Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Junior0

Dátum: 2011.07.14. 15:39:17
itt az eleje lett elba..va, én 2 kufárhoz léphettem be, van aki csak 1hez és az elejétől lépkedhettek, bár volt aki nem is tudott volna hova átlépni, jutalom az semmi nem volt az elején, erre beba..ták a platinát, és engedték hogy mindenki lépkedjen össze vissza.
Ez az egész egy 5 perc gondolkodást nem igénylő összecsapott event, az a gyanum hogy végig sem gondolták mikor elinditották, ha a köetkező is ilyen jól végigondolt akkor kihagyom, ez a nevezési dij 60k LE-t nem érte meg nemhogy a 10 őskő, meg a 35szakit
van 145 térképem amivel még a seggem sem tudom kitörölni
Dátum: 2011.07.14. 13:34:33
és ezt miért nem lehetett a mostani elött megcsinálni?
vagy ez ugy indult hogy valaki a hasára ütött hogy csináljuk megint a térképet?
nekem az a fura hogy az ilyen jellegü online játéknál ugy csinálják hogy a játékosoknak olyan + adnak pénzért amiért megéri neki költeni a játékra, ez itt ugy néz ki hogy elveszik annak is a kedvét aki eddig költött rá:(
Dátum: 2011.07.14. 13:08:55
ja és nem azért panaszkodok mert nem a legjobbat nyertem, az elözöekben sem mindig nyertem a legjobbat, és egy szavam nem volt, de nem azon mult hogy néhány kamikaze mit csinál az utolso percben
Dátum: 2011.07.14. 13:04:06
tul szélsöseégesen nézed!

a probléma a váltás utolso 1-2 percében történt drasztikus helycserék, 200-300 térkép mozgással, miközben 20-30 különbségek volt, tönkretéve az egész havi versenyt!

nem teljesen egyéni jutalmazás, de mivel beraktatok egy olyat hogy kiemelkedő teljesitményt dijazátok, akkor azt kiemelkedökét, a csapattol függetlenül az egyént dijazátok, attól függöen mennyire kiemelkedő, azaz annak a fügvényében mennyit gyüjtött
Dátum: 2011.07.14. 12:28:03
Sajnos, a dolog természetéből adódóan - márminthogy, ez egy verseny - nem tudja mindenki a legjobb díjat szerezni

ez lenne a verseny?
tartotuk magunkat, és néhány kamikezénak köszönhetöen utolsok lettünk?
ahogy Truth mondja ez baleset, amit csak ugy lehetne kkorigálni ha a lépkedések elötti állapotot vennék figyelembe, onnatol ez nem verseny hanem szenvedés, egy random dolog ami az egész havi versenyt semmisé tette, ez ugyaolyan mintha az 1 nap kisorsoltátok volna a gyözteset, azt versenynek hivnád?
Dátum: 2011.07.14. 12:22:30
köszi, és mit csináljak ha hajtotam mit egy ökör mindjárt megvan a 150. térképem, kiszurjátok a szemem +1 jutalomként egy medállal?????????
amit ugyanugy megkap aki semmit nem csinált?, ez korrekt javitás, föleg hogy ezt néhány kamikaze tag okozta
Dátum: 2011.07.14. 12:00:52
jeee ha nem csináltam volna semmit csak benevezek, akkor is végezt medál lett volna a jutalmam igy hogy van 143 térképem igy is azt kapok. korrektek vagytok

igy igaza van Viktornak csak azt nem veszik figyelembe hogy Viktor mondjuk életébe nem vett kavicsot, én vettem, nem is keveset és gyüjtötem 143 térképet és ugyanazt kapjuk, hol itt a jutalom?
Dátum: 2011.07.14. 11:44:06
várd ki a végét, eddig ugy néz ki a leirás szerint hogyha van aranyad rosszabat nem kaphatsz, de ha van +1ed akkor végzet medált sem kahatsz mert az csak az kap aki kevest gyüjtött, vagy utolso és nincs +1 vagyis az aki gyüjtött mondjuk 3 térképet kap végzet medált, én akinek van 143 nem kapok semmit.

