Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - PHOENIX

Oldal: 123456
Dátum: 2010.09.28. 22:55:42
Mintha sokan direkt lennének szerencsétlenek.

A második fázisban 4 csata után kidobta a medált, újabb 3 csata után a mágiaLnyelőt.
Dátum: 2010.09.14. 16:35:20
Azért ha megkapjuk egy támadásért két csp (vagy vadászat) TP-jét, illene hozzá kicsit több LE-t kapni. Én eddig max 1918 LE-t zsákmányoltam, míg a negatív egyéni rekord 493 LE, mindemellé megvagyok áldva 46-48 TP-vel.
Dátum: 2010.06.04. 13:20:13
Köszönöm a gyors választ!
Dátum: 2010.06.04. 13:18:11
Lélekkút katalizátor
Típus: relikvia
Hatás: A lélekkút kisütése során dupla lélekenergiát kapsz

Ez ugye nem csak egyszeri hatású? Szóval ezután minden kisütésnél duplát kapok?
Dátum: 2009.12.23. 15:54:50
Egyik saját kérdésem:

Az alábbiak közül melyik NEM 3 dimenziós testmodellező program?

Anim8or
3d Studio Max
Microsoft Word
TurboCAD Professional

Hát ki lehet találni a helyes választ...

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint túl könnyű, vagy számtan feladat volt.

Ezt nem fogadták el! (a hangsúly a oka) Túl könnyű? SZÁMTAN??? Mi a jó édes #&@% folyik itt?

Erre ma ilyen kérdést kapok:

Hány lába van egy tyúknak?

1
2
3
4

Akkor ezt hogy engedhette be bárki???
Dátum: 2009.10.24. 16:35:12
Akinek az első kérdés megoldásához segítség kell, az nem magyar.
Dátum: 2009.10.24. 16:33:14
A második világháborúban katonák egy kisebb csapata áttöri a német harcvonalat, hogy ellopjon 14.000 rúd aranyat egy bankból. Melyik filmről van szó?

Kelly Hősei*
Egy Maréknyi Dollárért
A Jó, a Rossz és a Csúf
Piszkos Tizenkettő


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

A helyesírásom azóta tökéletes, hogy megtanultam írni.
Ki látja a hibát, amit én nem vettem észre?
Milyen nevet kapott A Mag című filmben megépített hajó, amely képes volt lemenni a Föld középpontjába?

Vergilius
Millenium Falcon
Armageddon
Destiny Lord


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.


Tényleg baromi speckó kérdés. A Destiny Lord-ot a Végzetúrról vettem, hátha valakinek feltűnik, az Armageddon a Bruce Willis filmről jutott eszembe és hát a Falcon... lehet találgatni. Szóval nem értem, jó tudom, nem mindenki látta a filmet, de kizárásos alapon KI LEHET KÖVETKEZTETNI.
Semmilyen kérdést nem lehet írni, mert vagy olyan kapja a kérdést aki direkt talál hibát (ha meg nincs, akkor csinál egyet), vagy pedig olyan, aki csak szórakozásból teszi taccsra a kérdést.
Akiben van egy kis fantázia, kitalálja, akinek meg nincs fantáziája még ehhez sem, az mi a búbánatos macskakörmöt keres itt a Végzetúron???
Eleve nem szabad olyan kérdést beegedni a rendszerbe, amihez gúglit kell használni.

Ehhez viszont senkinek nem lett volna szüksége segítségre:

Hol található a Taipei 101 nevű 509 méter magas toronyház?

Kína
Egyiptom
Los Angeles
Párizs


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.


Ezen mi nem volt egyértelmű? Tudom, Párizs és L.A. városok a másik kettő pedig ország, de egy Tájpej nevű kínai nyelven csengő toronyház nevét nehogy már ne lehessen kikövetkeztetni (még akkor sem ha senkinek sincs fogalma arról, hogy ez az egyik legmagasabb építmény a világon)
Dátum: 2009.09.28. 17:16:51
Megkérdezhetem, hogy lesz-e még ilyen verseny?
Dátum: 2009.08.26. 13:27:32
Hogy lehet valaki ekkora marha? Már 266-nál tart a licit nyamvadt 100 aranydukátra. Nagyon sok esze van neki is (subi89). Gratulálok! Kifizettél 10.000 Ft.-ot, cserébe kaptál 10 db a forgalomból már kivont papír kétszázast!
Ez csak egy hasonlat, de takarja a lényeget. Okos gyerek...
Dátum: 2009.08.04. 09:30:03
A Hatalom Kártyái Beholderes játékban milyen színűek a Chara-din típusú lapok?

