Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Veszett Kutya

Oldal: 123
Idézet: Maci - 2013.06.28. 09:28:22
v1-en Alendaar ilyen térkifordítós játékkal jött fel 99. szintre?


Aurri anno az őskorban a láthatatlan vadászós taktikával erősítette fel a karakterét, majd mikor kellőképpen erőre kapott állt át portyára.
Dátum: 2013.06.16. 09:40:08
Szintén kettőt kaptam V5-n, de az egyiket nyugodtan elvehetik tőlem, mert mindkétszer én nyertem a kategóriámat.
Dátum: 2013.06.04. 21:48:40
Úgy látom sok foci őrült tyúkszemére léptem rá az előző hsz-l.
Dátum: 2013.06.04. 20:58:51
Sosem nézek focit, mert értelmetlennek tartom eme játékot, melyet 22 szerencsétlen folytat egy bőrgolyóval.

A kvíz adatbázisra, viszont nagyon ráférne egy rendes nagytakarítás, hogy az írás hibás kérdések kijavításra kerüljenek, a spec és lexikális kérdések, pedig kikerüljenek az adatbázisból.
Dátum: 2013.05.31. 22:44:31
Nem tudom, hogy másnál is volt-e már rá példa, de én két napja nem tudok kérdést besorolni, mert nem adja ki az ehhez szükséges listát.


Itt van rá egy példa.:

Melyik országból ered a mára világméretűre nőtt Lolita stílus?

Franciaországból
Kínából
Amerikából
Japánból


Milyen kategóriába tartozik szerinted a kérdés?
(nem kötelező, de ha jól sorolod be a kérdést, jutalmul lélekenergiát kapsz)
Választott kategória: Még nem választottál kategóriát

Besorolnám, de nincs meg a fent nevezett lista, hogy hová soroljam be, gondolom ez bug a játékban és, ha az, akkor itt a helye, hogy javítsák.
Dátum: 2013.05.29. 22:55:47
Idézet: Jack Bauer - 2013.05.29. 13:03:58
Sziasztok!

Lehet, hogy ügyetlen vagyok, de nem találtam sehol az infót amire szükségem lenne. Az építési átlag felét nem érem el a szövetségben, így az épületek bónuszait így-úgy kapom meg. De lehet azt tudni, hogy mitől függ ez, hogy melyik épületből, hány szintet kapok? A 6-os védőfalból 2-őt kapok, a 6-os mágustoronyból 4-et, stb, tehát nem egységesen. Ha mondjuk még több bonuszt szeretnék a védőfalból akkor abba kellene építenem vagy mindegy mibe építek? Lehet azt tudni, hogy miként osztják el a bőnuszt az épületek között, ha nincs meg az építési átlagom fele? Köszi szépen!


Mindegy mibe építesz, a lényeg, hogy meglegyen a szövetségi építés fele, ha tehát a szövetségnek 50K az építési átlaga, akkor neked minimum 25K építéssel kell rendelkezned.
Dátum: 2013.05.15. 19:42:48
Idézet: HimuraBattousai - 2013.05.15. 17:25:04
annyira okos vagy, de abba gondolj bele, te kis Okoska, hogy 10es lvlű karinak hol van akkora Transzcendálisa?!
Annyi lét meg nem tudott szerezni.

Igazából, nem bánnám, hogyha én is rabolnák. de nem igy van.
Idézet: HimuraBattousai - 2013.05.15. 17:06:36
én arra már rájöttem, hogy a játék csal velem. Most komolyan, nyerek 58x, és csak az EH-s Lé jön. aztán kikapok, és hihetetlen sok Lé-t veszitek, amikor azt a valakit nem rég támadtam, és nem szereztem semmit. alacsony szinten, és peresze 4es szerón. hagyjuk már.


