Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - winnie

Dátum: 2010.01.29. 14:24:38
akkor portyázz. ott lehet kalandot találni.
Dátum: 2010.01.29. 00:38:00
valljuk meg, hogy sok ostoba kérdés van, de azt hiszem ez, mindegyiken túltesz:

Hányszor nyert olimpiát a férfi vizilabda -válogatott?
4
2
1
3
----

nem, nem az a gond, hogy nincs odaírva, hogy melyik ország válogatottja.
Dátum: 2010.01.28. 23:51:43
Idézet: BlackSheep77HUN - 2010.01.28. 23:04:07
Megfogalmaztam a véleményem erről a fejlesztésről is. Hát inkább nem küldtem el. 1pp/3kp nevetséges!


jajj, hát ez nem neked van kitalálva. nem kell hisztizned ilyenkor a fórumon, nem fogja senki elhinni, hogy te vagy a teremtés vesztese. inkább örülj, hogy mások örömüket lelhetik benne, ugyanis (meglepetés!) volt rá igény, a játékvezetés pedig megvalósította.

nem jöhet minden össze neked. ezzel nincs is gond. de vegyél példát azokról, akik nem a fórumon sírják ki minden gondjukat-bajukat, akikben van annyi tartás, hogy ha panaszkodnak, nem hisztizve teszik azt.

hidd el, nem lehet csak neked, személyre szabottan fejleszteni. mások is játszanak.

Idézet: BlackSheep77HUN - 2010.01.28. 23:47:57
Maradjunk annyiban, hogy aki akarja az áldoz rá pp-t, aki meg nem az LE-ből szerez KP-t!


mert ugye te hogy gonolkozol: aki baráti portyázik, annak a jutalom kell. holot egyáltalán nem ez mozgatja őket. elhiheted. van, akinek a játékélmény számít, neked a nagy számok a karakterkapon. (tipp: ments le a karakterlapodat képfile-ba és photoshoppal a támadásod helyére írj 700-zal nagyobb számot. máris jobban fogsz aludni.)
Dátum: 2010.01.28. 16:29:45
ja, mert tudod, hogy ki ellen fogsz biztosan kikapni. (és mert aki harcolni akar, az 10 PP-t el fog szórni barátságos portyára, hogy kapjon egy italt, ahelyett, hogy 10-szer harcolna és bőséges megrakná a szütyőjét LE-vel.)

persze kinek, mi a fontosabb: 20 kristálypont, ami a győzelemért jár, a 87. szinten 3000 LE-vel ekvivalens. egy győzelem pedig... kinek mennyi.
Dátum: 2010.01.28. 15:43:52
"Legközelebb 43 óra múlva változtathatod meg a portyapont-beállításokat."

köszi, most már kapunk kiírást, hogy mikor lehet megváltoztatni, de még mindig "gáz", hogy a 15/30 PP és a baráti portyaletiltás egy helyen van, így ha az egyiket változtattam, akkor a másikhoz nem férek hozzá 2 napig. gondolom, ezt meg lehet oldani.
Dátum: 2010.01.28. 15:07:50
Idézet: Tezuman - 2010.01.28. 15:05:04

A támadás italát nem tartom túl szerencsés ötletnek, mert igencsak felborítja az esélyeket arra az 1 portyára.


a vesztes kapja, mondjuk minden 10. vesztésnél, a kérdés, hogy csak akkor, ha ő indítja a portyát vagy akkor is, ha őt portyázzák.

előbbi esetben nem gáz, mert az, aki arra kényszerül, hogy barátságos portyázzon, az nem támadás italtól lesz portyakirály. ha pedig elhasználja minden PP-jét minden nap, akkor is csak napi egy, max kettőt kap.

persze, ha gyakoribb vagy így támadásokkal másnak lehet osztogatni, az más kérdés.
Dátum: 2010.01.28. 14:38:50
viszont.

valahogy külön kéne venni a barátságos portyát a támadástól, mert az oké, hogy támadós üzeneteket is kiír portyázásnál meg csak óránként 10-et lehet (tippre), de a szövetségi támadás lista haszna így sajnos oda, hiszen barátságos portyákkal lesz tele, ami valljuk meg, nem túl érdekes olvasnivaló:)
Dátum: 2010.01.28. 14:36:28
Idézet: Dozer - 2010.01.28. 14:27:57
Miért tudsz más indokot?


