Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Jonny18

Oldal: 1
Dátum: 2009.07.10. 13:47:08
mert már a dukátjaim elvesztettem:D
Dátum: 2009.07.10. 13:46:27
De biztos, hogy ez működik? kipróbálta már valaki?
Nemakarok elveszteni 10% critet...
Dátum: 2009.07.10. 13:24:10
várj várj várj! Ha eladom, akkoris visszakapom a kristályt? akkor nemkell költenem rá őskövet...
Dátum: 2009.07.10. 13:23:32
Ilyen az élet...
Dátum: 2009.07.10. 13:05:04
Akkor mindíg költsem az őskövem? ez így nem olyan jó, mint gondoltam.
Dátum: 2009.07.10. 12:50:20
Mert megvettem egy Dreath-ot (aukción) és új fegyvert akarok hozzá, de már bepakoltam.
Dátum: 2009.07.10. 12:48:31
Mit is jelent pontosan a visszaváltható? és ha ki lehet venni a fegyverből, hogy???
Nem szándékozom magam korlátoltnak beállítani, csak zavar, hogy nemlehet olyan kérdést feltenni pl netes játékok, végzetúr stb amit elfogadnátok, akkor mondjatok témát írok arról kérdést.
Tény, hogy az utolsó 2 választ el is írtam, de nem helyesírási hiba miatt értékelték rossznak.
Mi befojásolja a kritikus ütések gyakoriságát?

A kritikus ütés szakértelem és hogy milyen szerencsés vagy
Hogy mennyit portyázol naponta
portyázásponttól
A túrórudin található piros pöttyök számától

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Ezis nagyon speciális ^^ szerintem még egy egyes szintű is kitalálná
Nem tudja fórum gyorskeresőbe beírni? Akkor állítom még google-be is megtalálja ha jól írja be.
Ahhogy mondod! keressenek rá fóruon hűűűűű ez aztán nagyonnehéz úristen bele ne szakadjon a láma 2 kattintásba! egyébként akkor meg aztse lehet megkérdezni milyen színű a fű, mert lehet hogy egy 187es szintű kockaláma még aztse látta életében, gép előtt született! EMBEREK AKKOR NE KÉRDEZZÜNK SEMMIT ÚGYIS ROSSZ KÉRDÉS LESZ!!! valaki tutira elrontja egyszer és szegénynek összeomlik a lelkivilága akkor értékeljetek sz*rnak minden kérdésemet ahogy eddigis!
Melyik szakértelemmel vihetsz több állatot egyszerre harcolni?

Hordázás
Tudatturbó
Csapdakészítés
Vezetőkészség

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.


Miaz hogy speciális érdeklődési körű??????? a speciális érdeklődési kör a végzetúr és aki válaszolna rá az nem játszik vele? egyébként fórumon 80000szer bennevan!!!!!!!!!!! ez már elég sokadik rosszul értékelt kérdésem -.- láma fajtáját annak akinek ez speciális!
Most kényszerülök elősször fórumra, most idegesítettetek fel először, kedves moderátoroknak kellene ellenőrizni a kvízeket, ha nincs idejük akkor legalább azt láthatnám ki értékelte rosszra. Ráküldenék vagy 40 embert és megtanulná mi a rossz!
Kb az utolsó 10 kérdésemet "rossz"-nak értékelték, tiszta, normális 18 éven aluliaknak való helyesítási hibát nem tartalmazó(aki azt jelölte be nemtud írni menjen vissza az anyjába) nem túl nehéz kérdések! Mi a kicseszett anyátok van veletek ti szellemileg alsóbbrendű analfabéták? Elegem van az idiótákból!!!!!!!!!!!!!
Oldal: 1