Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kwisatz

Dátum: 2011.09.06. 09:23:11
Sziasztok!

Pusztán kíváncsiságból kérdezem, mi történik, ha a szövetség küldetések megoldása közben valaki hordát, illetve szövetséget vált?
Elbukja az eddigit, nem bukja és folytatni tudja, hol tartott, vagy esetleg ott kell előről kezdenie?
Tovább bonyolíthajuk a helyzetet, ha az új szövetségben még nincs meg az építési átlag, akkor változik valami a fentiekhez képest?
Egyszóval van értelme szöetséget váltani, vagy érdemes az egész küldetéssor végét megvárni?
Dátum: 2011.09.02. 09:36:17
1 perce néztem:
"az élő segítség jelenleg nem működik"
mindig ezt írja, valamit rosszul csinálok?
prémiumos vagyok
Dátum: 2011.09.02. 09:22:45
Vádászatkor 1 CSP-ért 64 Tp-t kapok, a sárkányfattért 2 CSP-ért 88 Tp-t
Erre még nem kaptam választ a játékvezetőtől (e-mail). Az "élő" segítség az oldalon nem működik (többször próbáltam 9-16 között, mondjuk szerintem az SOSE működik).
Hova fordulhatok, kinek írjak?
Dátum: 2011.09.01. 11:35:19
az nincs, nem is volt
Dátum: 2011.09.01. 11:30:55
Vádászatkor 1 CSP-ért 64 Tp-t kapok, a sárkányfattért 2 CSP-ért 88 Tp-t
Írok a játékvezetőnek
Dátum: 2011.09.01. 11:27:51
minek a rövidítése a VF?
Semmi extra cuccot nem használok.
A TP meg a szintlépéshez kell
Dátum: 2011.09.01. 10:09:28
TP ügyileg szerintem rosszul van belőve az event.
Egy sárkányfattyból kapok 86 TP-t 2 CSP-ért, 1 CSP-s vadászat esetén viszont 63 TP-t.
Ez elég nagy érvágás nekem, mivel elbukok egy csomó TP-t így. Másnál is így megy?
Vagy az event végén TP-t is kapunk?
Dátum: 2011.08.25. 12:01:11
Idézet: Becksim - 2011.08.25. 11:45:55
A végén nézi a szakikat, addig még lehet rajta gyúrni, ha kell.


de a tturbó számít
Dátum: 2011.08.25. 10:53:16
A végelszámolásnál ugye elvileg a CSP-ket átváltják vadászat LE-re. De mi a helyzet a sajtolással, azért párszáz CSP-ből bőven jönne befogás és annak megfelelően többszörös LE a mezei vadászathoz képest. Ezt is beleszámítják?
Sziasztok,
Bár már eldőlt és nem lehet változtatni a dolgon, azért hozzászólnék. Én nem bízom az állami nyugdíjban, mert 20-30 év múlva nem lesz fenntartható. Sok nyugdíjas, kevés aktív adózó ember lesz az országban (még rosszabb arányban, mint most).
Ennek ellenére, nem tudtam nyugodt szívvel azt mondani a páromnak, hogy maradjon a magánban, mivel nincs meg min. 15 év munkaviszonya, és kemény nulla Ft-ot kapna az államtól. Igaz, volt neki egy elég jó megtakarítása, de el fognak sorvadni a magánpénztárak, a politika nem fogja ott hagyni azt a pénzt, majd meglátjátok. A kevés tag miatt nem lesz olyan jó a hozam, több lesz a működési költség. Egy dolog szól mellette, az hogy örökölhető. De vajon meddig? Azt is simán elvehetik.
Egyszóval, két rossz közül lehet választani, senki sem fog jól járni. Ha az államiban maradsz/mentél, akkor jó eséllyel annak a felét, harmadát fogod kapni nyugdíjként, amit most mai áron megkapnál. Ha magánban maradtál, akkor meg izgulhatsz, hogy mikor szűnik meg, vagy lehetetlenítik el.