Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Aurri

Dátum: 2013.12.18. 22:36:48
Pontosan. Vond le az EH (és KH) bevételt és megkapod a valós rablást. A többi csak kattingatások száma szorozva X-szel. A LE diff toplista körülbelül a KH és EH bejövetele után fél-egy évvel szállt el teljesen. A valós portyateljesítményhez jelenleg sajnos nem sok köze van. Ettől függetlenül nem kétlem hogy a felsoroltak többsége valóban jó portyás (sőt) és látom V3-on is lehet szépeket hozni (ezek szerint). Ráadásul lehet hogy azóta mióta nem játszom (legalábbis V1-en) megváltoztak némileg a viszonyok. Én a nagy portya alatt különben a 6 számjegyű (és eközeli) rablásokat értem.
Dátum: 2013.12.18. 19:33:15
Zolee: Ha igazi portyás kari vagy és belekóstolsz a V1-ben nem fogsz többé V3-on bohóckodni bagóért. Igaz már nem vagyok aktív, de nekem elhiheted
Dátum: 2013.10.16. 15:20:23
Üdv!

Elég régen írtam ide (pedig figyelemmel kísérem a játékot). Jó hogy van új event. Mint ahogy általában jó minden újdonság egy ilyen játéknak.

A háborús csomag illetve annak prezentálása mellett azonban szerintem lehetetlen szó nélkül elmenni midnen jó érzésű játékosnak. A Bolygó urával kezdődött a dolog, már ott is felmerült sokakban a "mohó" kifejezés a játékvezetés felé. Nem véletlenül, de túlléptünk rajta.
A dolog nyilván bevált, ám ez láthatóan nem volt azonban elég. Így hát a háborús csomagnál merészet lépett a vezetés: durván megthatszorozta a kisajtolható napi bevételt a játékosokból. A tendencia lehangoló.

Szerintem az összes többi probléma elhanyagolható, itt nem finom igazítás van a játék költségeiben, hanem durva kihasználása azoknak a játékosoknak, akik eddig is sokat fizettek a játékért (nyilván nekik szól a csomag). Hiszen egy topjátékos nem szeretné megengedni egy csomag kimaradását sem. A napi ~500 ft + egy ilyen szintű játékélményért (nem rossz, de lássuk be kanyarban sincs a játék egy komoly mondjuk Blizzard-szintű produkciótól) legalábbis erősen el van rugaszkodva a valóság talajáról. Egy borzalom csomaghoz hasonló árazású cucc szerintem most is lenyomható lett volna a nép torkán, aki ennél is többet hajlandó benyelni virtuális +X-ekért az szerintem csúnyán át van ejtve.
Dátum: 2013.06.22. 01:20:30
Üdv, rég jártam itt! Akkora formátumú emberek vitatkoznak itt, hogy felkeltett a tetszhalálból.
Ez a V3 tömény móka és kacagás lehet! Izzasztó 300 LE bukta 120++ szinten, 25x-ös nyert/bukott LE-arány, fix 1000 LE/TP, zérus rizikó... És a fekete túróról még nem is beszéltem.

És tényleg van aki képes "ki a janit" játszani egy ilyen környezetben?
Némi komolyságot urak. :-)

Vagy elő a járókeretekkel & keep goin'!

Hogy ne legyek OFF grat a Bolygó hipergyors Urainak!

u.i.: Nem mondom hogy nem hiányzik a játék és Aurri... Aki nagyon akar megtalálhat továbbra is...
Csak a világok közti bajnokit fogom fenemód fájlalni, ha egyszer megcsinálják
Dátum: 2013.04.26. 20:56:39
Aurri ezentúl Alendaarként él tovább.
Kívánom neki is okozzon hasonlóan sok örömet, mint nekem a Végzetúr indulásától (csaknem 5 év, Te jó ég). Bízom benne, hogy hasonlóan gondoskodó gazdája lesz ő is. :-)

(és egy kis nekrológ... )
Sok jó embert ismertem meg itt, barátokat is szereztem, volt akikkel évekig kalandoztam itt együtt, de sajnos többségük már távozott és most ezt teszem én is (Yoli barátommal együtt).
Pár igazán nagy nevet említenék, azért akiknek külön köszönet az inspirációért, még ha ők erről nem is tudtak (kb időrendi sorrendben, mindegyikükkel voltam anno egy bajnoki csoportban, bár szerintem ők erre már nem emlékeznek)): Nephila, Sameed, Meszy (bár ők inkább a kezdetek kezdetén) és a két legnagyobb motiválóm: Begginer és (később) Hype (R.I.P. ).

