Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zooleee

Dátum: 2020.01.11. 21:35:04
Elindulnék a xenó kolosszus felé de ez nem lesz egyszerű ha valaki nem segít be,jó lenne
Dátum: 2020.01.11. 13:00:06
Köszi
Dátum: 2020.01.11. 12:06:37
Megvagyunk 6-n,nem frissít alapból?vagy éjfél után lehet belépni az 5-s szintre?
Dátum: 2017.01.05. 17:47:09
Dátum: 2017.01.05. 17:21:14
Nem vagyok az de köszönöm a dicséretet az event miatt van de lehet meglátogatlak többször amúgy téged még egyszer sem ütöttelek meg,egyszer kibírod
Dátum: 2016.03.21. 18:24:32
V2 Solmyr as Samud! A karakter átadó időhiány és egyéb okok miatt, akit komolyan érdekel keressen privátban! Sajnálom mert nagyon szerettem a játékot!
Dátum: 2016.03.13. 17:47:02
Na ezt még nem próbáltam, köszi!
Dátum: 2016.03.13. 17:32:42
Nos én nem telórol, hanem gépről nyomom! Nálam ez úgy működik, hogy gyorsan végigkattintom az idomítást, mind a 4-5-6... állatnál, a kattintások között pont nem tölt újra még az oldal(én már elég gyors vagyok! ), ezzel az idomítások letudva egy töltéssel! Majd minden friss állatnál kijelölöm mit rakok rájuk(nálam ez a Repedező agysisak), ezután gyorsan végig kattintom az OK gombokat mindegyiknél! Így ez megint csak egy töltés, sőt az okézgatás után még hirtelen be is tudom hívni harcolni, amelyiket kell az oldal töltése előtt! Minden parancsot megcsinál, viszont nem görgetek a töltődések miatt!
Dátum: 2016.03.10. 20:34:25
Hát karaktert tudni kell fejleszteni!

Egyébként szerintem aki az SZB-t meg tudja csinálni, az ezt az eventet is!
OkK Köszi, akkor még gyűjtögetek!
Mekkora kincs képesség kell minimum hogy 4 asztrális kincset találhassak vadászatonként?
Dátum: 2016.03.02. 21:10:23
Ariel: ez így önmagában semmit nem ér, sajna a főszörny még mindig lever!! Most mit csináljak?????!!!! Az ÜSZ nem hajlandó gyengíteni rajtuk!!!! Ajjaj, itt baj lesz, most mi a teendő???? Inkább törlök az biztos hat majd!
Dátum: 2016.03.02. 20:59:45
Most megint nem értem mi a a baj, megnézem min csúszott el a harc, majd kiegyensúlyozom a hiányosságomat, leverem az ellent és mosolyogva továbblépek! Ha meg nem akarok máshogy fejleszteni, akkor nem győzöm le az ellent, de nem is rágódom azon hogy valamit elbasz...tam!
Dátum: 2016.03.02. 20:46:42
Milyen egy átlag karakter? Hát olyan nincs barátom! Nézd a környékeden lévőket és ha találsz valami anomáliát a TOP-hoz képest, próbálj másolni róluk, ez nem szégyen hanem a tanulási folyamat velejárója!
Dátum: 2016.03.02. 20:42:02
Hát ez az event megosztotta a társadalmat rendesen! Nem gondoltam hogy ekkora sz...rt sütünk a kakiból! Most ez a topic arról kell szóljon, hogy a nonprém karik is kivágják a rezet a semmiért, a prémesek meg kussoljanak, mert nekik mindent lehet?! Szomorú vagyok, hogy ezt kell olvassam ahelyett hogy végre bekerült egy tök jó fejlesztés, ami kihívást is jelent végre(én már vártam )Nem ide tartozik, de öt év után ma tudtam megszerezni a Szívósság övét! Ez az event meg annyi tápot oszt, amit fél év alatt szedek össze kínkeservesen k... sok forint befizetésével alapjáraton! Kicsit szétszórt vok. dolgozik a házi pálesz, de akkor sem értem a rinyálókat! Egy Diablo3 vagy WoW játék tízszer ennyi forintot zabál be a semmiért, ott még csak a reklamáció szót sem ismerik! Itt meg mindenki beadhat egy népszavazási előterjesztést, mégsem tetszik!
Dátum: 2016.03.01. 19:54:44
Nekem bejött az event! Top kari vok. ezt vállalom, de nem vok. túltenyésztve! Nekem sima volt minden, ha valakinek nem tetszik, rinyálhat, de én örülök ,hogy ennyi fejlesztés is bekerült! Köszönöm az eventet! Ha meg nem tudod teljesíteni nyomj azon a tulajdonságon, amin elcsúsztál! Optimalizálj és nem lesz godod!
Dátum: 2016.02.20. 18:57:19
Én is szeretném folyamatosan csinálgatni, szerintem ez inkább napi rutin kategória, mint event!
Igazad van, akkor lehetne ez mondjuk 150. szintig!

Igen a VF halálra ítélt, viszont megakadályozza hogy a kezdő játékosok kibontakozhassanak! Sokakat riasztott már el egy-egy POK!
Valamelyik topic-ban írta Miklós, hogy ha most kezdené a játékot egy kategóriában mindenki csak egy bajnokit nyerhetne! Most magam ellen is beszélek, de szerintem ez még most sem túl elrugaszkodott ötlet hogy be legyen vezetve! Ezzel megoldódna a Vf és POK probléma, valamint a vadászattal kapcsolatos ellenérzések is szerintem! Az új regelők is kapnának motivációt stb.! Lehetne erről indítani egy szavazást!
Dátum: 2016.01.02. 09:25:27
Olaj helyett zsírt is használhatsz!