na milyen jó a jutalmazás?
Dátum: 2011.07.14. 11:32:14
ja és csodálkoznak ha egy uj játékos 2 nap után töröl
Dátum: 2011.07.14. 11:31:06
van benne valami, bár én ha igy szopatnak megyek másik játékra, költök arra, nem ez az egyetlen ilyen, és bár eddig egész türhető volt, az ilyen fejlesztésekkel csak elba..ák
Dátum: 2011.07.14. 11:27:45
de hiába ötletelünk itt oldalakon át ha ide sem figyelnek, ebben a topicban is elhangzott egy csomo jó ötlet, mi lett a fejlesztés, lejebb vitték a limitet, zseniális, ha nincs idejük foglalkozni vele akkor inkább hagyták volna ugy amilyen volt, és akkor 2 nap után tudom hogy van értelme vagy nincs, most reménykedtem a végéis, és hajtottam, aztán nesze utolsok vagyunk 200-300 térkép minusszal, ha mostantól mind a 138 ember vadászna ilyen random mellett akkor sem tudnánk behozni
Dátum: 2011.07.14. 11:19:34
ez jó gondolat, bár ugyanugy leszarták volna ezt az ötletet is mint az összes többit ebben a topicban
Dátum: 2011.07.14. 11:04:16
hát sokunknak nem volt lehetősége hisz a platina bekerülése elött csak oda léphettél be ahol nem volt aranyad
Dátum: 2011.07.14. 10:52:23
a lépkedés 1 hét után lett berakva, és mivel már addigra megvolt a 30pp, az összegyüjtött csp hagytam volna az egészet???
szerinted mennyien neveztek volna ha az elején tudtuk volna ezt a végjátékot???????????????????????

az elfelejtettem hogy azoknak akinek megvolt mindenből az aranya, hisz ők belépni is csak 1 helyre léphettek be
Dátum: 2011.07.14. 10:46:17
akkor mindek ekkora cécó?
lett volna az hogy kifizeted a nevezési dijat aztán random kapsz egy jutalmat, ha veszel vesszöt, jobbat kapsz! és kész

de eventről beszélünk, aminek a versseny a lényege, és én pl 3 nap HT hagytam ki a térkép elött a gyüjtögetésre, átmentem 30pp-re holott ott kevesebb LE tudtam szerezni, bizva hogy sok térképpel jobb eredményt érhetek el, szoval nekem ne mondjátok hogy nem igényelt erőfeszítést, persze annak aki nem tett semmit a jobb érdekében, annak nem, és lett 45 térképe ( és persze MIKLOSék ezekne kedveztek, lejebb vitték a +1 hez szükséges térképmennyiséget)
igy jutalmazzák az aktiv játékot, fazsa, McMad-el én is határon vagyok hogy abbahagyom, igy mi értelme 1 forintot is beleölni, ha mindent a random dönt el?????????????
Dátum: 2011.07.14. 10:33:25
igen csak tudod, én és még sok más emberke nem keveset költ a játékra hogy minél jobb karaktert hozzon létre, de az ilyen eventek rendesen bele tudnak ba...ni.
lassan ott tartunk ha ingyen játszik valaki mindenre ugyanannyi esélye van mint aki rákölt havi 5-10k hol éri meg nekem prémiumot venni térképveszzöt meg hasonlokat, ha semmit nem kapok érte
Dátum: 2011.07.14. 10:28:22
hát pontosan, csak egyet nem értek ha mindenki látta hogy igy lesz a fejlesztők miért nem, vagy csak szartak bele?????
igazán elmondhatná a miértjét Miklos
Dátum: 2011.07.14. 10:15:02
Idézet: Semelyik - 2011.05.31. 20:55:54
Az egyes pont szerintem igazságtalan.
Ha egy szervezetnek hátránya is származik/származhat valaki fölvételéből, akkor dönthessen már róla, megéri-e neki; szavazhasson.
Milyen dolog már, hogy valaki beugrik, és romlanak az eredményeik.

Képzeld el, hogy van egy szövetség, benne 20 aktív, fejlett karakter meg 5 építő. Az építőknek nem kell cucc, ezért úgy dönt, a szövetség, hogy 20-an mennek egy legerősebb csapatba, az öt építővel meg ugrálnak a másik három között naponta.
Igazságos ez?


tessék egy info hogy az első napokban többen láttuk ezt, mivel akik lépkedtek tudták hogy az átlépésükkel az utolso helyre teszik azt a csapatot ahova lépkedtek, tehát ez egyértelmű kibasz.. volt a lépkedök részéről
Dátum: 2011.07.14. 10:07:26
ezt pofázta szinte mindenki, 5 perc alatt 300 térképet buktunk, és utolsok lettünk, király az event most van 24 óra görcsölni hogy legalább 3. helyre visszakerüljünk!
ehhez az eventhez csak gratulálni tudok

és most lehet lepontozni azoknak akik a lépkedésnek hála 1. lettek, és a zseniális jutalom rendszer szerint 143 térképre nem fogok kapni semmit... fasza
Dátum: 2011.07.14. 10:03:03
jeee már 300
Ericath, az elragadó
139 követő

Eddig összesen 5771 térképdarabot találtatok.
Te eddig 143 térképdarabot találtál.
Eddig 764 eseménypontot gyűjtöttél
A többi lélekkufár eredményei
Marietta, az elbűvölő
179 követő

Eddig összesen 6096 térképdarabot találtak. Katherin, a káprázatos
299 követő

Eddig összesen 6009 térképdarabot találtak. Agnaesh, a csábító
176 követő

Eddig összesen 5825 térképdarabot találtak.