Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Klarinét

Dátum: 2012.09.19. 21:06:55
Föleg hogy a vadászatot akarják eröltetni... A VF még így is gyengébben hoz mint az EH. ( LE/TP arány )
Dátum: 2012.09.19. 21:02:51
Hát ennek se füle se farka... Kínzókamra feltöltés? Hát nem ezért kapta a féket a top elsö 2 oldala?
Szerintem ennek semmi értelme...
Dátum: 2012.09.15. 06:55:57
Rossz az emlékezeted... volt a szövetség top 10-ben is. Veled ellentétben én még emlékszem rá amikor a szövink beolvadt a tietekbe. Nem sokra rá valami nagy építkezés volt.
De különben teljesen mindegy milyen szöviben van az ember, ha már egy olyanba bekerül mint pl. a Mohír. Ekkora lélekkútnál már vastagon megvannak azok a bónuszok amire szükség van. Innentöl a karakter fejlesztése számít, a szövi már nem sok újat nyújt. Ha csak 10 karakter viszi tovább a szövetséget és nem épít csak a szövi küldikhez, már akkor is tökéletes.

Mod: Meg különben is... Miért nem fogjátok meg az aktív tagságotokat és mentek át a Mohírba? Sokkal több a bónuszuk és van hely náluk böven. Mi sem ragaszkodtunk annak idején a Fekete Kézhez, szépen mentünk hozzátok az inaktívakat hátra hagyva. Nem bántuk meg... Nem mertek tovább lépni?
Dátum: 2012.09.14. 18:12:33
Egyet kifelejtesz, mind igaz amit írsz... viszont amennyivel megnö az alapszint annyival nagyobb is lesz a blökik ÉP-je.
A szakértelmek számának növelése pedig erösíti az állatot, ami kompenzálja az elnyelés csökkenését. Ez saját tapasztalatom, az AF pontokat hasznosabb dolgokra is el lehet költeni. Föleg hogy már lesz mire gyüjtögetni, amikor megjönnek az erre irányuló fejlesztések.
mod: No persze aki nem familárissal nyomul, annak marad az AF.
Dátum: 2012.09.14. 08:53:54
Na nem azért, de:
A DDT sem jeleskedik már aktivitásban elég régóta. Amikor töröltem onnan több mint 1 éve, már akkor is alig alig játszott a többségünk.
A szövetség feljebb volt a toplistán mint most, nem utolsó sorban pedig az általad említett szövetség még mindig elöttetek van.
Szóval piszkosul bele kellene húznotok hogy túlépítsétek a majd háromszor akkora kútjukat Giganticus...
Dátum: 2012.09.06. 13:55:17
Ha nincsen eseménypontod még gyöztes kihívás esetén sem kapsz térképrészletet!
Ha vadászol akkor még szükség van a helyes kvízválaszra is.
Ehhez itt van némi segítség:

http://www.vu.helenakozmetika.hu/
Dátum: 2012.09.04. 22:24:46
Ezt megcáfolnám... Az AF mellé minden esetben kaptam TP-t is a szerencsekeréken.
Dátum: 2012.09.01. 13:46:24
.
Dátum: 2012.09.01. 13:46:06
Ma piszkosul lassan töltödnek be az oldalak, nem a netemmel van baj mert az öszes többi webhely azonnal betöltödik.
Másnak is lassú? Nálam olyan kaki hogy nem lehet játszani vele!!!
Dátum: 2012.08.27. 16:59:06
Ha ugyan az maradt akkor ne hari de egy nagy rakás semmi az event!

Az elözö ilyenen a csapatom utolsó volt, mégis maradtam mert volt pár okos szövetség ahol az összes építöt benevezték. Csoda vagy nem csoda, de az event vége elött az összes építö átment az elsöhöz és az elsöböl utolsó lett.
Akkora elönyhöz jutott a csapat, hogy nem lehetett már behozni semmiképpen! Nekem nagyon jól jött ki ez a "taktikai" húzás, de azok akik a lelküket kitették hogy nyerjenek... Nos azok megszívták a dolgot, mert szabályosan volt/van berakva a csalás lehetösége!

*****

mod: Mivel a "taktikázás" lehetösége bentmaradt mert nem változtattak semmit, akkor most élünk a lehetöséggel az ismikkel. Most mi lépjük meg a szabályos csalást, ha már a JV nem tesz ellene. Össze is kürtölöm az ismerös szöviket, oszt tanakodunk hova menjünk.
Dátum: 2012.08.23. 20:08:48
Varázslat elnyelés: 36

Ennyit adnak a tárgyaim a V4-en. Ez valami vicc?
Nem értem, a kari amit nemrég töröltem a V5-ön, 550-es vari elnyeléssel rendelkezett, a tárgyaim persze nem adtak ennyit...
Úgy tudtam szintenként valamennyi hozzá adódik a dologhoz.

Ez BUG vagy rosszul tudok valamit?

Kicsit tré dolog ez 60. szinten..........
Dátum: 2012.08.15. 10:47:28
Voltak ötleteid ez tény és való, de az is benne volt hogy nem te voltál az élen. Tanultál a "hibáidból" és csináltál egy nagyon baró, rekordokat döntögetö karaktert. Hála a magasságosnak a mi kis kezdö csapatunkat választottad, amit aztán alaposan kitanítottál.

