Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Spiduola

Oldal: 12
Dátum: 2008.10.16. 18:37:53
Mitől függ, hogy a háborúban a győztes fél mennyi LE-t visz el a lélekkútból? Hogyan kerülhet mínuszba a lélekkút, és mi a hatása?
Dátum: 2008.10.14. 21:00:20
Az 1848.as szabadságharc csatái közül melyik volt a legkorábban?

Ki mondta:"ceterum censeo cartagine esse delendam"?
Én így találtam meg:Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Mely földrészeken élt a Lystrosaurus?
Ázsiában és Európában
Ausztáliában és Dél-Amerikában
Észak-Amerikában, Afrikában és Európában
Afrikában, Ázsiában és az Antarktiszon.(ezt adta meg helyesnek)

Én azt találtam, hogy minden földrészen élt. Ha valakinek más infója van linkelje be a lapot! Köszönöm!


Mikor jött létre a Szent SZövetség?
Dátum: 2008.10.11. 23:04:38
Ma kaptam:

Ki írta a LoTR könyveket?
Chuck Norris
R. R. Tolkijen
Tim Burton
Ray Kazanov
Dátum: 2008.10.10. 09:08:00
Szeretem a guglis kérdéseket. Általában olyat teszek fel, amire nem biztos, hogy egyből rá lehet vágni a választ, de leellenőrzöm, hogy 1-2 perc alatt meg lehet találni a választ, ha az ember rákeres. Az viszont dühítő, hogy valaki el sem olvassa a kérdést rendesen.
A legújabb kérdésem jó jelölést kapott, de talán ha 25% jelölte meg a helyes választ.

Jó lenne, ha a kvízekhez nagy betűvel odaírnák, hogy pontosan olvassák el a kérdést, és csak utána nyomjanak választ! Sok lehet a félreolvasás, és nem biztos, hogy helyesírási hiba, ami annak tűnik.
Dátum: 2008.10.08. 14:05:38
A következőket kaptam:

Ki volt a turini remete?
Szécshenyi István
Deák Ferenc
Petőfi Sándor
Kussuth Lajos

Javítani a helyesírást!

milyen színű a tücsök ?
sárga
zöld
fekete
barna

Javítani a helyesírást!
+ Mezei tücsök, vagy erdei tücsök?
http://hu.wikipedia.org/wiki/Mezei_t%C3%BCcs%C3%B6k
http://hu.wikipedia.org/wiki/Erdei_t%C3%BCcs%C3%B6k
Dátum: 2008.10.03. 14:47:09
Melyik a föld legnépesebb országa?
Kína (jó válasz)
Oroszorság
Amerikai Egyesült Államok
India

Nem rossz a kérdés, de nem tudni meddig aktuális, ugyanis India kezd felzárkózni, és Kína próbálja csökkenteni a népességét (1 család-1 gyerek), ha jól tudom.
Dátum: 2008.10.01. 15:06:12
Jó lenne, ha lehetne a kvízkérdések előtt választani, hogy nehezet, vagy könnyebbet szeretne valaki megválaszolni. A könnyű kérdés paraméteri olyanok mint az eddigi kérdéseké, a nehéz kérdésekért pedig lehetne kapni 15% LE-t, de a megválaszolásra csak 2 perc lenne. Valamint lehetne az, hogy amit először jó kérdésnek nyomtak, de később nehéznek mutatkozott, nehéz kérdéssé nyilvánítani!
Jó lenne, ha lehetne a kvízkérdések előtt választani, hogy nehezet, vagy könnyebbet szeretne valaki megválaszolni. A könnyű kérdés paraméteri olyanok mint az eddigi kérdéseké, a nehéz kérdésekért pedig lehetne kapni 15% LE-t, de a megválaszolásra csak 2 perc lenne. Valamint lehetne az, hogy amit először jó kérdésnek nyomtak, de később nehéznek mutatkozott, nehéz kérdéssé nyilvánítani!
Dátum: 2008.10.01. 14:54:59
Idézet: Higi24 - 2008.10.01. 14:31:06
Idézet: Kocos - 2008.10.01. 14:23:19
Idézet: Mazlee - 2008.10.01. 14:21:16
Hi!

feltettem egy kérdést és törölve lett!!! magyarázzátok már meg tényleg ennyire kevés IQ szorult az emberekbe hogy nem értik a kérdést?????

Melyik a kakukk tojás?

piros
kék
sárga
zöld


Egyreszt ez egy marhasag, masreszt kakukktojas tiltva vagyon.


egyrészröl nem marhaság, csak a kakukktojás miatt bukhatott meg.

ha így kérdezi, sztem átmegy:


Melyik szín nem tartozik az alapszínek közé?



Az összeadó színkeverés alapszínei a vörös, a zöld és a kék, ezeket különböző arányban keverve minden színt megkaphatunk.
A kivonó színkeverés ideális alapszínei a magenta, sárga és a cián, de a színes nyomtatás fekete festéket is használ, a festészet pedig még többféle színt.
Dátum: 2008.10.01. 11:19:17
A szövetségben tele van a lélekkút, azt írta, hogy még kb. 200 LE kell, hogy építkezhessek. Mit tehetnék? Ha teszek így a tele kútba, elveszik az a lélekenergia?
Dátum: 2008.09.30. 14:11:27
Eddig 7 kérdést tettem fel, és megkaptam értük a jó kérdés jutalmat. Most azt látom, hogy 6 jó és 1 rossz kérdést tettem fel. Be szoktam nézni a fórumra, és eddig nem volt panasz egyikre sem. Ez valami bug?
Dátum: 2008.09.29. 00:53:28
Az oxigén nem gyújtható meg, de minden anyag, ami levegőben elég, oxigénben sokkal hevesebben fog égni.

Ami nem csoda, hiszen az égés kémiai reakció, valamilyen anyag oxigénnel való kapcsolódása. A tiszta oxigénben meg ugye sokkal több oxigén van, mint a levegőben!

A szén tökéletes égésekor keletkezik szén-dioxid, míg a tökéletlen égéskor szén-monoxid.

A szén-monoxid égésekor szén-dioxid keletkezik (a szén-dioxidot tüzoltásra is használják).
Dátum: 2008.09.26. 07:30:13
A ki találta fel a rádiót kérdéshez:
"Pontos megegyezés nincs azt illetően, hogy ki volt a rádió feltalálója. Nikola Tesla, Guglielmo Marconi és Alekszandr Popov egymástól függetlenül találták fel a szikratávírót."
A válaszok között Tesla és Marconi is szerepel (Teslát hozta ki helyesnek).
Dátum: 2008.09.25. 21:02:52
Jó lenne, ha a küldetések között mindig lenne olyan, amit nem portyázással lehet csak megszerezni!
Oldal: 12