Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hídrobbantó

Oldal: 1
Dátum: 2009.05.24. 20:26:11
Visszaolvasva a hozzászólásomat, elég nagy állatságot írtam.... Bocs érte. Eszem ágában sincs beszólni a Roninnak, se Neked... Rendkívül fair-ek voltatok a múltkor, és eszünk ágában sincs visszajárni Hozzátok... És ha még nem lett volna nyilvánvaló, Nektek drukkolok:)(:
Dátum: 2009.05.24. 12:33:31
Köszi szépen:) Egy kis csemege a világ-események közül:
"Ma, 09:28 A Lélekszipolyozók Hagyományőrző Egyháza szövetség kapitulált a Zugivó Italbarátok szövetséggel szemben."

Minden elismerésem az ellenfélé, mert nagyon jól küzdöttek, ők is egy nagyon jó csapat. És érdekes módon egyáltalán nem anyáztak, egyszer sem. Csatlakozom Outraged-hez, nagyon jó, élvezetes, és tiszta harc volt.

Ezt ajánlom Roninnak is, hogy szépen, csendben küzdjenek, és úgy minden lehetségessé válik, még az is, hogy a Zugivók nyernek, a Lélekszipolyozókkal szemben...
Dátum: 2009.05.24. 01:50:50
Micsoda öröm látni, hogy egyesek hajlandóak félretenni az ellentéteket, némi sörfogyasztás reményében:)
Dátum: 2009.05.23. 22:53:50
Érdekes amiket itt olvasok.... The Lost One, szerintem ennyire nem kell komolyan venni a játékot, hogy őskövet ajánlasz azoknak, akik citadellázzák a VM-et. Sokkal nemesebb ellenfélnek ismertelek meg az ellenünk vívott háborúban, ami szerencsétlenségetekre végülis a Ti kapitulációtokkal végződött. Fogalmunk se volt, hogy (ahogy szövitársad írta) 2-3 hónapja nem is indítottatok háborút...
Pontosan emiatt, mivel nemes ellenfélnek ismertelek meg, nem örülnék ha azt hallanám, hogy töröltél... Ha annyira sok az ősköved, hogy ilyesmire használod, inkább válts hordát, és gyere hozzánk, a Zugivókhoz. Nem bánnád meg...

Hogy a háborús veszteségeket citadellával akarjátok kompenzálni, teljesen korrektnek tartom. A védekező fél részéről minden megengedett szerintem, hogy a veszteségeket minimalizálja. Legyen az béke csarnoka, vagy citadella... Mindkét épület erre szolgál.

És hogy a kitartásról is szó essen... Elmesélek egy történetet. Megtámadtunk egy kisebb szövit. Természetesen megint az én felbujtásomra, mert az én célom hogy növeljük a győzelmek számát, és a háborúból szerzett LE-t. Minden szépen ment, sorra hoztam a győzelmeket... Aztán jön az esemény: A Lélekszipolyozók Hagyományőrző Egyháza hadat üzent nektek. Gondolkodtam, hogy azonnal kapituláljunk-e, vagy ne.... Ez volt az első gondolat. Aztán elkezdődött a háború, és tartottuk magunkat, sőt még vezettünk is párszor. Aztán eltelt 1-2 nap. Következő esemény: A Rózsaszín Nyuszitappancs hadat üzent nektek. Na, ekkor kicsit elkeseredtem. Ők sajnos rommá vertek bennünket, de az se olyan volt, amit feladtunk. A Lélekszipolyozók ellen már 2 hete folyik a harc, pontosabban 13 napja, és még mindig tartjuk magunkat, és lehetséges, hogy nyerünk is. Pedig... Az ember nem ezt gondolná, ha a két nevet meglátja...
A taktikánk egyszerű. Aki nem mutat fel pozitív mérleget: Kirúgás/szövi elhagyása/láthatatlanság+védelem itala/katakomba. Aki pozitív mérleggel rendelkezik az üt, és tartja a frontot. Ja, és háború csarnoka maximalizálás.

Ez is egy lehetséges stratégia, a támadók leszoktatásához. Vagy építsetek béke csarnokát! Az egy teljesen jó módszer, és működőképes.
Viszont amit Ti csináltok, az egészen eddig egyedülálló, és szerintem egy lehetséges megoldás. Erre még nem gondolt senki. Egy magas szintű citadella igenis alkalmas arra, hogy elvegye a támadó kedvét! Szóval ez egy nagyon jó taktika. És a harc egy módja. De ha harcoltok, akkor ne fenyegetőzzetek törléssel, hisz a vak is láthatja, hogy harcoltok...

Ja, még valami. A katakombákról. Nem tudom honnan ez a gombaszedős dolog... Nem értem... A mi katakombánkban iszonyatos vedelés megy:D Az újabb érkezők újabb tálca söröket, és különböző fajtájú (immár megszámlálhatatlan mennyiségű) italokkal érkeznek, és a drága jó Maatkare valami meggyes fincsiséget is hozozz (kaját, ok?). Szóval hagyjátok azokat a szegény gombákat, és bulizzatok iszonyatosakat a katakombákban:)
Oldal: 1