Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - balgos

Oldal: 123456789
Dátum: 2010.04.18. 07:09:12
Kiket égettek az inkvizítorok?
Boszorkányokat
Hercegnőket
Lovagokat
Szerzeteseket

Dátum: 2010.04.18. 07:08:49
Melyik században működött a szabadkőművesség?
XVIII. század
XX. század
XVII. század
XIX. század

hmm?...
Mint ösinek is elmondtam részemről nem egy személy miatt kezdtem el írni , hanem egy jelenség miatt, amit az azúr és én is személyesen tapasztalt(pont neked köszönhetően).

Szóval azt teszel vele amit akarsz, és igen akár már holnap is törölhetnéd.
Baromi személyeskedés,hát ti nem azt csináljátok?...
Sejtettem, nem mint a példa mutatja hogy nem beavatkozni akarunk a dologba max beszéltünk egy jelenségről , amiről nem te tehetsz....(jelzem másnak kb 1,5 fél éves munkája van alattad...)

Hogy a házunk táján van mit söpörni, ez is igaz, de ki tudja még mit hoz a jövő, örökké nem tart semmi.
Vagyis, le dif befagyás, küldetés befagyás.rossz példa de nézd vissza Sharpás kommenteket visszatérése után.
off

Részemről közel nem a vf ről szól a dolog (különben is Cyront se temetjük annak ellenére hogy ilyen alacsony szinten ragadt), de attól még hogy valami jó alapokra épült és sok időbe kerül lerombolni, attól még elromlott(pl nálunk mortimer még a bajnokit megnyerte....)

Igen éljen a szomszéd tehene is dögöljön meg elv?.(most komolyan jó célponttal példálóztál ösi?)
Hát kb, de ezt további off...
Dátum: 2010.04.15. 22:07:40
Konkrétan akkor az orvosok nem voltak épp körültekintők, sőt azóta sem igazán azok....
Dátum: 2010.04.15. 21:18:29
Ismerősömet az oltás után kellett összekaparni...

És továbbra is azt tartom,hogy nem lehet egyértelmű választ adni arra,hogy jó döntés volt-e az oltás.(bárányhimlő az megint más sztem)
Az új próféta azért rendesen Megtévedt, sajnálom hogy így kellett vesznie....


Idézet: Cyron - 2010.04.14. 23:01:59
Idézet: Ösvényjáró - 2010.04.14. 22:54:47
Idézet: Cyron - 2010.04.14. 22:10:33
Ezúton puszilom a következő kedves szövetségeket:

A Zöld Pókok Exkluzív Hálója
Rózsaszín Nyuszitappancs
Káosz és Vér

A fenti szövetségek mindenféle előzmény vagy bárminemű indok nélkül 15-20-as szintű PC-t küldött a Légióra.
Na most ez eddig sem hatott meg minket és ezután sem fog, de azért csókoltatom és olykor látogatom kedves résztvevőket.


Az olykor látogatomra csupán azt tudom mondani, hogy nem értjük már napok óta, hogy miért tömöd TP-vel Prófétát.


Egyrészt azért, hogy lépjen végre szintet, mert uncsi nélküle a mezőny...

Másrészt én is kérdezhetném, hogy Ő miért töm engem, de akkor esetleg valaki félreértené

Szerintem kevesen mondhatják el magukról, hogy 2 óra alatt 4 zakót kaptak főként saját kezük által

Április 11. 00:22 Megtévedt Próféta Cyron Te nyerted a csatát.
A jutalmad 7785 lélekenergia és 49 TP.

Április 10. 23:42 Megtévedt Próféta Cyron Te nyerted a csatát.
A jutalmad 3880 lélekenergia és 49 TP.

Április 10. 23:05 Megtévedt Próféta Cyron Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 49 TP.

Április 10. 22:57 Cyron Megtévedt Próféta Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 49 TP.
Dátum: 2010.04.14. 18:16:01
Drachus, olvas utána mielőtt ide írsz...

Nem a legjobb, de most megfelel:

http://hu.wikipedia.org/wiki/M%C3%A1ria_Ant%C3%B3nia_francia_kir%C3%A1lyn%C3%A9
Dátum: 2010.04.14. 10:43:33
Nekem nincs bajom a történelemmel, irodalommal sem, de milyen a magyarság tudattal kapcsolatos kérdés : Pszinapszisok speciális kapcsolódása, vagy kérdezzük meg Freudot? Vagy olyan ami eltérne az első két kategóriától?...

Kérdésed ,ami kieset, spec nekem tetszett.
Dátum: 2010.04.14. 10:37:51
Mások meg oltás nélkül tették mindezt....(nem én)

A táppénz, illetve betegszabi meg jár.
Dátum: 2010.04.14. 08:20:32
Nem értem a hisztiző embereket, mintha ugyanezt nem tudná más is megcsinálni, anno még Mortimerrel ősszel kitárgyaltuk(ht módosítás előtt, és után is),hogy hogyan lehetne tartósan ht birtokolni illetve az AL-nek megfelelő ellenfelet összehozni...

Sajnos az emberek túlságosan röghöz kötöttek, és gratulálok az AL merészségéhez, miden jót kívánok, remélem nem fáradtok bele néhány rosszindulatú, megtévedt játékosba.(megjegyzem az epik verés nem lesz annyira nagy élvezet.)
Jelzem, mint hallogatgató, milyen szép lenne ha az emberek nem az összes vitás ügyükkel a bírósághoz fordulnának, és ott mindkét fél nem tudatlanul, rosszhiszeműen járna el.

A büntető ügyek meglétéről meg ne is beszéljünk.

Nem idealizmusról van szó, de itt nem csak a rendszerrel vannak hibák.
Dátum: 2010.04.10. 10:10:27
Tegye fel a kezét aki tudja mi az a B. f. M. E.!

Csak, hogy a specifikumokra felhívjam a figyelmeteket.

Még, még, még....
Dátum: 2010.04.10. 09:48:12
Ki ,mire izgul
Idézet: Lanmandragoran - 2010.04.06. 22:47:46
Ki kell ábrándítsalak, az adminok mondták rá hogy rossz kérdés, a játékosok már nem értékelnek. Minden olyan kérdés, mely egy mű apró részletére kérdez rá, speciális értékelést kap, mert megválaszolásához az adott mű mély ismerete szükséges.


Mind szép és jó, De akkor hogy futhatok bele olyan kérdésbe(sorry nem tudok pontosan idézni):

Mi a fremenek különlegessége?
....
...
..
"Kék a szemük, nagyon kék."

Persze a két mű minőségét ítélve nem egy súlycsoport, sajnos olvasottságban sem, de a vu-s mércében lehetne az.
"Megölték..."

De amúgy tényleg nem értem bugyi mindig is a (főképp férfi) szemek gyújtópontjában volt, van, lesz....

Eltévedve, de ide írnám ,hogy kár hogy a visszaélések elkerülése véget nincs olyan kvíz kategória hogy sz...emét

A WWF forever.
Oldal: 123456789