Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Klarinét

Az epikusok kezdö szintjét kellene csak megemelni, és müködne a dolog...
Mindkét ötlet kiváló!
Dátum: 2013.01.11. 22:08:22
Az baró! Akkor szép türelmesen verd le öket, ha lassan is de levered öket. Nekem azért a 15. picit kissebb volt... De az is odacsapott keményeket, alig gyözték a blökijeim is ellene.
Sok sikert!
Dátum: 2013.01.11. 21:56:35
Nem felesleges... Örülj neki hogy a szintedhez képest meg tudod sebezni, nemhogy megfogni a variját. Az már nagy falat neked... Nem gondolod?
Szép IQ ez a szinteden, kiváló! De akkora entitáshoz még erösödnöd kéne hogy megfogd. Szerencse, epik spec...
Lesz ennek jövöje? A mostani V4-en nincs 300 játékos sem... Ez durván kevés!
Dátum: 2013.01.09. 09:38:56
Hát a fene tudja...
Ez a segítösdi tök jó dolog. De mi van amikor a megátkozott a legmagasabb szintü emberke a szövetségben? Ki veszi le a dolgokat? Írtad, bárki levehetné akár más szöviböl is... Meg fogja ezt tenni ha rendszeresen elöre megbeszélve többen is rászállnak valakire? Bosszúból, mert jobb náluk és rajtuk küldizik? Heti szinten X-szer fognak segíteni? Nem hiszem... Hosszú távon magamtól vonnám el a fejlesztésre valót! Gondolkozz, micsoda káoszt és törlési hullámot okozhatna ez a szivatósdi!
Ez a játék pont arról szól hogy ki tud minnél kevesebb tp-hez a legtöbb LE-t társítani. Most amit megszerzünk részben adjuk át mások megsegítésére?
Ez nem az üdvhadsereg! Szerinted mindenki ennyire önzetlen lesz?
Jobban átgondolva ez az egész egy nagy szivatósdinak tünik. Hosszú hónapok, évek fejlesztését borítaná vagy szakítaná át. Mindezt egy "pillanat" alatt... A lóvéról amit beleöltek a játékosok arról ne is beszéljünk. A kicsik még többet szívnának a nagyoktól.
Ez a fejlesztési javaslat borítaná a taktikákat, teljesen újakat kéne kidolgozni. Kötelezö lenne kifejleszteni, még ha azt állítod is hogy nem. Az nem egy indok hogy majd segítenek a szövitársak meg a barátok... Vagy megteszik vagy nem!
Bazira átrendezné ez a játék menetét.
Olvasva Ariel véleményét igaza van, az ötleteid nagy része nincs átgondolva úgy hogy azok hogyan befolyásolnák azokat a problémákat amik jelenleg is fenn állnak a játékban. Arról nem is beszélve mennyi kellemetlenséget tudnának okozni.

Az AF adta lehetöségeket még nem is ismered igazán! Hiszen soha nem voltál talán még a jelenlegi szintednél magasabban.
Rengeteg taktikai elemet vihetsz velük még a karakteredbe. Még az elején tartasz, majd rájössz hogy jelenleg is sokoldalú. Hidd el mire elérsz 130. szintig, akkor majd ráérsz gondolkodni hogyan tovább. De erre is bejöttek már az új AF képességek.
Dátum: 2013.01.08. 18:58:03
Van egy két jó ötlet a javaslatodban, de van benne jó pár ami nem tetszik. Ha ezek megvalósulnak elég bonyolult lesz a játék így is elég sokan vannak akik éppen hogy elevickélnek. Szerintem éppen elég komplex a játék 60. szint után. Van éppen elég BUG, javítsák ki azokat. Az egyetlen probléma az hogy a legmagasabb szinteken alig van célpont. Lett 2 fejlesztés ami "könnyített" a helyzeten. Lehetne róla vitatkozni... ( top 50 belassítása )

El tudnék képzelni valami hasonlót, de csak 120. szint után bevezetve. Így legalább lenne mit csinálni az unatkozó kariknak és segíthetne a kissebb kariknak a trükközés a +10 vagy magasabb szintröl jövö támadások ellen. Semmiképpen nem tenném elérhetövé 120. szint alatt!

Egy két dolgot kiemeltem amivel nem értek egyet.