A legtöbb barátaimat és a Gaiás szövitársaimat még egy másik játékból ismertem meg, a szövifalon mindegyikük fel van sorolva (vagy jelenleg is ott nyugszik porhüvelyük a katakombákban), szomorú hogy annyi névből talán ha ketten aktívak még (ArraSails, és Igor talán). Daraht emelném ki akinek az elvesztésével az egész Gaia megroppant és hiányát úgy érzem azóta sem tudta senki bepótolni (bár Chana és ArraSails ügyesen próbálják - bár "mesterként" távoztam az előző (árnyék)világomból és ide is úgy érkeztem tartom hogy erős nők nélkül egy szövetség sem működik igazán :-)). Az itt szerzett új barátok és klántársak is sorra lemorzsolódtak (Kisgyík, Meridiath, Goa'Uld, Ditt és még megannyi remek társ). Jó volt Veletek!
Sok kedves ismerősöm most is játszik még (Larz, Offsboy, és jelen szövetségem minden aktív tagja!), nekik kívánok további szép perceket itt!

És elnézést azért a sok bosszúságért, amit a lerabolt pármillió okozott a szenvedő feleknek, talán így utólag megbocsájtjátok nekem

Nincs bennem keserű szájíz, mert nagyon jól szórakoztam, és ezért köszönet a Behónak! Az okokat részben feltártam/tárok, nem tartom elegánsnak utólag rugózni rajtuk.

Viszlát mindenkinek, további jó játékot Nektek!
Hajrá Végzetúr!

R.i.P.
Aurri
Dátum: 2013.04.08. 17:47:39
Aurri nem szeret segget csinálni a szájából (pedig már párszor így is sikerült :S). Így a karakter továbbra is gondoskodó utódot keres, és vannak is méltó jelentkezők (amennyiben nem lenne, úgy egyet kellene értsek Quellonnal). Mivel ez egy komoly döntés részemről, mondhatni elmúlt 5 évem, "második életem" nyugszik a karakterben, ezért még kis időre van szükségem míg meglépem.
Köszönöm egyébként mindenkinek a támogató szavakat , jól esik tudni, hogy talán hagytam némi nyomot a játékban és a közösségben. Döntésem viszont végleges.
Dátum: 2013.04.06. 22:25:37
Szerettem volna egy igenhosszút írni, olyat amit megszokhattatok tőlem az elmúlt hónapokban-években. De nem látom értelmét.
Óriásit változott a játék képe az elmúlt ~ egy év alatt (ennek lehetséges okait a békesség kedvéért inkább nem feszegetném) és ez nekem tovább már semmiféle kommentárral és kompromisszummal nem fér bele. A napi ajánlat már csak a kegyelemdöfés volt. Nagyon sajnálom mert ez egy piszok jó játék (volt) és nehéz lesz olyan hobbit találni ami képes pótolni.

További legjobbakat minden harcostársnak,
A.


u.i.: Akit komolyan érdekel egy igazi full optimlaizált ős v1-es karakter: http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,817.20#hsz40.
Dátum: 2013.04.06. 21:54:57
Aurri V1 - lvl 97.
Regszám: 917 (elsők közt lépett a Végzeturak földjére és megszakítás nélkül tolja az ipart immár 5. éve)
TÖ - 4327 SZÖ -2753 (a következő kari aki megelőzi TÖ-ben 21 szinttel magasabb, bármely szerveren megállja helyét)
34 bajnoki (egy kategóriával feljebb tiszta fénnyel nyert már bajnokit)
Gyémánt/fertőzöttkombókari (nincs olyan hogy célponthiány, a legsűrűbb mezőnyben portyaparadicsom közepén. A sok 0% kari közt igazi unikum). Elsők közt láthatatlan-VF majd kémgömb-pók vonalon optimalizálva.
2x 200. szintű famulus 2x ultra-implanttal
Szívósság öve-Tudás könyve-Kristálygömb-Rejtőköpeny+3300 dukát.
25 megaeszencia, 17 templom medál, 12 kvízmedál
Őskő: ~500

Nem szívesen törölném, olyan gazdát keresek, aki egy igazán jó és egyedi karaktert szeretne, amelyben rengeteg energia, idő és törődés nyugszik. Komoly érdeklődök itt vagy v1-en pm-ben is megtalálnak.
Dátum: 2013.04.06. 03:34:19
Hát ez a napi ajánlat durván arcpirító. Méghogy kiégett őskövek...
Továbbra is úszunk kiégett kavicsban, sisakszilánkban, kristálypontban és LGY-ben, de lassan az összes fejlesztés arról szól, hogyan csaljunk ki minél több őskövet a még ki nem ábrándult játékosokból. Nekem ez a játék eddig nem ezért tetszett, és most pont ezért nem tetszik. Egy időre jegelem magam.
Dátum: 2013.03.30. 21:56:09
Úgyis van medálja mindenkinek aki számít, így meg pontosan olyan mintha nem lenne senkinek sem. És azok a játékosok is elégedettek lehetnek, akik sokallták az őskövet a templomra. Kár is lenne ennyi idő után hozzányúlni valamihez ami ennyire jól (nem) működik, így legalább több idő jut egyéb hasznos fejlesztésekre.
(önök egy képzelt hivatalos választ hallottak)
Dátum: 2013.03.30. 21:29:43
" szerencse szerepe brutális egy csata lefolyása szempontjából, de csak akkor, ha drasztikus erő különbségek vannak a 2 karakter közt. "