piros
fekete
sárga
lila*

Erre most mi a jó búbánatot reagáljon az ember? Sokezren játszanak a Végzetúrral, ebből talán 300-an játszanak a HKK-val. Ha megint ilyen kérdést kapok, vagy kivetem magam az erkélyről, vagy gyorsan elrohanok a legközelebbi játékboltba venni egy csomag kártyát és megnézem.
Az idiotizmus határtalan, mi a fenének nem lehet elolvasni a Kvíz menüben, hogy milyen kérdéseket nem szabad feltenni???
Dátum: 2009.07.27. 17:09:05
Azért én kiváncsi lennék, hogy foglakoznak-e ezzel, hogy töröljék/javítsák ezeket a kérdéseket. Nem akarom leoltani a fejlesztőket előre, viszont az egyetlen megoldás az lenne, ha mindenki kapna hetente 10 kérdést, ami már átment a rostán (a fejlesztőkén). Ez alapján dőlne el, hogy ki mennyi bónuszt kapna azon a héten a vadászatokból. Vagy akár napra is le lehet bontani, nekem mindegy.
10-ből 1 helyes válasz: 1% bónusz.
10-ből 2 helyes válasz: 2% bónusz
és így tovább.
Dátum: 2009.07.07. 13:12:21
A legnagyobb tévhit, hogy minden három szóból álló összetett szó esetében a harmadik szót már kötőjellel kell elválasztani.
Dátum: 2009.07.07. 13:08:30
Na pajtások akkor erre varrjatok gombot!

Mélyik szám nem a tankcsapdájé?

menyország tourist
be vagyok rugva
ne mond*
nem kell semmi


Először is ez speckó kérdés, mert nem mindneki hallgat Tankcsapdát, vagy Roadot. A Ne Mondd ugyanis Road szám. Na mindegy. Szóval ami legelőször szemet szúr még egy ovisnak is, az a heJesírás totális hiánya.
Így nézne ki helyesen:

Melyik szám nem a Tankcsapdáé? / Melyik számot nem a Tankcsapda játssza?

Mennyország Tourist
Be vagyok rúgva
Ne mondd*
Nem kell semmi

Szóval ezt sürgősen vegyétek ki, mert teljesen hibás a helyesírása! Másrészről meg mint mondtam, speciális kérdésnek számít, én mondjuk mindkettőt szeretem.
Dátum: 2009.06.18. 10:41:14
Csak elképeszt a dolog, hogy valaki képes kidobni rá a LE-ját... 5 percig se tart utánaszámolni, hogy többszörösen megérné, ha nem licitálna rá. Én persze nem teszem ezt, de rossz nézni, hogy más meg igen.
Dátum: 2009.06.18. 10:22:22
Nem azért, de olykor némelyik tétel elég nagy szívás. Vegyük pl most ezt a varázskövet. Ugye 3-mal növeli a mágiát, ez nekem a V1-en kb 30.000-be lenne kerülni fejleszteni. Namármost 125 dukátot (eddigi legnagyobb licit) kiadni ezért... hát öcsém, ha azt vesszük, hogy naponta 2 csp-ért vennék egy dukátot, az ugye 250 csp. A spektrálisom 100-as, vadászatonként átlagban 1500-2000-et szedek össze, tehát ha 1750-et beszorzok 250-nel, az majdnem 450.000 LE! Ennyiből vagy 50 szintet nyomok a mágián, nem hármat...

Vagy rosszul látom a dolgot?
Dátum: 2009.06.17. 11:40:32
És újabb orbitális butaság. Másoknak ez speciális kérdés lenne (persze aki tudja a választ, úgyis beengedi.

Hogy hívják KITT elődjét?

- Nincs elődje
- KARR
- RARR
- KIRR

Nos, mivel KITT-nek nem volt elődje, így azt jelöltem be, ami utólag helytelen volt!
A helyes válasz KARR volt, amit egyáltalán nem értek, mert KARR volt KITT utódja! Előbb KITT-et fejlesztették ki, aztán KARR-t azért építették, hogy elpusztítsa KITT-et. Na mindegy, kár, hogy utólag nem lehet töröltetni kérdéseket. És mint mondtam, másoknak ez speckó kérdés, hogy már csak ezért sem lehetne játékban, nem mindenki nézte a Knight Rider-t.
Dátum: 2009.06.17. 10:43:32
Ki játszott (vagy énekelt) a Dire Strates zenekarban?

Földes László
Jim Morrison
Sting*
Mark Knopfler

A kérdés jó, de helyesírási hibás. Nem Strates, hanem Straits.
Dátum: 2009.06.17. 10:40:58
Miért tesz fel valaki kérdést, ha nem TELJESEN BIZTOS a helyes válaszban???
Oldal: 123456