Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Borsalino

Oldal: 12
" biborban született" szokták mondani.De milyen szinü is a biborfesték?

Piros
Kék
Zöld
Lila

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.
Itt mi volt a probléma?
Magyarország és egyben Európa első szépségkirálynője milyen nemzetiségü volt?

Francia
Magyar
Lengyel
Orosz

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
Nos,szerintem a válaszhoz nem speciális réteg hanem egy kis gondolkodás kell.Az ilyen jellegü kérdéseknél (legelsó,legnagyobb stb.) ha ott van,hogy" magyar " akkor 90 százalékban az a helyes válasz.
Ok, igy már értem.Kösz.
"Talan a Mazury tavak kotojel nelkul irando." És ettöl már nem lehet érteni a kérdést?Egyébként mind a két változat elfogadott.Vagy a kérdést elbirákónak halvány fingja sincs arrol.hogy a tavak léteznek:((
Ez volt a kérdésem és rá a válasz! Melyik országban találhatóak a Mazury-tavak?

Csehország
Lengyelország
Oroszország
Finnország

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Mi ebben a rossz?
Dátum: 2010.02.17. 07:26:53
A mai kérdéssorozatban volt: Ki törte be a monda szerint Bécs kapuját? A "helyes" válasz a Botond volt. Azért ekkora szarvashibára figyelni kellene mert Botond tört kaput de ... Bizáncét!!!
IGazad van belátom.Viszont az Indexen CSAK a magyar labdarugot emlitették.Elfogadom a rossz kérdés indokot.
Hali! Ez volt a kérdésem:Milyen nemzetiségü az egy labdarugómérközésen eddig legtöbb (11) gólt elérö játékos?
Angol
Olasz
Magyar
Német

A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak..

Kérdésem lenne,hogy mi volt ebben a nem egyértelmü?(A helyes válasz egyébként a MAGYAR lett volna.A mult század első felében egy válogatott meccsen rugta a sportoló a 11. gólt.)
Ja,és övé eddig az abszolut rekord mert a 2.helyezettnek 9.golja van.
Dátum: 2009.10.30. 13:37:14
Ok.Köszi a választ.
Dátum: 2009.10.30. 13:27:11
Hali! Ez volt a kérdésem:Milyen nemzetiségü az egy labdarugómérközésen eddig legtöbb (11) gólt elérö játékos?
Angol
Olasz
Magyar
Német

A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak..

Kérdésem lenne,hogy mi volt ebben a nem egyértelmü?(A helyes válasz egyébként a MAGYAR lett volna.A mult század első felében egy válogatott meccsen rugta a sportoló a 11. gólt.)
Ja,és övé eddig az abszolut rekord mert a 2.helyezettnek 9.golja van.
" Herculest k-val a mostani szabályok szerint" Mivel nem magyar név akkor nem értem a "K".t.
"Melyik területet nevezték az ókorban úgy hogy:Hercules oszlopai?" ezt nem fogadtátok el mert állitolag helyesirási hiba van benne.Hol? A kérdés ugyanigy volt leirva az IPM elmebajnokság oldalon.Ott nem kötöttek bele.
Az elsö tipped talált. Csak egy világban játszom.
Igazad van,máskor jobban odafigyelek a tökéletes helyesirásra.Ámbár megjegyzem találkoztam már olyan "bejutott" kérdéssel amelyiknek a helyes válasza nem igazán volt tökéletes és mégis el lett fogadva.De végül is ez egy játék (nem is rossz) ezért mérgelödni nem érdemes.
Lehet,hogy nem raktam szóközt de ettöl még értelmeztető a kérdés.Ez nem más mint szőrszálhasogatás.
Hali!Az volt a kérdésem,hogy ki irta a Légy jó mindhalálig c.könyvet.Erre az lett a válasz,hogy azonnal töröljétek stb!!!Mi a rossz a kérdésben? Vagy esetleg a mü sérti egyes Gyözikén és társain nevelkedett "diákok" önérzetét?Büdös nekik a magyar irodalom?
Oldal: 12