Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - winnie

Dátum: 2009.05.28. 10:58:26
Idézet: GaZsi - 2009.05.28. 10:34:27
Mert egyes kérdéseket csak azért jelölnek rossznak, mert egy-egy játékosnak éppen rossz a kedve, és lusta a megoldásra rákeresni.


ezt honnan veszed? csakis onnan veheted, hogy a te kérdésedet dobták vissza. de ha te kérdezted, akkor honnan tudod, hogy nem jogos a "visszadobás"?
Dátum: 2009.05.28. 02:34:56
ha van lényem, de nincs idomításom, akkor is megkapom az üzenetet az állatmenüben: "Ahhoz, hogy egy lényedet harcban is használhasd, ki kell fejlesztened az idomítás szakértelmet."

ez természetesen nem igaz, hiszen 0-s idomítással is lehet harcban használni egy lényt.
Dátum: 2009.05.28. 02:31:49
van az építésnél egy (gondolom) kényelmi funkció, miszerint nem lehet épületbe úgy építeni, hogy a LE "túlcsordulna, vagyis csak annyit építünk az épületbe, hogy az felépüljön. viszont ez a manakonstrukcióval, amit naponta egyszer lehet használni, nem éppen optimális, hiszen így hiába akar az ember minden VP-t egy épületbe ölni, ha az felépülne, akkor csak a befejezéshez szükséges VP használódik el, a többi "pocsékba" megy, hiszen csak napi egyszer használható a szakértelem.
Dátum: 2009.05.27. 19:15:43
Idézet: Mazlee - 2009.05.27. 19:11:42
Túl sok sebet kaptál, ájultan esel össze.
A csatában összesen 0 sebzést okoztál, és 1028 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 1054 lélekenergiát.

fasza, hogy kb 150 ÉP-m volt...


EZ IGY NAGYON NEM JÓ!!!!


??

végre valami érdekesség. több mint kihívás. innen szép nyerni, stb.

volt szó róla, hogy tudnak 15% alatt támadni.

de tippre, ha 15%-on vagy, akkor is megviselt volna az 1028ÉP sebzés, nem?

tessék erősíteni, illetve összefogással legyalulni a kristályokat, hogy az alattad lévőknek ne jelentsenek problémát.
Dátum: 2009.05.27. 19:13:30
Idézet: Szinv - 2009.05.27. 19:07:52

Ez a sírás duma meg unalmas.


hidd el, a sírás még unalmasabb. sőt, akkor hatványozottabban, ha topkarakternek görbül a szája.
Dátum: 2009.05.27. 17:17:49
Idézet: Noodlee - 2009.05.27. 15:37:47
Tök jó, hogy megölik az összes portyaLE szerző szakit. Személy szerint ehhez újra csak gratulálni tudok.


ennyire ne legyél cső. nem öl meg senki semmit. huhh, kevesebb LE-jön, nmagy dolog. nem értek egyet vele én sem, de hogy megölnék... get a life, ne komolytalankodjunk.

tök izgalmas olvasni, hogy mindkét oldal vezérszónokai ilyen baromságot írnak.

ld. jerikó.

Idézet: Jeriko - 2009.05.27. 15:23:50
Miért is több hónap?
Kell hozzá 100-as kivégzés. Nekem egy szakértelem 1-re kb 10k LE, a 100 kb. 1,5 millió. Napi 100k-t simán szerzek, akkor ez két hét. Ha a kreatívot is nulláról viszed fel, az még 6 nap.


ezt nem is értem hogy gondolhattad komolyan. attól, hogy most ennyi idő attól még 10. szinten 100-asra amxolni egy szakit több hónap volt. 100 fölé még több idő.
Dátum: 2009.05.27. 16:35:53
én sem, de hát istenem, én is olvasam olyanokat, hogy van, aki unatkozik és csak céltalanul lődörög.

