már 97. szinten vagyok és a szövetségem sok tagjára 20 szintet vertem rá a régiek közül.
Dátum: 2012.04.24. 19:15:41
Biri, 520-ért nem veszek kavicsot. Vagy 350+350 darab vagy semmi. Az anyagi helyzetemmel nem akarok senkit sem untatni.
Külföldre költöztem, tanultam a nyelvet és 3 év után egy hete kaptam meg az elsö munkámat.
Nos a kevéske pénzt amit szerezni tudtam eközben, azt bocsi de legtöbbször nem a játékra költöttem. Igaz jutott azért ide is jócskán...
Ha vannak ilyen akciók hát nem akarok róla lemaradni. Föleg úgy nem hogy valóban az event után kapunk egy kalap kiégett kavicsot. Ha az ilyen dolgokat nem pár nappal elöbb jelentik be akkor talán az ember ki tudja szorítani a 350 kavics árát.
Mint az elözö hsz-ben is írtam nem mindenkinek áll rendelkezésére hipsz-hopsz az összeg. De ez magánügy...

Egyébként "jdhcn" templom nincsen... mindegyiket meg lehet csinálni. Csak be kell szedni egy kis TP-t érte...
Ez nem mindenkinek tetszik.
Dátum: 2012.04.24. 06:53:36
Miklós!

Idökorlátot vezettél be hogy senki se tápolhassa magát agyon a templommal...
Erre most akciósan vehetünk magunknak templomi pálcát amivel azonnal kezdhetünk új templomot.
Hogy is van ez?
Speciel erre nekem most nem lesz pénzem, mármint a kavicsra. Lekések az akcióról...
Gondolom nem véletlen hogy kavicsvásárláshoz van kötve a pálca, így több lesz a remélt bevétel.
Ha valaki az akciós napokon többször vesz kavicsot az fel tudja halmozni a pálcákat?

Lesz ez a relik a kufárnál is, vagy csak azoknak lesz elérhetö akiknek állandó jelleggel van stex a játékra?
Nekem speciel sajna spórolgatni kell a kavicsokra, nem akkor veszek amikor akarok sajnos... Gondolom vagyunk ezzel így egy páran még.
Dátum: 2012.04.24. 06:50:15
.... rossz topicba ment...
Dátum: 2012.04.21. 08:25:29
Igazad van az állat meg az egyéb ügyeskedés mindig segit, kivéve egy esetben amikor a kari olyan gyengén van fejlesztve hogy a prémes fegyverek ellenére is elverik mint a kétfenekü dobot.

Ha nem akarnak kikapni a sárkányok ellen akkor fejleszteni kell: TÖ, szívósság, kritikusok, minnél magasabb polcról vásárolni a kufártól. Van akinek megy és van akinek a legtöbb tanács ellenére sem.
Dátum: 2012.04.20. 21:53:00
Nem, nincs gond...

Mint mondtam attól függ mikor regisztráltál a V5-re. Akik kevesebbet kapnak azok idöben, vagyis szerver induláskor kezdték a játékot.

Olvasd el ezt az oldalt, az inspirációs részt :

