Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Klarinét

Dátum: 2012.12.11. 12:25:48
Áááá, ezt most miért? Jók a plussz dolgok, de azért sokkal jobb volt a relikvia. Most maxos befizetésért max kapok egy ezüst relikviát???
Erre vártam egész évben, erre most jól elrontjátok a karakterem karácsonyát!!!

Dátum: 2012.12.09. 09:13:49
Mikor lehet majd kikapcsolni ezt az izét!?

Rodriguez:

Ha valakik kihozzák a lehetö legtöbbet a legjobb tudásuk szerint minden szintböl, azoknak bizony a szintkülönbség a döntö tényezö. Ennyit meg te tanulhattál volna meg a játékról... Ne keverjük bele ebbe Sy Web-et és a hasonló taktikán lévöket akiket nem érdekel hogy mennyire "rossz" LE/TP aránnyal haladnak elöre.
Akár szimulált csatának számít akár nem, engem piszkosul zavar ha X szintröl feljebb hozzám járnak küldizni! Bazi sok munkám van a karakteremben, amit azért csináltam hogy a szintemen igen is a legjobbak között legyek.
Rajtam ilyen szubplazma izével ne küldizzen senki és a kamrába se vigyen be. Ez nálunk a szöviben sérti a "büszkeségünket"!
Amint lehet egyböl kikapcsoljuk, nekünk erre nincsen szükségünk.
Dátum: 2012.12.08. 13:21:25
Esetleg próbálkozhatnál egy ösöreg bevált módszerrel...
Írsz egy-két karinak aki tolja az ismételhetös küldetéseket. Náluk általában akad böven alacsony szintü állat. Megbeszélitek mikor "harcoltasson" ilyeneket és akkor tuti lecsapod a blökiket.
Gondolom van egy-két ismerös aktív karakter a környékeden.
Dátum: 2012.12.03. 21:38:17
Ha már van élesben szubplazma akkor legyen egy idöben kikapcsolható is. Megígérted! Ha nincs teljesen kész a fejlesztés minek lett elindítva az event? Engem kifejezetten zavart már akkor is amikor feljött ennek a tervezete.
Dátum: 2012.11.30. 09:28:34
Legyen igazad... Eddig egy eventet sem daráltak le ilyen gyorsan még soha. Ez azért kicsit tré dolog nem?
Aki kevesebb dekrétumot használ el az nyer?
Akkor aki most ezek segítségével ledarálta az összes feladatot az simán visszaeshet a top 15-böl...
Ezt kapják a pénzükért?
Mondjuk ennek az esélye kicsi... Aki 3 dekrétummal vagy alig többel oldja meg, az akkor sem tuti hogy megelözi a mostani 1. helyezettet.


Más:

A 40. szint alatti "friss" aktív karakterekre nem gondoltál a fejlesztés során. Miért gondolom ezt?

Van egy halom olyan feladat amihez egy csomót kéne portyáznom. VF-es lévén ez cumi nekem. Mivel még nem volt alkalmam térkifordítót szerezni a Xenón abszolut rosszul jönnék ki belöle, 40. szint alatt ugye NEM kalandozhatok hogy ilyen italt vehessek.

Nehogy nekem azt mond hogy a 38K LE jutalom kárpotolna a sok 0LE-s TP-ért, az öskö nekem nem nyeremény föleg hogy 3 dekrétumért ha ki akarom kerülni a nekem nem passzoló feladatokat visszakapok 10-et. Az állateledel nekem nem jelent semmit, az állataim morálja sosem megy 21% alá.
KB 3 szintet tudnék teljesíteni és a jutalom meg sem közelíti a rá fordított dolgok értékét a számomra.
Van egy csomó VT használatot igénylö dolog is. Nem VT-zek. Ezen event alkalmából talán megtettem volna ha a jutalom legalább egy kicsit megérné szintenként a számomra.