nem mellesleg, én is sajnálom, hogy sokan kimaradnak (egyelőre) a buliból, sőt, aki épp csak belefér az 50. szinten, az sem jár túl jól. hátha lesz valami hasonló a 40. szint környékén is - de persze felső korláttal, nem a 46. szintűeket tápolandó (bár lehet, hogy emiatt nincs, mert gáz lenne őket kizárni.)
Dátum: 2009.05.27. 16:02:30
oké, ez igaz. lehet, hogy afféle random a szerep, mert az sem lehet a célja miklóséknak, hogy fixen csapolják szegényeket:)

pár csata és ki fog derülni, hogy miképp is működnek, miért 3-4 és 8-900 általában a rablás.
Dátum: 2009.05.27. 16:01:08
Idézet: Zaccmester - 2009.05.27. 15:29:02
mitől van esély megnyerni ellenük a háborút az egy embereddel? 35 üti az egyet, az egy meg hozza a dupla győzelmet 3 nap alatt. Übergiga tag lehet, gratula hozzá! Mennyi tápot eszik naponta?


ezt most nem értem. egy ember sok ellen simán megnyer egy háborút (normál körülmények között). neki 35 célpontja van, a 35-nek meg egy. a szintemen a leggyengébb vagyok, mínusz 3-ról is elvernek (egyelőre). de ha hadat üzenek nekik és van olyan, akit el tudok kapni, akkor miért ne lenne esély? nyilván nem csak engem ütnének (ld. még a magasabb szintű sokaság a többi szövetségben) - én viszont csak őket. ha az ember kitapasztalja őket, akkor könnyen hozhat egy háborút egy olyan szövetség, mint mi, vagy akár ti, ahol csak kevesen vannak ütősávban.
Dátum: 2009.05.27. 15:56:50
Azért megengeded, hogy leírjam a véleményemet, ugye?! Köszi!
Dátum: 2009.05.27. 15:55:24
Idézet: Szinv - 2009.05.27. 15:39:09
A következőnek 2826 LE-vel mentem neki, 3-at hoztam.

Ez enyhén szólva is a 0-val egyenlő


és? ezek nem (csak) azért jöttek, hogy LE-t lehessen szippantani róluk. ha az a célod, akkor fogsz, nyugi. a JÁTÉKot jöttek színesíteni. gondolom nem csak akkor lehet színes, ha jár mellé LE.
Dátum: 2009.05.27. 14:52:38
Idézet: Hurvinyekk - 2009.05.27. 14:48:52
Legalacsonyabb szintű tagjuk (56 ugye) is bőven veri a nálunk legmagasabb szintűt (55.). Egyébként is summa 6-an vagyunk 50-55 közöttiek. Hadd ne mondjam, milyen frenetikus élményt fog nekünk nyújtani ez az új háborús fejlesztés! Háromszoros hurrá érte. Hip-hip-húrrááááááá..... Azért a végén ha nem bánjátok hányok is egyet.

Dr. Jekyll
K&V


írom a síráslistát.

bőven veri?? én épp azt néztem, ha mi hadat üzenünk nekik, akkor jó taktikával le lehet verni őket, csak erősíteni kell egy keveset. épp az a jó, hogy kevesen vagytok, kicsi a támadófelület (nálunk 1 tag lenne), több az esély.

adódik egy nehézség a játékban és rögtön hányás a reakció. fogadd gratulációmat

(arra hadd ne világítsak rá, hogy 1. lehet kapitulálni, 2. 6 háborújuk is lesz, kisebb gondjuk nagyobbannál, hogy rátok szálljanak.)
Dátum: 2009.05.27. 14:43:44
várd ki míg elviszik és csak aztán panaszold. vagy várj más tapasztalataira. vagy veresd le a rád veszélyeseket a szöv.társakkal, hogy ne tudjanak támadni. annyi, de anniy lehetőség van. nyilván nem fognak tízezreket vinni, csak annyit, amennyit tudnak. párezer LE ide vagy oda (de annyit kétlek, hogy valaki veszítene), nem oszt, nem szoroz.
Dátum: 2009.05.27. 14:40:34
Idézet: Varaszlo - 2009.05.27. 14:34:22
Srácok, várjuk ki hogy mi sül ki ebből. Csak akkor kezdjük el a sírást ha tényleg szívás lesz. Tételezzük fel a legjobbat, nem ?