Nem értem, hogy mit aggódsz már ezen, hiszen legkésőbb holnap vége a 4-s világnak.
Mit akarsz rabolni kis szinten, ami teli van inaktív karival ott is és kis szinten sokkal nagyobb szerepet kap a random, mint feljebb?
lvl 10-s kari a szerver vége előtt?
Dátum: 2013.05.13. 21:07:23
Nem értem, hogy sokaknak mi a bajuk ezzel.
Én a múltkori Landira az utolsó fázisban szálltam be, mert az elején úgy gondoltam, hogy nem éri meg igazán, de így is kivertem minden reliket az utolsó fázisban és kaptam 40-t mindenre.
Ezzel azt akarom mondani, hogy ha később is száll be valaki, attól még lehet megérős az event, főleg így a módosítással.
Dátum: 2013.05.08. 14:15:21
Igen, hiszen alap csatáért lv 86-n kaptam 2900 körüli LE-t, amikor meg kisült a sajtolásos mizéria, eddig 3*, akkor 8.5K-tól 12K-ig jött LE belőle.
Dátum: 2013.05.07. 16:02:41
Törölve, mert duplán küldte el.
Dátum: 2013.05.07. 16:02:24
Szerintem Crimson a fekete túrós pizzára gondolt, mert józan paraszti ésszel elgondolva ez lehet Bendő atya egyik kedvelt eledele, tehát amint átváltják eme ínycsiklandó finomságra a platinákat gyün majd az Atya és mindet befalja, hogy nem juthasson másnak.
Dátum: 2013.05.07. 15:59:20
Biztos javítgatják a programot és emiatt van ez a belépési és oldaltöltési probléma.
Bár lehet frissíteni kellene a böngésződet, mert nálam például minden akadás nélkül fut. ( Google Chrome )
Dátum: 2013.05.07. 00:17:48
Tult venni platináért?
Ugye csak viccelsz?
nem elég táp, hogy a valós pénzedért vett őskövet felhasználhatod lélekkút kisütésre és 30 naponta, relikkel 25 naponta minden megerőltetés nélkül kapsz LE-t, amivel mások elé kerülhetsz, ha nekik éppen nem telik rá.
Szakit ne lehessen platináért növelni?
Vagy AF-t venni?
Így akkor csak veszegetjük a dolgokat, felszedjük a napi bónuszt, elvégezzük a nagyon kötelező dolgokat és csak olyan eventen indulunk ami tápos.
A kieső időben, meg nézegetjük a karakterünket, hogy milyen szépen fejlődik, anélkül, hogy bármit is tennénk érte.
Akkor már legyenek HUF-ban meghatározott csomagok és vegyük azt.
Varázsló csomag 40 tul pont , csak IQ-mágia tau-ra rakható. Ár 4000 HUF
Nem egyszerűbb így?
CSp és PP italokat szerintem mindenki, akinek van egy kis esze mindig csak eventkor költi el, addig gyűjti, hogy minél többet tudjon az eventbe tolni a nagyobb jutalom reményében.
Dátum: 2013.05.06. 21:39:35
Hát én nem tudom, hogy hogy vagytok vele, de ez egyre jobban kezd egy piachoz hasonlítani, mint egy PvP játékhoz.
Most behozunk még egy valutát a már meglévők mellé, amiért lehet kapni ezt meg azt.
Nem az lenne a normális, ha a már meglévő, de nem, vagy csak nagyon keveset használt dolgokat használnánk fel vásárlásra?
Be kell árazni mindent például, hogy ez a valami ennyi védelem italba kerül, vagy ennyi támadás italba.
Mi értelme tovább bonyolítani egy + tárgyal, ami szintén gyűjthető a végtelenségig, ha kell.
Felmerül ezzel kapcsolatban még egy apró probléma.
Lehet, hogy sok karakternél ezek a dolgok tényleg tömegcikk formában fordulnak elő, így relatíve hamar meg tudnak majd venni mindent ami a platináért kapható.
Utána mi lesz?
Egy újabb polc a tárgylistában ahol gyűlik a platina és semmi haszna.

Elnézést, ha ezzel kissé lebecsülöm eme fejlesztést, de nem igazán látom értelmét.
Dátum: 2013.05.04. 19:23:26
Hát én nem tudom, hogy kinek éri meg még a kis V4-n ennyi kavicsért tolni az ipart azért a kis jutalomért, hiszen most már mind a feladatok, mind a VT erősen kőigényes, tehát még több befektetést igényel, mint eddig.
Én vagyok most ott is, kiváltottam végig a prémet, hogy játszhassak, és segíthessek olyanoknak, akiknek van céljuk, de jobbára csak új ismerősöket szerezni, beszélgetni járok fel, mert számomra nem éri meg ennyit befektetni a jutalomért.
Dátum: 2013.04.30. 00:46:11
Igen az.
Dátum: 2013.04.28. 14:18:21
Elnézést, igazad van.
Bár ezt én nem tudhattam, mert nem szoktam epikus tárgyakat eladni, így még nem jutottam el oda, hogy 1-t kapjak értük.

A pech értékét írtam én is, hogy magas, sőt túl magas, ha azon változtatnának, vagyis mondjuk 25-t érne, akkor még elfogadható lenne.
Dátum: 2013.04.28. 13:46:47
Szerintem nem rossz az epikus láda, bár a pech értéke túl magas.
Ha normálisan átgondoljuk, akkor + erőforrást ad, méghozzá 10 dukátot, vagy ha már a delikvens eladta a epik tárgyakból eladható max mennyiséget, akkor bérlettel, két-3 dukátot hoz, ez pedig azért hosszabb időt nézve nem is rossz befektetés, hiszen az Ah-ban sok tárgy értéke, lassan a csillagos eget veri.
Dátum: 2013.04.25. 01:02:31
800 lesz és napi szinten többet kapsz.
Dátum: 2013.04.23. 16:05:57
Köszi, a feladatok már működik is.

A kalandokkal azonban még problémám van, mert ma is tegnap is elbuktam két mágia próbát, pedig 40-s a mágiám és +9-t dobott a rand hozzá, de nem vont és tett hozzá kristálypontot.
A két próba, amit emiatt buktam az Erdei séta és az Egy rosszul sikerült vadászat.
A kristálypont beállításom is 40-n van, tehát a próbánál így 89 lett volna.
Azt nem hiszem, hogy 29-s szint környékén, 100 fölötti mágiával rohangálnának.
Oldal: 123