Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - winnie

Dátum: 2009.10.20. 16:02:42
a kvízkérdésekre 3 hibás válasz szokott megadva lenni. nem azt akartad írni, hogy 2 helyes válasz?
Dátum: 2009.10.20. 13:06:29
Idézet: Gort - 2009.10.20. 12:47:31
Nekik joguk van gerilla módszerekkel harcolni, de nekünk nincs.


igazából itt a hiba. nekik is joguk van, nektek is. ők is megtették, ti is. szó nem érheti a ház elejét.
Dátum: 2009.10.20. 11:15:29
nem lenne egyszerűbb, ha te vennéd fel a kapcsolatot a készítőkkel? csak kérdezem.
Dátum: 2009.10.19. 15:15:52
Idézet: Ricardo - 2009.10.19. 14:06:00
Idézet: winnie - 2009.10.19. 14:01:53
kérdezze végig a periódusos rendszer, a forrás fokokat,


Még jó, hogy külön le van írva, hogy ne lexikális tudást igényeljen a kvíz.


még jó, hogy nem írtam semmi lexikális tudást igénylőt. semmi lexikális nincs abban, ha megkérdezed, hogy minek magasabb a forráspontja nagyon sokszor más válaszokkal vagy melyik elem nemesgáz vagy melyik van ilyen meg olyan főcsoportban, melyik fém, stb.

de, ha valami lexikális, még vannak, akik ezt művelik, ergó elfogadják - én csak annak adok tippet, aki vesződik kérdésezéssel. mindenkinek van egy kérdése, amit elfogadtak, így ha valaki tutira akar menni és fél, hogy valamit nem fogadnak el (csórikám...), akkor azt kell variálnia.
Dátum: 2009.10.19. 14:01:53
Idézet: Szolarisz - 2009.10.15. 19:32:08
Meg kellene vizsgálni, miért is nem írunk kérdéseket. Én magamról tudom, hogy azért mert a normális kérdéseimet kidobálták, míg mások hibás, akár nyelvtanilag is az kérdései meg ott vannak.


miért van mindenki meggyőződve arról, hogy az ő visszadobott kérdése jó volt? mert mindenki meg van győződve és azonnal másban keresi a hibár, vagy bezzegezik. attól, hogy van rossz kérdés benne, nem kell neked is a rosszad mellett érvelni.

aki nem tud jó kérdést írni, azzal gond van. a legegyszerűbb, amit sokan csinálnak: vagy veszed egy jó kérdésedet és kicserélsz benne egy nevet (ha olyan típusú), vagy pedig felteszed ugyanazt a kérdést más válaszlehetőségekkel okosan. sokan ennyire nem törődnek a dologgal, de nekik működik. mások viszont direkt kiélik fantáziájukat azon, hogy fineszes kérdést akarnak feltenni. ez nem gond, de akkor nem is ér panaszkodni. aki tuti LE-t akar, az tegyen fel egyszerű kérdéseket, ennyi. kérdezze végig a periódusos rendszer, a forrás fokokat, a sportolókat, a színészeket...
Dátum: 2009.10.19. 11:40:43
Idézet: Sznoopy - 2009.10.19. 11:35:51
ok, ez végül is jó hír, esetleg valaki szavakba öntené, mi a legideálisabb menete egy RUBIN TRIASZ megszerzésének? Az elején 6 +1es szintű utána +3as szinteket zsinórban?


add meg a jelszavadat és a loginnevedet szerintem. akkor játszunk helyetted is a karakterrel. elosztjuk. mortimer elmegy vadászni, lows portyázik majd, én meg építek, oké?

most komolyan..., ennyire azért nem érdemes kérni, hogy mások gondolkodjanak helyetted. ez olyan, mint egy játékot más által leírt végigjátszás alapján játszani. még szerencse, hogy olyat nem szoktak csinálni.
Dátum: 2009.10.18. 21:40:49
Idézet: Hunzs - 2009.10.18. 21:03:10
Egy olyan otletem lenne, hogy a portyapontokert is lehessen venni aranydukatot. Hisz nem mindenki szeret portyazni. Az pedig nem igazsagos, hogy csak a portyazok kolthetnek cselekvespontot aranydukatra.