*vagy csak én vagyok naiv már megint?*


ott a pont.

á, el is lépek inkább ebből a topikból. én vagyok a hülye, hogy megdöbbenek azon, hogy végre valami új jön, erre a 7. másodpercben már bömbi fogadja. "jajj, ez nekem túl nehéz - bár még fogalmam sincs róla, hogy mi ez" + "jajj, nem akarok gondolkodni azon, hogy mit lehetne ellenük csinálni."

amondó vagyok, hogy az erős karakterek ne járassák így le magukat. várjuk meg, míg marcoplo vagy adalbert, a TÖ-összeg alapján leggyengébb, a kristályok által még üthető karakterek kezdenek szomorkodni. addig, míg ők nem teszik, a "nagyok" (mármint az az 1-2) valahogy fojtsák vissza könnyeiket. nekik lehet, hogy újdonság, de mindig van olyan, aki nálunk is rosszabb helyzetben van.
Dátum: 2009.05.27. 14:35:36
Idézet: Craslorg - 2009.05.27. 14:27:38
Újabb dolog, ami miatt több időt kell a játékkal eltölteni.


nincs "muszáj" meg "kell", csak "lehet". mindenki maga dönt, hogy milyen szinten játszik.
Dátum: 2009.05.27. 14:26:59
az, de hidd el, a játékosok mindig leleményesebbek, ezt is meg fogjátok/fogjuk oldani. ha valahol, itt aztán lehet összmunkázni.

picit erősítek és lehet, hogy én is hadat üzenek nekik, mást úgysem érnek el a szövetségből:)
Dátum: 2009.05.27. 14:25:21
Idézet: Ajgatsz - 2009.05.27. 14:09:03


Tehát én mint 51. szintű pancser, ÉP-től függetlenül kaphatom az áldást 5-7 szintről magasabbról....

De jó....


próbáld a diplomáciát. írj nekik levelet, hogy kapituláltok és ne üzenjenek nektek hadat, mert élvezni szeretnétek a játékot. csak nehogy visszaírják, hogy ez pvp játék:)

most komolyan, hogy lehet így reagálni??? legalább pár napot várjunk mielőtt sírni kezdünk. (listát kéne vezetni, hogy kik lesznek benne az első 10 síróban...)
Dátum: 2009.05.27. 14:21:58
".erre kap az ember a nyakába még egy csapatot (persze ez gép), hogy verjen már még laposabbra, hát kösz! "

welcome to the real world. más egész nap ezt szenvedi el, nem? azért valahol vicces, hogy jő egy kihívás és ez a reakció. vissza a tamagocsit! (nem tudom, nekem a reakciók a "jessz!" volt, s hogy nagy epikusölés közben mindjárt ki is próbálom a leggyengébbet, hogy mennyivel erősebb nálam.

(azon mosolyogok, hogy nyár közepén már cssak mindenki röhögni fog a kristályokon és új kihívást fog követelni.)
Dátum: 2009.05.27. 13:49:03
vagy belegondolt, csak mi még nem tudjuk, mi a megoldás. kíváncsian várom, mikor fog betámadni egy.
Dátum: 2009.05.27. 13:47:44
Idézet: Nari77 - 2009.05.27. 13:37:52
Kristályszív
Kristályszív
Ellenfeleitek nem bújhatnak el előletek. A támadhatósági szinten belül bárkit támadhattok, életpont százaléktól függetlenül, de ha ti támadtok és győztök portyában, csak feleannyi lélekenergiát zsákmányoltok.

Ez kiépíthető? (jó sok LE-ért és őskőért)


erről az jut eszembe, hogy ideje lesz hordaspecifikus épületeket majd betenni a játékba különböző spec tulajdonságokkal és akkor végre a panaszos gyémántosok megkaphatnák a bónuszok apró kompenzációját ennek segítségével.