Megint van egy vadász karim a V3-on, meglepö módon 5 bajnokit szereztem a szakizó fázis elött.
Minden taktikának megvan a varázsa és a fejlödési tempója.
Amúgy értem én hogy miért tetted a javaslatodat és kevesled a bajnoki módosítót, ami nem mindenkit rettent el az egy helyben való topogástól. De lenne az AF-nél egy egyszerübb dolog. Semmiféle módosító levonás, hanem aki szintenként megszerzi az 1-1 bajnoki címét az nem nevezhet még egyszer ugyanazon a tapasztalati szintjén. Ha kell a medál, mars feljebb...
------------
Egyböl kevesebb lenne a 14-15 x-s bajnokok létszáma 20. szint alatt.
Dátum: 2012.08.14. 21:59:09
Mc, az erösek szokták kapni a medálokat és ez így van jól. Emlékszem amikor még az új kis kariddal jelentkeztél hozzánk. Akkor azért törölted a régit ami amúgy is erös volt, mert nem te voltál a legjobb a mindenkori szinteden. A legjobbak közé akartál tartozni, nos ez sikerült is... Tessék zsebre vágni a bajnoki címeket és ha unatkozol, akkor igyunk meg egy sört inkább. Ne törd ilyeneken a fejed.
Szerintem az nem lenne kóser ha AF képességek segítségével müvi bajnokokat tudunk gyártani. Jó ez ahogy van a büntetéses rendszerrel együtt.
Az egyik bajnokimat egy 15 x-s bajnok ellen szereztem. Aki sokat csücsül egy szinten az bizony kikap elöbb-utóbb. Így legalább elkezdett mindenki szinteket lépni. Ha lassan is de megindultak felfelé.
Dátum: 2012.08.13. 16:05:19
Hát ha az ember nem szándékozik sokat építeni, akkor kicsit lehet problémás. Föleg ha az epikust meg sem tudja sebezni valaki.
Az én szintemen már bazi sok kp-t kér a küldetés. Nekem szerencsére nem esik nehezemre az epikust csapkodni, de van akinek a szövinkben a te szinteden esélye sincs hogy megsebezze és kp-t kapjon. A V5-ön az építéssel is óvatosan járunk el az átlag miatt. Ha nagyon belehúzunk a kicsikkel tolunk ki.
----------
Bár a kicsiknek szoktunk visszahívni e célból. Minden szövi viszont nem áll még úgy hogy sürün megtegye ezt a dolgot.
Dátum: 2012.08.13. 13:09:54
életelixír
Típus: gyógyital
Szint: 110
Gyógyít: 8000-10000 ÉP
Ár: 3 Őskő
Őskőért vásárolható gyógyitalt naponta csak egyszer vehetsz
----------------------------

Ez egy darab, nincs pálcám... és 5 lötyit kér a küldetés.

*****

Cras a te verziódat nem vitattam, csak arra világítottam rá hogy igenis van olyan templom ami sokba van. Ti nem hittétek el Ricskosznak a 90 valamennyi kavicsot. Van ilyen, de van olyan is ami 20-30 kavicsból is kijön. Nekem a mostani 45 kavics dekrétum nélkül.
Dátum: 2012.08.13. 12:09:54
Simán kijöhet ennyire a templom Cras. Nekem is volt olyan ami kerülhetett volna ennyibe, de mivel nekem nem "ellenségem" a TP meg tudtam oldani. Van pár karakter aki nem vadászik és a NEM ösköves küldetések közül van pár amit dekrétummal csinál meg.
Költsd el az összes csp-t, szerezz X TP-t, sajtolj ki 10 állatot egy nap... had ne soroljam tovább. Aki csak portyára van kihegyezve annak bele köll nyúlni az ösköves zsákba, ha úgy akar kiszállni hogyne kerüljön sok LE-be a dolog,no meg tp-be. Az optimalizátorok még csak véletlenül sem fognak LE-ért dekrétumot venni.

2 specváltás: 20 kavics
5 gyógyital, kedvezmény nélkül alap esetben: 15 kavics
3 állatfelszerelés alapesetben minimum 12 kavics ( Már ha az ember küldizik és amúgy is megveszi. )
Van még egyéb apróbb kavicsos költség is, nem sorolom fel mindet.
Akkor még a vásárolj szóval kezdödö drága dologokat még meg sem említettük, ezeket vagy megcsináljuk mert éppen pont kell a csizma,sisak vagy a varázslat. ( vagy dekrétum. ) Utóbbit nem szoktam habokra venni, ha veszek akkor normálisat.

Szóval aki kifogja a "lehúzós" templomot ,annak simán lehet 100 kavics felett is a dolog.
Dátum: 2012.08.08. 13:58:15
A felszerelések képei sem ugranak elö a tárgylistánál... Csak azt látom amit használok.
Ha a többire megyek, semmit nem mutat.
Dátum: 2012.08.08. 13:39:23
Örülünk neki Miklós! Nagyon jó!
Viszont emiatt az állatokat nem lehet gyógyítani...
Dátum: 2012.08.08. 13:36:08
Szintén zenész... kafa a chat. De jó lenne ha az állatokat gyógyíthatnám!!!! Nincs új dolog valamilyen elcseszés nélkül?

Ha valaki nem tudná beüzemelték a VU chat-et, A V5-ön legalább is van , a V3-on nem látom. KB ekkor nem tudtam gyógyítani.
Dátum: 2012.08.07. 17:34:27
Vagyis akkor a "szinthuszár" szindróma esete áll fenn. Így neki értékes a csp...