Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - V4 fan

Oldal: 1
Dátum: 2010.12.15. 12:20:48
0,5% le vadászatra sok. az eg yfél v4 győzelem
Dátum: 2010.12.15. 12:17:28
ha 20karakter eléri a 60.szintet, megniy taz ah mindnekinek
Én igazat mondtam!
Íme a 4vadászat, ebből 3térkép
Ma, 17:13:26
A sivatagban ritka a zsákmány, de ha mégis találsz valamit, az szívós és lélekenergiában gazdag. Mint például ez itt! Egy morfinder, de a szomjazástól le van gyengülve. Megtámadod, és hamarosan magadba szívhatod a zamatos lélekenergiát (+90). +5 TP A szerzett lélekenergiából 8 a helyes válaszért kapott LE. A vadászat során találtál egy térképrészletet!
Ma, 17:10:26
Egy káoszvortex a közvetlen közeledben tombol! Ha gyáva lennél, menekülnél, mentenéd az irhádat. De te inkább kihasználod az alkalmat, és lecsapsz a vortex elől menekülő lények egyikére. Szegény toxikus lárva, azt sem tudja, honnan jön a támadás, és már ki is nyertél belőle 23 lélekenergiát. +5 TP A szerzett lélekenergiából 2 a helyes válaszért kapott LE. A vadászat során találtál egy térképrészletet!
Ma, 17:07:26
Vadászatra indulsz. A dühöngő vortexeket messze elkerülöd, és próbálod az életenergia nyomait érzékelni. Egy zöldellő oázisban bukkansz végül arra, amit keresel. Egy káoszkígyó! A teremtmény védelmezi fészkét, a csata gyors és kegyetlen. 37 lélekenergiát szereztél. +5 TP A szerzett lélekenergiából 3 a helyes válaszért kapott LE.
Ma, 17:04:26
A sivatagban ritka a zsákmány, de ha mégis találsz valamit, az szívós és lélekenergiában gazdag. Mint például ez itt! Egy nagyobb jégféreg, de a szomjazástól le van gyengülve. Megtámadod, és hamarosan magadba szívhatod a zamatos lélekenergiát (+124). +5 TP A szerzett lélekenergiából 11 a helyes válaszért kapott LE. A vadászat során találtál egy térképrészletet!
4vadászatból 3térkép!!!!
Hogyan nevezik a székelyek a paprikát?

árdé*
berbécs
hecsedli
maszlina

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
hát nemigaz már.. azt persze tudnom kén e melyik hülye filmnek ki vollt a rendezője. meg h melyik popénekes mikor lőtte be magát annyira hbeledögöljön.. tudok segíteni összehozni valami épkézláb kérdést? ez az egész küldi 1nagy hülyeség. rég ki kellett volna venni
20vadászatból 3térkép
én itt vagoyk. edig 4térképdarab:+400csp elvadásázsával szenvedek(suli mellett nehéz)
Oldal: 1