Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zooleee

Oldal: 123456789101112
Dátum: 2012.04.15. 14:05:28
Lehet buta kérdés, de nem emlékszem ha 1 aktiválás 2CSP, akkor a TP is dupla vagy kicsit kevesebb?
Dátum: 2012.03.13. 14:57:14
Ja és mielőtt megszólnátok, most szabadnapom van azért tudok írogatni!
Dátum: 2012.03.13. 14:55:50
3 év alatt 20-szor? Ha mégsem tetted meg nem lehet olyan rossz a játék!

Igen az idő sok mindent behatárol, de én munka előtt ( hajnali 4) és hétvégén este tudok játszani és mégis haladok, nem éri meg abbahagyni annyi befektetett energia után!
Dátum: 2012.03.13. 13:44:09
Vagy úgy mint a Gyorsított fejlődés helyett a +10 AF pont!
Dátum: 2012.03.13. 12:38:20
Igen a szint szerinti licit is megoldás lenne!
Dátum: 2012.03.13. 12:20:44
Üdv Eardog!

Örülök hogy rendes vitapartnerem akadt!

A viadalhoz: Szétnéztem és az alsó szinteken akkora a különbség, legalábbis V1-en a régi és új játékosok között, hogy szinte bármennyi mínuszt is kapnak nem lehet őket lenyomni! Ez persze nem siránkozás ez az Ő játékstílusuk előnye! Viszont sok új játékost eltántorít ez az előny, ha komolyabban akarnak játszani, viszont ha keréken nyernek valami jobbat lehet hogy mások is kedvet kapnak, s az mindenkinek jó! (optimista vagyok és naív )

AH: Csakhogy előttem még pár százan állnak sorban ugyanúgy mint Te, és ha egy cucc ami kéthavonta jelenik meg, bárhogy is számolom már nyugdíjas leszek! Lehet hogy hülye ötlet, de ha a licit nem hosszabbodna meg ha rátesz valaki a végén, szélesedne a potenciális nyertesek köre, én pl. ezért maradtam le kettőről is, mert nem csak az a napi dolgom, hogy a gép előtt üljek! Ha valaki meg akar venni valamit toljon be annyi dukátot amennyi neki megéri és ha valaki túllicitálja, hát istenem ez van!

Köszi Eardog!
Dátum: 2012.03.13. 11:53:44
Nos nem szoktam írni a fórumba, de most megteszem, bár lehet hogy nem leszek népszerű!

Nem tudom hogy ez a szerencsekerék miért veri ki annyira a biztosítékot és nem azért írom mert nyertem valami klassz cuccot vele! Én kb. másfél éve kezdtem a játékot, sok időt és őszintén megmondom pénzt is áldozok rá! Az aukciós házban a legjobb tárgyakat általában azok viszik, akik vagy a kezdetektől játszanak, vagy ellőnek havi 4-500 őskövet hogy pörögjenek a küldik (sarkítva pénzért tudnak cuccot venni)! Egy átlag játékosnak esélye sem lesz a nagyobb licitekre belátható időn belül, valamint nem tudom miért zavar bárkit is ha valaki kipörget egy jó cuccot aki esetleg még őskövet sem vett, így megvan az illúziója hogy esetleg ő is részt vesz a játékban! Másrészt ha "Sanyi" pörgetett egy brutál cuccot, azt azért ki is kell tudni használni!

V1-en játszom és 1000 dukátot gyűjtöttem eddig, úgy hogy minden nap játszom, azért ennyit mert csp-ért most kezdtem el venni, ugyanis gyorsan kellett fejlődnöm, hogy túléljem az alsóbb szinteket, mivel azokat a POK-ok uralják, így kb. még 1-2 év és beszállhatok a licitbe (röhej)! A másik dolog hogy amit ezután plusszban raknak a játékba az tuti hogy valaki érdekét sérti majd vagy ezért, vagy azért!

Akik nem az elejétől játszanak, azoknak nincs sok esélyük pár dologra: pl:bajnoki viadalt nyerni (rendezzünk olyat is amiben azok indulnak akik még nem nyertek), Ah-s cuccot venni, komolyabb szövibe kerülni stb., hát ne fájjon ennyire ez a kerék (hangsúlyozom még nem nyertem semmi extrát).

Csak a gondolataimat írtam le és nem akkarok magamnak ellenségeket!

Mindenkinek jó játékot!
Dátum: 2011.08.24. 12:52:24
Ja és 10 Gemina italából 9-et nem adott meg a kufár!
Dátum: 2011.08.24. 12:50:06
Az utolsó portyáimnál csak kb. fele LE-t kaptam! (pedig nem változtattam semmit) Tapasztalt valaki hasonlót?
Dátum: 2011.01.07. 13:01:45
Köszi szépen! Máskor mint tagtársat kérdezlek először!
Dátum: 2011.01.07. 12:53:42
Sziasztok! A problémám a következő lenne: 2011 január 3.-án belföldi postautalványon fizettem be őskőre 5200 Ft-ot és még nem lett jóváírva. Most utaltam így először, nem tudom mennyi az átfutási idő, az utalványt biztosan jól töltöttem ki, többször ellenőríztem. Ha türelmetlen lennék elnézést, csak szeretném tudni hogy nem fölöslegesen dobtam-e ki a pénzt! Köszönettel: Solmyr
Oldal: 123456789101112