"Bűvös csapda: Célpontod nem mehet Katakombába amíg a varázslat hat rá. "Megtisztulással" és "Mágiatöréssel" (bárki által használva rajtad, vagy célpontodon) is semlegesíthető, illetve ha újra varázslatot használsz, akkor megtöröd a csapdát."

Ez kifejezetten nem tetszik, Mc... Így is 3 hét a várakozási idö... Nehogy már rám kényszerítse valaki hogy olyan dolgokat vegyek amitöl megszabadulok valami átokszerü dologtól 3 hét várakozás után. Az AFP nem ajándék, engedjed meg hogy arra költse az ember hogy a saját fejlödését segítse elö.
Mi van ha én vagy más egyáltalán nem akar erre AFP-t költeni?
Hogyan venne akár kényszeredettségböl az ember, ha nem fejleszti ezt ki.
Akkor az szivat meg aki csak akar?!
Van még pár átok varid amivel csak ellen varival lehet védekezni. Eléggé abszurdnak találom az ötletet, így...

Legyen ennek az ára csupán lélekgyémánt. Magas szinten már úgy is megy a rinya hogy mit vegyenek érte. A 120. szint után jelenjen meg automatikusan a kufárnál, a kereskedelem szaki ne legyen rá hatással... 120. szint alattiak ellen ne lehessen használni.
Jó irányba javasolgatsz, csak a csomagolás nem tetszik. Így ahogy fent írom édesebbé tenné a keserü csokit... Legalább is nekem így jobban tetszene és tényleg egy jó megoldás lenne a magas szintüeknek.


*******************************

"Kibicnek...: Ha Kihívást intéznek feléd és veszítesz, akkor ellenfeled állatai nem kapnak morált ezért a győzelemért."

Ez miért lenne jó? Nem vágom s szerintem értelme sincs...


*******************************

"Fertőző érintés: Ha megtámadnak/támadsz és megnyered a kezdeményezést, akkor ellenfeled AFK*2% eséllyel megfertőződik. A Fertőzés egy RND Tulajdonságot AFK értékkel ront (felszerelésértéket csökkent). Megtisztulás semlegesíti, illetve más által Mágiatöréssel is megtörhető, melyet a fertőzöttön használnak. A Fertőzés terjed AFK(-átadásszám)% eséllyel (a fertőzött általi portyákon keresztül, függetlenül attól, hogy támadott, vagy megtámadták). Ha eléri az esély a 0-át, akkor a fertőzött nem fertőz tovább."

Hát ezt meg aztán végképp nem értem. Aki legyözte a fertözést az végleg legyözte, aki pedig 100%-s az hova fertözödik tovább? Vannak akik e között vannak mert késön jönnek rá a jelentöségére és elkezdenek küzdeni ellene. Ez szintlépésekbe és LE-be kerül. Erre most ez még feljebb vinné és megint csak a karakterekre lenne kényszerítve az "ellenszer" megvásárlása.

*******************************

KB ennyi a véleményem. Nem rossz ötlet, KIFEJEZETTEN JÓ! Csak az AF kényszert nem érzem szükségesnek. Ahogy feljebb írtam jöjjön ez egy bizonyos szint után, az ára legyen LGY. Színesebbé tenné a játékot a magas szintüeknek és nem bonyolítaná feleslegesen az alacsonyabb szintü kariknak a napi tennivalót. Ott/itt lent egyáltalán nincsenek gondok.
Csak az unatkozik alacsony és közepes szinten aki extrém lassú taktikán van és nincs számára kihívás mert mindenkit agyonver.

Nekik ajánlom a szintlépést gyakrabban! ( Viccnek szánom, de érdemes lenne elgondolkodni rajta! )
Ha méltó ellenfelet akarsz a bajnokin, inkább egy olyan fejlesztésen agyalj ami egy csomó + büntit ad TÖ-ben az ugyanazon a szinteken csücsülöknek a meglévö büntik mellé.
Ha valaki ugyanazon a szinten van hónapokig és gyüjti a bajnokikat, azok ezt a +büntit kapják ha...