nem, nem, félre ne érts. teljesen logikus, valóban elkézelhető. (mint ahogy a karakterlap "elcsúfítása" is). szóval nem az indokoddal volt probléma, csak a félelmét mosolygtam meg. mármint, ha ez az indok. ha nem, akkor a mosoly visszavonva,
Dátum: 2010.01.28. 14:26:32
Idézet: Dozer - 2010.01.28. 14:23:15
Sejtem miért kérdezte Mortimer Nagyjából következtetni lehet a szakértelem nagyságára a kihívásokon...


ja, hogy az titok? úúúú..., izgi:)) (nem mondod, hogy ez az ok, jesszus.) mondjuk speciel én meg vagyok rökönyödve már a feltevésen is, hogy mortimer a top 50-ről úgy véli, hogy inkább barátságban portyáznának, s nem a vérgőzös megoldást választanák:)
Dátum: 2010.01.28. 14:24:40
Idézet: Blazek - 2010.01.28. 14:18:26
a portyapont beállításoknál. nem veszik el a portyapont, de ezt is 48 óránként lehet változtatni valszeg.


én pont most váltottam PP-t, viszont így nem látom a beállítás kapcsolóját:) van alakinek direkt linkje - vagy meg lehet szüntetni ezt, hogy ne tűnjön el? mert az sem kényelmes, hogy amíg nem telik le a 48 óra, addig nem tudom, mikor válthatom vissza. egyszerűbb lenne egy visszaszámlálás a menüben.

Idézet: Blazek - 2010.01.28. 14:18:26

winnie: aki a portyában gyenge, mert alacsony a TÖ-je, gondolod, h a szakértelmekben istencsászár? ugyan.


??? egyrészt hogyne lehetne valaki gyenge harcban és erős szakértelmileg? nézz rá a toplistára. másrészt nem a nyerésre céloztam, hanem a plusz játékélményre, hogy valakinek nem volt semmire sem jó a portya eddig, most viszont tizet klikkelhet óránként, mivel valami újdonság jött.
Dátum: 2010.01.28. 14:20:59
Idézet: Craslorg - 2010.01.28. 14:17:14
Mivel semmit sem vesztek azáltal, hogy engem támadnak, így nincs értelme szerintem ilyen kapcsolónak.


sőt, lehet, hogy kapsz egy támadás italát is, ami képsz haszon:)
Dátum: 2010.01.28. 13:45:03
Idézet: Sznoopy - 2010.01.28. 13:00:51
Kristályhordát többen i szerették volna ha mondjuk 50-es szinttől elérhetőek lennének, ezzel szemben csak a mély hallgatás... Bezzeg annak az egy valakinek a hatására elszúrtátok az egész epikus rendszert.. ez nem túl fair...


ja, mély hallgatás, persze. megvolt a szavazás, minden játékos szavazhatott. ez hallgatás?

megjegyzem, elég durva lenne, ha behoznának egy új KH-t, szívatás ezerrel. mondjuk az 55. szintre, mert akkor a 48-51. szintűek, akiket betámadnak vadászat közben 15% alatt, mint a pinty, úgy masíroznának el innen. még a top karakterek is mekkora hisztit rendeztek anno amiatt, hogy folyton verik őket a kristályosok.

a KH a portyalehetőségeket bővíti. alacsony szinten van bőven portyalehetőség. magas szinten kevés. a KH-ból ergó profitál 30 kalandozó, szív kábé 10 (akik még esélytelenek, de eléri őket a KH), ez így még jó: kevesek szedik meg magukat és kevesen szívnak. de ha jönne egy 55-60. szintű KH, elindulna a tömeges sírás, hiszen több százan tápolódnának (mert ugye +7 szintről is üthetőek lennének, fent viszont nem annyival erősebbek a topok a KH-nál), plusz még többen, ugyancsak több százan szívnának.

addig kell örülni, míg lent nincs KH. a játékvezetésnek nem érdeke, hogy elvegye a játéktól a kedvét a játékosoknak.
Dátum: 2010.01.28. 12:22:11
Idézet: Sznoopy - 2010.01.28. 12:01:33
Sziasztok,

nézelődtem az állatoknak adható tárgyak közt, elég brutális mennyiségű őskő kell már hozzá, 10 fölöttieket már nem éri meg megvenni érzésem szerint, meg ez már tényleg nem a reklám szlogenről szól, hogy ingyenes....