Szerintem ezzel nem csak én vagyok így egyedül. Nem én vagyok egyedül VF-es.
Nem azért költöm a pénzt a karimra, hogy egy ilyen dolog miatt legyengítsem magam. Nem kötelezö... Tudom!
Mindegyik eventen szoktam játszani, nem is kevés eröforrást elhasználva.
De ez az event nem ad egyenlö esélyeket, totál ki vagyok zárva az eseményböl...

Van 3 event ami minden szempontból tökéletes. Tényleg nem tudjátok ezeket felülmúlni?
Dátum: 2012.11.30. 07:29:41
GRATULÁLOK MINDEN GYÖZTESNEK!!!!



Egyben Miklósék felé csak annyit ennyit a 3 hetesre tervezett eseményetekröl. Legalább a dekrétumok számát ne növeltétek volna meg háromra, fennmaradt volna egy kis látszata a versenynek...
Értem én hogy kell a lóvé nektek is mert jön a karácsony. De hogy egy nap sem kellett a teljesítéshez pénz segítségével... Ez már azért minösít téged!
Ez az event egy jó nagy pénz lehuzoda. Semmi értelme nem volt így az egésznek. ( játékos szempontból ) Mondjuk amúgy sem...




Ez meg aztán a hatalmas külön jutalom ( siralmasan vicces )

Top 15 jutalma:
1. "a bolygó ura" dicsőség piramisa rang a név mellett, templomi pálca, térkapu stimulátor, 20 sorsjegy
2-5. templomi pálca, kisebb térkapu stimulátor, 10 sorsjegy
6-10. apró térkapu stimulátor, 5 sorsjegy
11-15. 3 sorsjegy


Egy akciós 10 vagy 20 rongyos befizetésnél sokkal jobb dolgokat lehet kapni a kavicsok mellé!

----------------------
mod: A pénzlehuzoda így már nem áll fenn. A kiemelkedöen gyors teljesítések miatt nincs már értelme a kavicsköltésnek a többiek részéröl a "címért". A címet árverés útján is ki lehetett volna osztani...
Dátum: 2012.11.29. 16:48:26
Hát bejött a sejtésem.... Ez az "event" egy kalap **** a kicsiknek! A jutalmak marhára nem vonzóak a ráfordított dolgok miatt. Kapásból nem kapok vissza annyi LE-t mint amit a feladatokra rá kell fordítanom.

Erre kellett annyit várni? Ez egy nagy VT semmi más...
Abból nem elég a kavics bevétel? Kellet egy ilyen nagyobban is? Na erröl ennyit!

Hatalmasat csalódtam, ez messze alulmúlta azt amit reméltem az eseménytöl!
Semmi extra, ami értelmes dolog az csak a magas szintüeknek elérhetö!


Hol lehet kikapcsolni azt a szubplazma izéééééééét????
Dátum: 2012.11.29. 06:37:10
Miért ne érhetné? Az új eseményen pontazonosság esetén AZ IDÖTÉNYEZÖT is számításba veszik. Tehát ha az elsö 15 hely valamelyikére pályázik nagyon is hátrányba kerülhet. Ez a idömérösdi azoknak jó akiknek sok idejük van gép elött lenni, akár a munkahelyen is. Sok ilyet ismerek.
Dátum: 2012.11.22. 08:18:17
Köszi! Az új eventet még csak a fórumról ismerem, alacsony szintü lévén nem nagyon érint. Mivel csak a magas szintüeknek lesz elérhetö az összes szint.


Tuti hogy elöbb a Xeno jön a Kufár elött? Erre nem vennék be mérget...
Dátum: 2012.11.22. 06:39:11
Melyik event fog következni? Az új event vagy a Kufár? Éppen szakizgatok és nem ártana tudni hogy melyik jön a karakterem fejlesztése szempontjából.
Dátum: 2012.11.20. 12:22:27
Köszi a választ!
Dátum: 2012.11.20. 12:18:11
Mit és hogyan? Nem nagyon vágom ezt az izét, viszont marha sok CSP/LE-m volt az eventben. Hüségszilánkom az van annyi hogy vegyek egy esszenciát, csak nem tudom/értem hogy jár e nekem valami a számon kívül... 36. szintü vagyok a V3-on.