Pl: 1 hónap = -1 minden TÖ-re
2 hónap = -2 minden TÖ-re stb-stb
No pont ezért kéne szerényebbnek lenned... Fogod még te is újrakezdeni amikor rájössz hol rontottad el a karid fejlesztését. Én már két karit is töröltem, ez a 3. kicsit jobb lett, aránylag meg vagyok vele elégedve. Lehetne jobb is, csak nem szeretek több hónapig egy szinten csücsülni. Uncsi lenne!
Ahhoz képest hogy veszed a bátorságot arra hogy a játékos társaidat pellengérre állítod... Elöször a saját karidat kéne megnézned. A V3-on amit látok a karidon szerintem nem ad okot arra hogy leszóld a többieket.

http://vilag3.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=23518


Ugyan azon a szinten vagyok mint te, van köztünk kb 500 TÖ különbség. Nem vagyok én sem a legjobb, igyekszem elérni a tudásuk szintjét. Ahelyett hogy leszólod a többieket, inkább magaddal foglalkozz. Az hogy prémes cuccal szaladgálsz nem tesz legyözhetetlenné, egy buzogánnyal legyözlek. Majd találkozunk párszor az eddigi csatáknál, nemsokára elérem a 100. küldetést utána ideális küldi célpont leszel.


Nekem is van pár bajnoki övem, mégis vannak olyanok akik laposra vernek engem is.
Ha már másokat leszólsz véleményezd ezt, láthatatlanul védekeztél.

( A csatában összesen 1476 sebzést okoztál, és 158 sebzést kaptál. Elhurcoltad ellenfeledet a kínzókamrába. )
Dátum: 2012.12.30. 18:23:17
A külföldről történő banki utaláshoz itt van minden adat:
account holder: Beholder Kft.
bank name and account number: OTP 11707024-20397441
IBAN: HU72 1170 7024 2039 7441 0000 0000
BIC(SWIFT) code: OTPVHUHB


Én ezt kaptam amikor érdeklödtem hogyan utalhatok külföldröl, ha kavicsot akarok venni.
Szerintem a 20-as keret izgis lenne. A ki és belépegetést a szövikböl azzal kéne kizárni hogy maximum csak kétszer válthatna szövetséget valaki. Vortexcsapást meghagyni. A 20-as létszámmal azért lenne legalább 4 szövetség aki versengene. Jó lenne valami újat belevinni a szövetségi V4-be mert már tényleg siralmasan kevesen játszanak, egyre kevesebben. Régebben állandóan ott nyomultam, de most megvallom az utóbbi pár ilyenröl 1-2 héten belül töröltem... Bazira uncsi és a nagy létszám miatt max 2 szövetség verseng összesen... Már ha van vetélytárs, mindig ugyan az a társaság nyer. Néha egy kicsit megszorítják öket, de az epikus verésnél lemaradnak a többiek. Meg aztán eléggé fárasztó éjjel nappal a gép elött lenni mert az epikusokat folyamatosan ütni kell. Mindezt egy medálért, no a 100 kavics nem megvetendö. De mindez márrég nem ösztönöz. Sokan vannak vele még így. A szövis V4 már lerágott csont. A kisebb taglétszám talán vinne bele egy kis színt, de erösen kétlem hogy fel fog támadni a játékosok kedve megint tömegesen ott nyomulni.
Dátum: 2012.12.20. 11:12:33
Nem csak neked (volt) , egy szövetségben voltam vele én is... Ha emlékszel... Felétek kapaszkodok vissza az új karakteremmel...
Bár ez nem éppen a legjobb ajánló levél volt hozzátok. Lehettem volna kicsit enyhébb is, igazad van. Viszont a templom teljesíthetö napi 1-2 órás játékkal heti 3 alkalommal is. A napi belépéses küldikre pedig 2-3 perc is elegendö. A régi karimmal csináltam éppen eleget.
A TP-s utalásom arra utalt hogy a templom ha nyomatja az ember boríthatja a taktikákat a beszedett tp mennyiséggel. ( EH vs VF ) Ez Giganticusnak nem jelent problémát a taktikája szerint.
A többit priviben... Remélem nem haragszik meg a szövi sárkánya rám egy kis csipkelödésért!

"(vagy az "erőseknél" te alig látsz VT medált? :-O)."


