Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bpetya75

Dátum: 2012.09.27. 08:07:47
Nálam semmi gond nincs. Szerintem nálad van a hiba.
Dátum: 2012.09.27. 07:50:34
Velem is volt ilyen, de akkor tényleg kétszer kattintottam. Azóta igyekszem bevenni a kötelező feleseket kvízelgetés előtt
Dátum: 2012.09.26. 12:07:51
Nem is egészen értem a dolgot. Az indulásnál asszem a második legkisebb létszámú volt a csapat (megértem, hogy jól gyűjtöttünk), aztán elég hamar a legnagyobbra duzzadtunk, és azóta is ez van. Mégis mi vezetünk. Megint sikerült volna kifognom a legaktívabb csapatot? No nem mintha bánnám
Dátum: 2012.09.25. 07:56:15
Na azért nem csak a nők képesek iszonyat pénzek nyom nélküli eltüntetésére!

Bár amilyen orra van asszonykának, lehet mégis lebuknék

De úgyis mindegy, ahogy az eddigiekből kiderült, túl puhapöcs vagyok egy afférhoz
Dátum: 2012.09.24. 21:03:22
Kösz a tippet, de egy jómódú szerető komoly befektetést igényel. Meg aztán fene tudja miért az otthoni 4 nő mellett nem érzek elég erőt magamban egy ötödik szelidítgetéséhez
Dátum: 2012.09.24. 08:21:35
Asszem én voltam az első, aki nyígott a határidő-hosszabításért, ezért válaszolnék neked.

Nem tudom, hogy régi-régi játékosnak számítok-e, két éve játszom. Megmondom őszintén, arra is büszke vagyok, hogy a lányaim meg a feleségem születésnapját sikerült megjegyeznem. Más szülinapok nem férnek bele a memóriakapacitásomba. Ez van.

Másrészt, ha meg is jegyeztem volna, akkor sem tudtam volna félretenni rá. Éppen nyerésre állunk abban a sakkjátszámban, amit a bankokkal és a közüzemekkel folytatunk, de ehhez még egy bő hónapig a penge élén kell táncolni. Ebben a helyzetben felelőtlenségnek tűnhet, hogy költök erre a játékra, de azt tapasztaltam, hogy jobban működök, ha időnként megajándékozom magam. Cigi nincs, pia nincs (na jó, ritkán), narkó nincs, szerető nincs. Van ez, meg néha a csoki. Ha ezek se lennének, már egy ideje befordultam volna és bukjuk a partit. Tudom, önző dolog, költhetném a családra is, de én már csak ilyen mocsok disznó vagyok.
Dátum: 2012.09.21. 13:09:45
Köszi a módosítást!
Dátum: 2012.09.21. 11:12:49
Nem értek egyet Cras. Egyrészt elég sokan vagyunk, akik hónap elején kapjuk a fizetést. Másrészt (ahogy Tigrisnyúl meg Rbb is írta) vagyunk (jó)páran, akik annak ellenére, hogy jelenleg hónapról hónapra élünk, költünk/költenénk a játékra, mert valami szórakozás kell.
Dátum: 2012.09.21. 10:21:50
Szerintem nem olyan rossz az, hogy többször lehet így vásárolni, hiszen a többség (legalábbis szerintem) nem tud mindig élni a lehetőséggel. Így viszont nem arról van szó, hogy elúszott az évi 1-2 alkalom, mert nem volt pénzem, nem voltam itthon, hanem nagyobb esély van rá, hogy 4-ből 1*-2* összejöjjön.

De hogy miért ér véget októberi fizetés előtt, azt nem értem...
Dátum: 2012.09.21. 10:11:36
Nem lehetne két hetes az akció? Szerintem nem én vagyok az egyetlen, akinek hónap vége van.
Köszönöm. Jól kiokosítottatok
Az én gépelési képességeimhez bőven elegendő egy féle billentyűzet kiosztás, de azért köszi a tippet
Köszi!
Ezt a kódlistát hol lehet megtalálni a neten? Érdekelne.
Dátum: 2012.09.13. 22:44:50
Az AH javítása is sorra került. Köszönet!
Dátum: 2012.09.13. 21:09:17
Oké, hogy mondjuk egy M.A.G.U.S-hoz nagyon messziről hasonlít csak, de azért itt is van egy világ, van egy sztori, amibe be van ágyazva az egész. Valahogy nekem nehezen elképzelhető a nagy hatalmú végzetúr, amint cserkelés közben hirtelen még pofán ver egy térkapus szörnyet, vagy kiszívja egy végzetúrnő nyakát. De lehet, hogy én vagyok túl földhözragadt
Dátum: 2012.09.13. 21:03:58
Az az analógia a vadászatra volt kihegyezve. Mármint az IRL vadászatra

Egyébként én is ki tudnám használni a dolgot, annyira nagyon nem is zavar, csak olyan faramucinak érzem. Ahogy pl a katából építés is valóban az.
Dátum: 2012.09.13. 18:51:44
Ahogy IRL sem lehetsz egyszerre két helyen, úgy a számomra a játékban sem logikus, hogy egyszerre két dolgot csinálhass. Ennyi.
Dátum: 2012.09.13. 18:49:40
Nem szerepjáték??? Akkor mi?
Dátum: 2012.09.13. 15:47:44
Én ezt eléggé elrugaszkodottnak érzem. Vadászat közben nem tudok bankban ügyet intézni, vagy étnézni a gyerek háziját, mert vadászom.