Felhasznált LE: 110.967
Effektív töltés: 61.803


Legyőzött sárkányfattyak:
zafír drakón 134 db
arany drakón 130 db
bíbor drakón 110 db
smaragd drakón 121 db
rubin drakón 120 db
fehér drakón 122 db
gyémánt drakón 116 db
fekete drakón 126 db
Összesen 979 db

szintlépés az event alatt : 6
jutalom +93/92 mindenre és 5 szerencse
Dátum: 2012.11.18. 15:33:39
Bagóért meg lehet venni az AH-ban...
Dátum: 2012.11.18. 12:46:28
A vadászzsákmányos példát nem érted?

PL: Ücsörgök a katakombákban, kijövök aztán ellövök 1000 csp-t aztán 3 nap mulva visszamegyek. A 3 nap alatt kérek SK-t meg láthatatlan leszek hogy ne tudjanak kirabolni. Ezt eljátszom párszor az event elött és horribilis LE-t tudok ellöni úgy hogy maxos csp-t tudok felhalmozni az event kezdetére. Bármelyik világon!

Gondolom így már érted a dolgot, nem kell hozzá túl sok sütnivaló...
Dátum: 2012.11.15. 21:06:21
Nem is emlékezhetsz mert ilyet még én sem olvastam töle ... XD
Pedig alkalma lett volna kismillió válaszolni, nem gyöztünk vakarni a buksinkat hogyan vágjunk bele az eventbe.
Csak a tapasztalt sok eventet megjárt karik javasolták a minimum töltéssel járó sok csatát. Ilyen is csak 3 volt.
Dátum: 2012.11.14. 22:09:25
.
Dátum: 2012.11.14. 17:05:11
Az LE gyüjtögetése az event elött, azt betenni utána pedig annyit csatázni amennyi csak belefér VF esetén. Nekem ez vált be... Ez elött töltögettem csak és messze kevesebb jutalmat kaptam mint most.
+70-et reméltem. Cras azt mondta 50-et sem fogok kapni. Erre fel +93 jött minden tulajra. Nagyon meg vagyok elégedve a jutalmazással, csak 6 szintet léptem fel a 30.-ról.
A Bolygó ura nem fogja kiváltani a Landit. Legalább is ezt mondták amikor abban reménykedtem hogy a térképet kiszedik. Ez egy plusz event lesz. Már nem emlékszem pontosan kitöl kaptam ezt a választ.
Dátum: 2012.11.14. 12:36:22
18 szintlepes... jajj, azert keveslem egy cseppet a jutalmadat ennyi szintert cserebe. En kb 6 szintet leptem.
Dátum: 2012.11.14. 12:33:12
Jutalmad az eseményben való részvételért a következő:

+93 Erő, +93 Támadás, +93 Védekezés, +92 Egészség, +92 IQ, +92 Mágia, +92 Taumaturgia
196 Kiégett őskő
(Kiemelkedő teljesítményednek köszönhetően kapni fogsz +5 szerencsét is)
(Ha nem veszed át most a jutalmat, a következő szintlépésedkor automatikusan beírásra kerül)

Átveszem a jutalmat
V3

Koszi mindenkinek a jo tanacsokat!

Dátum: 2012.10.19. 08:51:43
"Eljött az idő, hogy eldöntsék: ki a leghatalmasabb, ki az, akit uralkodójukként választanak. Ki lesz végül a bolygó teljhatalmú ura..."


"de azt el tudom képzelni, hogy ne lehessen kamrázni. Le lehet győzni, de nem lehet kamrázni"


-------------------------------
Az eventet úgy nyeri hogy minden szinten megiszik egy gumibogyó szörpöt... Aztán a leghatalmasabb végzeturat ne lehessen majd kamrázni. Ez nagyon eredeti... Emlékszik valaki a rettenetes Réz Úrra? ( Csipike az óriástörpe )