P


anyám..., hát nem kell megvenni.

ne légy olyan hülye, hogy megveszed. ha úgy érzed, hogy nem tudsz érvényesülni +3-7 állatsebzés vagy + 10 állattámadás nélkül, akkor nem neked való a játék. az ősköves cuccokat nem veszi a többség, hiszen azok forintba kerülnek. ha akarod, megveszed, ha húzod a szád, nem kell megvenni. no de panaszkodni, hogy drága? mit mondjanak azok, akik nem prémiumoznak és van annyi eszük, hogy valóban 0 forintot költenek egy ingyenes játékra?
Dátum: 2010.01.27. 23:23:15
a küldetés miatt kérdezem.
Dátum: 2010.01.27. 23:03:17
ha sebzésnövelő fókuszkristályt teszek a vakító fénybe, akkor bejöhet a kritikus sebzés?
Dátum: 2010.01.27. 22:25:09
bocs, de ez nagyon jó volt. mármint röhejes és nevetni jó. mi ez a fene nagy üldözési mánia, hogy valami fejlesztés valaki ellen irányul? anyám, ne legyél már ennyire ostoba.

végre plusz játéklehetőséget kapnak a gyengeségükből fakadóan keveset portyázók, végre páran felhasználhatják valami újdonságra a PP-jüket, erre idejön cila72 bunkózni, hogy a pókok ellen irányul "minden fejlesztés". aki így gondolja, akit ennyire irritál, hogy más is kap valami pluszt a játékban, az nyugodtan unja meg azt. inkább előbb, mint utóbb.
Dátum: 2010.01.27. 11:27:34
Idézet: Birka - 2010.01.27. 11:22:20
Kb 20-22. lépett szinten hozza be egy blöki az idomítási költségét!


persze nem logikus, hogy csak akkor hozza be, de közvetve jóval hamarabb is behozza. a lényeg, hogy nem "gyászos" semmi. ha az lenne, akkor nem idomítana olyan sok karakter.
Dátum: 2010.01.27. 11:26:13
Idézet: Sznoopy - 2010.01.27. 11:02:50
Hát volt amelyik az idomítás árát sem adta vissza... egy volt ami +2.000LE-t termelt

Ezen nem lehetne változtatni? Mert elég gyászos a dolog...


nem gyászos, mert nem nézed a Nagy Képet. te valamiért csak azt látod, hogy puszta veszteség állatot tartani. akkor ne tarts. "de, hiszen kell a harcban" - mondod te és hopp, máris előtted a Nagy Kép. te csak azt látod, hogy nem tudsz "beidomítom és sajtolom" kombóval nyers táphoz jutni, én meg azt látom, hogy mennyi LE-t szerzett neked a lény, miközben harcolt az oladladon és csatákat nyert meg neked.

mikortól kellene, hogy visszaadja az idomítás árát? (de ez sem jó kérdés, hiszen az ismétlős küldetéseknek hála, azon nyomban visszaadja, ergó, aki állatot sajtol, az jól jön ki a bizniszből, mindenképp nyer LE-t. neked az a "gyászos", hogy nem kapsz olyan sok LE-t összesen. ami, valljuk meg, kicsit fura.)

Hogy szemléltessem:

Sznoopy: Anya! Kié ez a mocsok, kibeb*szott nagy zsírkenyér?
Sznoopy-mama: A tied, kisfiam.
Sznoopy: Csak ekkora?
Dátum: 2010.01.25. 15:45:45
valószínűleg vadászat parancsot adtál ki előtte.
Dátum: 2010.01.25. 15:44:17
Idézet: Damage - 2010.01.25. 15:30:45

A lélekkút-töltés, mint jutalom, súlytalan.


ez a szép az egészben. a nyertesnek súlytalan, a vesztesnek meg komoly csapás sokszor. ki melyik oldalt szokta meg. aki mindig nyer, az persze, hogy nem látja a másik oldalt érő hátrányokat.