Mar latom le is leszek szavazva!

Ez akkor is nem igazsagos! Adjonak 5 PP-ert 1 dukatot. Az is tobb mint a semmi. Nem de?


a PP sokaknak teljesen értéktelen, te pedig annak, aki nem portyázik napi 3-5 dukátot adnál ingyen? de az a gond ezzel, hogy abba nem gondoltál bele, hogy nem csak te kapnál PP-ért dukátot, hanem mindenki más is. vagyis bár te azt hiszed, hogy ezzel hamarabb kapsz aukciós tárgyat, nem kapsz hamarabb, hiszen csak a tárgyak ára ugrana meg 400-ról mondjuk 700-ra. ugyanolyan későn kapnál.
Dátum: 2009.10.18. 21:00:52
ami nem lenne jó, de azzal gondolom mindenki tisztában van, hogy a többségnek ez lenne az akarata. továbbmegyek, a többség, nem ekkora fölénnyel, még talán a portyák eltörlését is megszavazná.
Dátum: 2009.10.18. 19:02:43
nekem meg az lenne az ötletem, hogy tovább kéne fejleszteni a valóságformázás szakértelmet, annak maximumát, akár úgyis, hogy 40 fölött 10-20 szintenként adna mondjuk 100-ig +1 PP-t. a lényeg, hogy extrém kiadás legyen a plusz PP, de szerintem érdemes lenne bevezetni, hisz játékélmény növelő dolog és tápnak abszolút nem nevezhető. (igen, csak egyéni érdek motivál ezúttal, hiszen hiába hagyok ki olykor 2-3 napot, még akkor is iszonyatosan hamar nullára redukálódik a PP...)
Dátum: 2009.10.18. 18:59:34
fent ez a helyzet, de nekik sem egyszerű ellened. állatozz, az körönként 200-300 sebzést jelentheti.
Dátum: 2009.10.18. 16:49:46
Idézet: Fonixportal - 2009.10.17. 21:10:14

Sajnos ez nem az első eset elsőnek csak megemlítettem másodikra konkrétan már morcos voltam hogy potyára elment majdnem 5000 LE mosmár kezdek mérges lenni hogy senki nemtud megjavítani pár gomb elhelyezését a javascriptekben BAKKER!!!!!!!!!!



attól, hogy cuki fejeket rajzolva duzzogsz (hogy kell ilyet csinálni?) és sok írásjelet használsz egymás után még nem kéne azzal dicsekedned, hogy olyasmit rontottál el, ami a többi ezer játékosnak nem okozott gondot.

remélem idővel le fog esni, hogy nem biztos, hogy a gombokkal van baj, hanem nálad is lehet hiba.
Dátum: 2009.10.18. 13:51:09
jelentkezz egy szövetségbe, az a legegyszerűbb.
Dátum: 2009.10.17. 15:45:04
Idézet: Máté96 - 2009.10.14. 07:30:11

Amúgymeg a fél szövetséget én építettem és toboroztam, barátok is vagyunk, csak nem fogom otthagyni őket.


akkor nem kell panaszkodni. ennyi. ha van megoldás a problémádra, de nem akarod kihasználni, akkor nem új megoldást kell keresned, hanem beletörődnöd abba, hogy csak rajtad múlik, hogy nem oldod meg a problémádat.
Dátum: 2009.10.17. 14:43:11
nem mellesleg, nem lenne értelme egy tárgycsoportban (nem mindben!) olyan korlátozást bevezetni, hogy csak egyet lehet vásárolni belőle szintenként? mondjuk relikviák terén. lenne két 80-as szintű és csak egyet vehetsz meg.