Nálam egy sincs...
Dátum: 2012.12.20. 06:45:19
A te szinteden ha az egyik kezemet bedugom valahová, a másikkal játszva teljesítem bármelyik templomot... Ha meg nem akarod az más tészta, de akkor ne várj a nem akaromért jutalmat. Elég furcsa ötleteid akadnak néha... A te esetedben a tp nem zavaró tényezö maxos szingulárissal.
Dátum: 2012.12.12. 04:25:36
A V5-ön toltam a templomokat pálcákat is vásárolva... Jól el is rontottam vele a karimat, nyelni a sok TP-t rossz LE aránnyal.
Az a plussz közelharci sebzés csak akkor ér valamit ha elég erös vagyok ahhoz hogy eltaláljam az ellenfelet.
Ha folyamatosan gyengítem magam, elöbb-utóbb a 100% bónusz sebzés sem elég.
Nem vagyok megrekedve, a taktikámhoz képest így is gyorsan haladok. Csak már nem költöm a kavicsot arra amit az új fejlesztések sugalmaznak:
Lépd a szinteket és költsed a kavicsot ezerrel ész nélkül!
Ezt csináltam 2 karakterrel is, hát ezzel nem fogom!
Dátum: 2012.12.12. 04:17:31
Lan...

Klarinét "semmit" sem csináló új karaktere pár hónapja lett csinálva a V3-on. Azóta VF-es taktikán 39. szinten van, bezsebelt pár bajnoki címet és pár szinten belül megcsinálom vele a 100. teljesített küldetést.
Bakker ha már véleményt nyilvánítasz valakiröl, elötte legalább nézd meg a karakterét!
Ha ez neked semmit sem csinálás...
Dátum: 2012.12.12. 04:09:02
3 kupon akkor 1 arany, ha van ezüztöd...
Dátum: 2012.12.11. 17:23:41
Örülök is marhára...
1. Nem templomozok... ( Ezt a jutalmak miatt írom. Kavicsot meg halomszámra lopok, nekem ez semmit sem jelent. )
2. Ebböl kifolyólag a jelenlegi eventet sem tolom, mivel a kis karik lópikula jutalmat kapnak. ( Ez már ki lett vesézve máshol... )
3. Mi a túrót csináljak 3 kuponnal? Vegyek egy ezüst reliket amit lecserélhetek egy aranyra? Az aranyat így is úgy is megszerzem.
4. A sorsjegy sem érdekel, ezzel a karakterrel már nem csinálom kavicsért. Ingyen sem érdekel a forgatás. Lópikulát sem kaptam a pénzemért az elözö törölt karimmal. Pedig 3 pirosat is kaptam. Hajra kenhetö mindegyik.

Azért 21000 forintért egy arany relikre való kupon mennyiség elvárható lenne. A játékban van már platina 'es mithrill fokozat is. Miért sajnálják Miklósék azt az arany reliket? A kicsiknek nagy segítség ám egy ilyen még mindíg. Amióta játszom éppen elég lóvét raktam a játékba. Nagyon örültem az elözö karácsonyi ajándéknak. Maxos befizetésért maxos reliket kaptam. Erre most relik ügyben ugyan azt kapja az 5200 ft-os befizetö mint a 21000 ft-os. Ez igazságos? Szerintem nem.

Még egyszer leírom, engem nem az új dolgok hervasztanak le... Jó ötlet! ( Már akinek... ) Az viszont hogy most csak ezüst relikre futja csak Miklóséktól 21000 ft-ért... Had ne írjak semmi csúnyát!
Dátum: 2012.12.11. 15:26:22
Öreg! Itt arany relikröl volt szó, nem "100" kuponról... Egy évvel ezelött 5 rugóért megkaptam, most meg 20-ért sem!
A sorsjegyet kenjék a hajukra...
Dátum: 2012.12.11. 12:51:34
A térkép idén is ugyanolyan lutri volt mint akkor. Most karácsonykor számítottam erre a plussz arany relikre. A Kufáron meg simán megszerzem az arany reliket, ez nem kérdés. Most megint csücsülhetek a katakombákban. Ugyanannyi kupon jár 5 rugóért mint 21-ért? Na ne máááá!
Dátum: 2012.12.11. 12:27:37
##########################

TILTAKOZOM!!!

AZ ARANY RELIK EKKORA ZSOZSÓÉRT MARADJON MEG!!!

##########################

Föleg hogy most négyszer akkora összegért van maxos ajándék az egy évvel ezelöttihez képest. Gondolkozzatok már egy kicsit!