http://vegzetur.wikidot.com/vilag5

-----------------
kieg: Gondolom a kétszer annyi LE ellen nem emeltél eddig kifogást? Kérdezd meg a társaidat mennyit kapnak egy vadászatért és mennyit te. Remélem az oldal elolvasása után már érteni fogod.
Sok sikert az eventen!
Dátum: 2012.04.20. 21:50:11
2 éve játszom de ilyen listát még én sem láttam. Lehet hogy kéne ilyet csinálni a Wikidotra...
A toplistán nézegesd a nagyokat, az eventeken lehet szerezni ilyen dolgokat, illetve a lélekkufárnál.
De a karakterlapod bal oldalán is vehetsz alul a relikviák fülnél is dolgokat, szigorúan ösköért.
Ezekhez hozzájönnek a térkapus és az epikus relikviák, ez utóbbiakhoz csak akkor juthatsz hozzá ha szövetségben vagy. Akkor is csak úgy ha van térkapu vagy epikus emlékmü.
Dátum: 2012.04.20. 21:42:57
Ez attól függ kapod e az inspirációs bónuszt és mikor regisztráltál. Mivel 2 csp-t von le csatánként dupla tp jár érte.
Örülj neki hogy eddig olcsóbban megúsztad, valszeg észrevették és már a rendes tp összeget kapod, mint mindenki más is.
Dátum: 2012.04.20. 21:36:50
Ha Miklósék ezt adják kis szinten is, miért ne? Szerencsekerék ez vagy "miafene" ?
Miböl gondolod hogy a V5-ön lenne gond csak ez?
Semmivel sem kapsz több, vagy kevesebb TP-t szintenként a V5-n a többi világhoz képest. Söt... ez még "hátrány" is, mivel jelentösen több TP-t kajál be az ember vadászatonként jóval kevesebbet kvízelhet. Ugye ez a plussz LE-ket a besorolásért, kérdés feltevésért illetve a lemondásért és a medálokért kivonja a forgalomból. 50%-át tutira, nekem elhiheted. Ezt a cipöt kijártam már ott.
Dátum: 2012.04.20. 12:47:26
Ezennel szeretném megköszönni a scriptelös játékosoknak a VU Miklósék általi lebutítását.
A statok kivételét egyre több helyröl.
Gratulálok a "névtelen" játékostársaimnak! Nyertetek, lehet scriptezni orrba-szájba...
Mivel rengeteg a fizetös játékos a scriptezök között, nem lehet ellenük fellépni mert nagy pénzkiesés lenne. Így hát marad a játék lebutítása.
Nem vagyok programozó, nem is értek hozzá.
Nem lehet kizárni ezeket a programokat?
Így nem kellene tiltani senkit sem script használat miatt és a játék is maradhatna az eredeti formájában.
Dátum: 2012.04.19. 16:33:13
Köszi a választ!
Nagyjából értem mit mondasz...
Az 1000 csata nem fog menni, mert ugye LE is kell az aktiváláshoz. A sok csata pedig erösen fogyasztja az épet.
Inkább maradok akkor a sok LE/kevés csata verziónál. Van kb 300 pp-m is annak a bevétele is ide fog vándorolni.
A bunyós verziót az elözön is csináltam és messze nem kaptam annyi TÖ-t mint egy-két szövitársam.

Még egyszer köszi és sok sikert mindenkinek az eventen!
Dátum: 2012.04.19. 16:05:03
Ez nekem is nagy dilemma volt addig amíg a V5-ön meg nem kérdeztem a JólesöHullaszag szövi egyik "penge" tagját.
Itt ugyanis senki nem mondott semmi konkrétat, hiába is kérdeztem több alkalommal is.

Azt írta teljesen mindegy melyik irányzatot tolja az ember. Az a lényeg hogy minnél több LE legyen beletolva az eventbe, mert az 1,2 szeresét kapjuk vissza TÖ-ben az event után.
A csatákat a végére hagyom, abból is csak annyit tolok amiböl kiverem azokat a relikeket amik nincsenek meg.

Persze ha valaki tud valamit számszerüen is mondani, annak nagyon örülnék. Mármint mennyi csatát toljon le valaki 2000 CSP viszonylatában...

Elöre is köszi ha valaki érdemileg is tud válaszolni.
Dátum: 2012.04.19. 10:04:10
Hát ettöl nem lettem okosabb...
Szóval mi az az optimális összeg a minimum aktiválási költség felett amivel aktiváljak?
KB 1100 csp-vel és 240 PP-vel vágok neki az eventnek, nem szeretném eltékozolni az eröforrásaimat.
Mennyi csatát nyerjek kb minimum?
Dátum: 2012.04.19. 09:58:49
Volna egy kérdésem:

Hogyan éri meg jobban a pilon aktiválás az eventen?
Olvastam 1-2 dolgot itt. Az egyik azt mondja jó sok nyert csata kell, a másik pedig azt hogy sok LE-val aktiváljunk.

Az elözö eventen én a sok csatás alap összeggel való aktiválást választottam. Hát mit mondjak kevesebb TÖ-t kaptam azoknál mint akik sok LE-t toltak csatánként.

Valami tapasztalt embörke véleményét és tapasztalat megosztását tudnám dijazni ha megtenné azt, hogy kisegít minket egy kis infóval.
Dátum: 2012.04.17. 16:49:20
A prémium az alap feltétele az állatok átnevezésének. Az meg pénzbe kerül...