Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Black Tiger

Oldal: 1
Dátum: 2011.04.18. 13:33:21
Érdeklődnék, hogy érdemes-e egy 7-8. szintű kezdő játékosnak részt vennie egy ilyen csatában? Úgy látom, elég kevés az aktív, alacsony szintű játékos.
Dátum: 2011.04.13. 16:23:50
Sziasztok!

V3-as "The New Power" szövetségbe várom az érdeklődőket!

Rövid leírás a szövetségről:

Főleg most kezdő játékosok érdekelnének, olyanok, akikkel közösen erősíteni lehet a szövetséget és akik komolyan foglalkoznak a játékkal!
Mindannyiunk érdeke, hogy idővel egyre újabb és nagyobb épületeket emelhessünk, fejlesztve ezzel saját képességeinket. A hosszan tartó jó játékélmény érdekében, várok szeretettel minden kedves jelentkezőt!

Jelenlegi állás szerint két napon belül elkészül a lélekkút, és lehet kezdeni az "igazi" építkezést.

Jelentkezni a V3-ban nálam lehet: Black Tiger néven megtalálható vagyok!

Szerk.: Időközben elkészült a lélekkút, és már épül az első épület!
Rendben, köszönöm a választ! Majd kiötlök valami olyat, amit még elfogadnak itt. Nem egyszerű feladat
Sziasztok!

Ide irányított át egy kedves kolléga a problémámmal: ez a kérdés így már elfogadható-e? Én nem találtam erre vonatkozó kérdést az adatbázisban.

Minek a rövidítése a PSZÁF?

Postás Szakszervezetek Állami Felügyelete
Postás Szövetségek Állami Felügyelete
Pénzügyi Szervezetek Állami Felügyelete
Pénztári Szövetségek Állami Felügyelete

Előre is köszönöm!
Értem. De az APEH-os kérdés jó volt A Pechesek Első Hónapja - és hasonló válaszokkal. Ez olyan tipikus füstszűrős sapka története.

Köszönöm a válaszodat, megpróbálom ott!

Szerk.: közben megnéztem a wikidot oldalon a leírást, köszönöm, erre volt szükségem.
Sziasztok!

Írtam már pár kérdést, de sajnos egyet sem fogadtak el eddig. Ezért úgy gondoltam (bár kissé értetlenül állok a dologhoz, de legyen), megkérdezem, mi a pontos probléma a kérdéssel, vagy még inkább: hogyan lenne JÓ a kérdés és a rájuk adható válasz?

Itt a legutolsó próbálkozásom. Elég hasonlóan írtam meg, mint a már kvíz adatbázisban jóként szerepelő: "Minek a rövidítése az APEH?" (ha azt elfogadták, akkor ezt is el kellene alapon.)

Minek a rövidítése a PSZÁF?

Postás Szakszervezetek Állami Felügyelete
Postás Szakmabeliek Állandó Fekhelye
Pénzügyi Szervezetek Állami Felügyelete
Pénztári Szövetségek Állandósult Felügyelete

Válasz 10 mp-en belül:
A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Kérdezném, mit csináljak, hogy elfogadják a kérdést?
Sziasztok!

Kezdőként elfogadtam azt a küldetést, amelyiket a jó kérdés feltevéssel lehet megcsinálni.

Ez miért nem jó:

Ki volt Boudica?

Nagy sziú indián vadász volt
Az icenusok harcos királynője volt
Egy ókori római szenátor volt
Egy viking isten neve

Az jött rá válaszként, hogy már szerepel az adatbázisban. Én megnéztem, de Boudica szóra három találat volt, és az sem azt firtatta, kicsoda ő. Ha pedig rossz helyen keresem (a kvíz adatbázisban), akkor hol nézzem meg, szerepelt-e már a kérdés? Mert ez már a 2. kérdésem, amit ezzel dobnak vissza. Azt is megnéztem, olyan kérdést nem találtam.
Oldal: 1