Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tiburon

Oldal: 1
Dátum: 2010.11.16. 21:18:34
Az én véleményem se kérte ki senki, pedig van inspirátorom...

...nos utólag módosítani valamit, az nagy szemétség. Nem tudom szebben mondani. Az ilyen húzásaival a Behó sok "ősköves" kari kedvét elvette már a játéktól és töröltek:( Tudok mondani 10-et is. Az én kedvem is kezdik elvenni. Majd csak akkor jönnek rá, ha már senki nem fog költeni komolyabban a játékra, az agyatlan húzásaik miatt! És még szépen fejeztem ki magam:@
Dátum: 2010.03.02. 11:43:47
fárasztja a szemet.
az aukciós házban a beho csomag háttere nem illik ehez a skinhez.
Dátum: 2010.01.18. 17:41:48
Nem érted. ki van maxolva ez a szaki, azaz harmincas. Nekem ne adjon erre 43-as próbát mert annyit nem fog hozzáadni a random kocka. Ha másnap csinálom akkor lehet hogy csak 39-et kell teljesíteni, de lehet hogy nem. Stimt?
Dátum: 2010.01.18. 14:39:46
Szakértelempróba/csapdakészítés 43. próba. Jó lenne ha megoldanátok, hogy a 30-as maxhoz ne nagyon adjon hozzá ennyit a random.
Dátum: 2010.01.01. 17:54:32
Ha valakinek van például Kufár nyaklánca
Szint: 50
Fókuszkristály: tudatkristály
Erő: +4
Támadás: +4
Védekezés: +4
Lélekszívás: +10%
Regenerálás: +5
12% kedvezmény a lélekkufárnál

Akkor ez a kedvezmény miért nem érvényes a lélekgyémántokra? Jó lenne ha ezt a kedvezményt kiterjesztenétek erre is. Köszi
Dátum: 2009.12.09. 21:50:17
Néhány kristály dupla csizmában feszít, nem lesz ez egy kicsit sok?
Dátum: 2009.11.20. 08:42:24
Sziasztok!

A játék nagyon jó, csak így tovább!

Szeretném ha megfontolnátok újabb térkapus gyűrűk, láncok beiktatását. Gyakorlatilag a jelenlegieket már csak a kicsik használják. Mondjuk 40-es szinttől már mindenki eladja dukátért.
Hogyan jelzed az autóban ülve egy másik autósnak (KRESZ-nek ellentmondóan) hogy Köszönöm?

kétszer rálépsz a fékre
nagy gázt adsz és elviharzol
megvillantod az elakadásjelzőt
balra és jobbra indexelsz egymás után


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.
Kérdésed kiértékelésre került.
A "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapta.
Mi a közös az alábbiakban? Bika, Kos, Ponty, Oroszlán?

csillagjegyek
nem tudnak repülni
szőrősek
emlős állatok


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.
Melyik csillagjegy a Taurus?

bak
kos
bika
rák


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.

Na ezért nem írok több kérdést nektek.
Dátum: 2009.10.29. 15:15:12
Kétszer is előjöhet ugyan az a kaland? Vagy jegyzi melyiket csináltam már meg?
Dátum: 2009.09.18. 14:22:30
Egy kérdésem lenne. Ha az aukción megveszem a második Aranytojó tyúkot akkor értelem szerűen 2 dukátot fogok kapni napi első belépéskor?

T
Dátum: 2009.07.08. 08:51:42
Sziasztok!

Hogyan működik az egyik aukciós tárgy: mérgezett karom. Melyik szakértelemre hat és hogyan?
Mert nagy ellenfél állatsebzésnövekedést nem vettem észre.

T
Dátum: 2009.05.27. 13:27:43
A V2-n mikor jelennek meg?
Dátum: 2009.05.21. 22:03:29
Üdv Mindenkinek!

A szerencsével kapcsolatban szeretnék kérdezni.
Végeztem egy kis statisztikát a szerencse állatnagyság növelő tulajdonságával. Az egyes vadászatok alkalmával vezetük az állatok prefixét, a következő módon: 1-apró, 2-kisebb, 3-normál, 4-nagyobb, 5-hatalmas, 6-óriási.
Mivel a leírásban is olvashatjuk, hogy a szerencsésebbek nagyobb prefixumú állatokat vadászhatnak, mint a kevesebb szerencsével rendelkezők. Ezért joggal várható, hogy egy szint*3+18 szerencsével rendelkező jóval nagyobb állatokat fog, mint egy szint*2+5.
A statisztika azt mutatja, elég nagyszámú próbálkozásból, hogy az átlag egyik szerencse esetében sem megy 3,5 fölé, még extrém 3X-es szerencsénél sem.

Erre szeretnék egy kis magyarázatot kérni.

Köszönettel,

T
Dátum: 2009.05.21. 22:01:12
Oksa felteszem ott is
Dátum: 2009.05.21. 18:59:37
Üdv Mindenkinek!

A szerencsével kapcsolatban szeretnék kérdezni.
Végeztem egy kis statisztikát a szerencse állatnagyság növelő tulajdonságával. Az egyes vadászatok alkalmával vezetük az állatok prefixét, a következő módon: 1-apró, 2-kisebb, 3-normál, 4-nagyobb, 5-hatalmas, 6-óriási.
Mivel a leírásban is olvashatjuk, hogy a szerencsésebbek nagyobb prefixumú állatokat vadászhatnak, mint a kevesebb szerencsével rendelkezők. Ezért joggal várható, hogy egy szint*3+18 szerencsével rendelkező jóval nagyobb állatokat fog, mint egy szint*2+5.
A statisztika azt mutatja, elég nagyszámú próbálkozásból, hogy az átlag egyik szerencse esetében sem megy 3,5 fölé, még extrém 3X-es szerencsénél sem.

Erre szeretnék egy kis magyarázatot kérni.

Köszönettel,

T
Oldal: 1