Engem ez zavart össze, mivel pont az ellenkezőjét tapasztaltam. Drasztikus stati különbségnél -számok ide vagy oda- a szerencse csak szépségtapasz, ezt jól tudjuk, csatát 100-ból 1x (sem) fordít meg önmagában. Hasonló erejű karaktereknél viszont sokkal izgalmasabb a dolog. Az ismert "hivatalos" szerencse elméletet régóta ismerem, már akkor az egyik legerősebb harci statinak tartottam, amikor sokan kinevettek ezért. Ezt azóta saját (és társaim) tapasztalata csak megerősítette.
Jó lenne azért tudni mi a pontos képlet...
Dátum: 2013.03.30. 19:31:58
Ez érdekes. Tapasztalataim szerint két közel azonos kari esetén a szerencse baromi sokat számít. Erre rájön, hogy bajnokin (ha jól tudom) a szerencsét nem módosítja a medálbónusz.
Jó lenne tényleg hiv. infó...
Dátum: 2013.03.28. 23:58:08
Idézet: Birka - 2013.03.28. 22:15:28
Csak "öregebb" világra lehet mozogni!

A kódot úgy készítettük el, hogy csak az újabb világokról lehet a régebbiekről mozogni (tehát V5-ről bárhová, V3-ról V1,V2-re, V2-ről V1-re).


V5-->V3 vagy -->V2 vagy -->V1
V3-->V2 vagy -->V1
V2-->V1
V1-->SEHOVA

Azaz nincs oda-vissza lépegetésről szó! Egyszer elindulsz, és vissza se nézel...


Azaz végül minden kicsit is kíváncsi játékos eljut a V1-re. Így legyen, ámen :-)

Az ötlet amúgy nagyon izgalma. Bármi is lesz, én csak annyit kérnék szépen, hogy az összevont (v1-2-3?) bajnokikat (ami a fejlesztési listán is szerepel) csináljátok meg a fejlesztéssel egyúttal. Komoly inspirációt adhatna mindenkinek aki komolyan veszi a játékot az összevont bajnokin való szereplés. (most hogy Maci kifejtette hogy a v3-as legények az igazán kemények különösen kíváncsi lettem ). De legalábbis saját zuhanó motivációs indexemre egész biztosan jótékony hatást gyakorolna.
Dátum: 2013.03.27. 19:18:30
Akinek két karija van (v1-en és 2-őn is) megtarthatná mindkettőt. Egy szövibe nem mehetnek, egymást nem támadhatják és visszaélés megoldva. Én is a radikális megoldások híve vagyok, vonjuk össze v1-2-őt. Egy nagy belső szavazást esetleg megérne (csak a v1-2-őn jelenik meg).
V3 szerintem problémás. Aki nem bírja az izgalmakat átmozogna oda, a többieknek meg maradék pvp részt is kiírtanánk a VU-ból (reálisan persze ez nem valószínű, de a lehetőséget megadnánk és ez hiba).
Pff... Még szerencse hogy mostanság nem volt időm ilyesmire. Sokszázadik kémgömb nerf. De jó hír hogy mostantól tudatvédőre sem költenie senkinek.
Dátum: 2013.03.17. 18:05:18
Hidd el nem számít szinte semmit az a LÉ-forrás, nyugodtan lépj csak szintet, ettől nem fogsz lemaradni senkitől. Azok a karik akik nem portyáznak elég figyelmesen, naponta sok-sok (szinttől függő) LE-től fosztják meg magukat (olyan LE/TP mellett ami szinte valóban behozhatatlan), ez mégsem téma sosem.
Dátum: 2013.03.05. 23:14:47
Miért is fontos ki hova nevezett és hol áll a kufár? Nem a térképpel keveritek? Mert szerintem most hulla mindegy ki melyik csapatot szomorítja, letudja a kötelező csatákat (ezt valószínűleg már rég meg is tette) és csók. A "taktikázás" a kufár medál miatt kicsit erős kifejezés szerintem. Nálam a naaagy taktika 2 térkifordító megvásárlásában kimerült. Vagy lemaradtam valamiről?
Dátum: 2013.03.01. 23:18:24
Idézet: Ariel - 2013.03.01. 22:34:32
Idézet: Craslorg - 2013.03.01. 22:05:16
Időrabló? Fél óra egy kalandos küldi max

Pont erről beszélek. Fél óra alatt végzek 9 egyéb küldivel...


Tipp: Nem muszáj őket elolvasni.
Dátum: 2013.02.26. 18:17:08
VF-en a felezett TP-s vadászathoz képest felezett TP-t kapsz kalandcsatán (azaz 1/4).
Jelzem ha megcsinálják a térkapu és kalandcsata hatékonyság növelő skillt a VF tökéletesen versenyképtelen lesz az EH-val szemben, ami nem feltétlenül baj (én pl. szívesen áttérnék EH-ra ha megérné), de ennyi erővel a teljes VF-et is kiszedhetnék...
Dátum: 2013.02.24. 22:26:18
Nem tamogatom. Mi direkt ki szoktuk varni az utolso feladat felvetelet mig mindenkinek meglesz a kello jutalom.