akkor lenne némi változatosság a karakterek között és máris nem lenne arról szó, hogy valami plusz 2 támadást ad, akkor mindenki kap +2 támadást. ha van elágazás, ha van döntési lehetőség, az általában jót tesz a játéknak, nem teszi azonossá a karaktereket. (hasonló dolog a tárgycsere is, de legalább relikviát nem lehet és nem kell cserélni. de, bár én is űzöm, akkor is fura, hogy aki optimalizál, annak van egészség szettje, mágia szettje, harci szettje:)
Dátum: 2009.10.17. 14:38:51
Idézet: Mortimer - 2009.10.17. 10:49:26
Én a pihenést határozottan erősíteném, több okból:
- a VP regenerálást a torony és a nekrofun is gyorsítja, ha mindkettő van, alig 2 óra alatt maxos lehet a VP.

Szóval mindenképpen jó lenne egy a nekrofunhoz hasonló épület az életpontra. De akár a max életpontot is növelheti.


miért érzem azt, hogy már megint a top-top szövetségek jelentik a komment alapját? ha probléma van, akkor sosem az ő nézőpontjukból kell közelíteni. másnak nem lesz max a vp-je 2 óra alatt.

épület pedig dettó nem jó megoldás a pihenésre, hiszen megint a topszövetségeket, az első 20-50-et hozná előnybe a kicsikkel szemben. ha megoldás kell (nem látom értelmét), akkor nem épületben kéne gondolkozni.
Dátum: 2009.10.17. 12:14:28
úristen! és sosem tudjuk meg, hogy egy randomjózsi vagy esetleg egy top10-es játékos írta ezt a kérdést. mennyivel más lenne a fórumozás is, ha tudnánk, ki milyen kérdéseket tesz fel, másként tekintenénk egymásra.

Ki írta a Rómeó és Júlia című könyvet?
Daniel Defoe
William Shakespeare
Edgar Allan Poe
Jules Verne
Dátum: 2009.10.16. 12:26:43
á, a nap kérdése.

Vágó István milyen vetélkedőjátékot, barkochbajátot nem vezetett?
Szerencsekerék
Legyen Ön is milliomos!
Pókerarc
Van benne valami
Idézet: Mortimer - 2009.10.16. 12:11:39
Dehogy. Nem a manakonstrukcióért mennek át az emberek másik szövetségbe, hanem az ultraspecért és a transzplantációért.


pedig nem. még mindig tévhit, hogy az emberek tömegével áldoznának olyan szakértlmekre sok LE-t, amelyekkel valaminek a költségét lehet csökkenteni kevés LE-vel. hiába éri meg hosszú távon, de ennél már csak az lenne nagyobb tévhit, ha azt írná valaki, hogy a spektrális manipulűciót a karakterek többség kimaxolja vagy akár 50-re felviszi.
Dátum: 2009.10.16. 11:49:54
Idézet: Kocos - 2009.10.16. 11:46:05


Ezt az egyet kiveve nagyon tetszenek. Ezt ugy erzem nem kene, mert gyakorlatilag hosszu tavon kikapcsolja a kemgombot. Ellenben aukcios targynak nagyon jo lenne.


itt a lényeg. pár javaslat nagyon elszállt, mert ezekre a relikviákra úgy kell gondolni, hogy mi lenne, ha mindenkinek lenne belőle. és bizony, ha mindenkinek lenne kémgömb semlegesítője, akkor semmi értelme. ha csak egy-két embernek, akkor annál több.

Idézet: Ariel - 2009.10.16. 11:19:02
Párbajkesztyű - Napi egy alkalommal párbajozni hívhatsz egy végzeturat. A csata az aréna szabályai szerint történik.
Így olyan karakterek is összemérhetik erejüket, akik egyébként sosem találkoznának egymással.


jópofa lenne, de szerintem kár lenne egy ilyen korlátot lebontani. legalább ez a rejtély maradjon meg a játékban, hogy vannak kalandozók, akikkel sosem küzdhetsz meg.
Dátum: 2009.10.15. 22:31:20
minden csak nézőpont és kérdéscsoport kérdése, nem? meg a randomé. de ha nincs értelme, akkor ne stresszeld magad, hagyd azoknak, akik szívesen kvízeznek.