Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Truth80

Dátum: 2011.11.25. 14:11:31
Hát nem tudom, a környékemen nincs ekkora veszély. Lehet ha felérek hozzád valaha akkor lesz
Dátum: 2011.11.25. 13:39:43
Hallod, te tényleg nem vagy kerek.

Némely részét az írásodnak (régóta prémesként) magamra vettem. Elég gyenge lábakon áll amit írtál, leginkább egy sértett lúzer benyomását kelted bennem.

Lehet hogy néhány dolgot nem ártana ha tudnál:
1. Képzeld, a prémesek között is vannak akik igen keményen dolgoznak a pénzükért. Nekem "szerencsém" van, mivel a munkámból fakadóan egész nap a gép előtt ülök, így nem nehéz néha kikattintani a vú ablakra. Ebédidő, reggeli idő, tudod ilyen is van. De ezt biztosan tudod, ha olyan kemény helyeken dolgozol ahogy írod, akkor is.
2. Igen, a játék bizonyos - nem kötelező - szolgáltatásaiért pénzt kell fizetni. Mivel a VÚ teljes fejlesztéseket és supportot kíván, így úgy gondolom, nekik is meg kell élni valamiből, de továbbmenve ennél a játékhoz szükséges software és hardware fejlesztéseket, valamint az egyéb költségeket is finanszírozni kell valamiből. Tudod, egy vállalkozás üzemeltetésének is megvannak a költségei. De talán már ezzel is találkoztál kemény munkáid során. Én is a szolgáltatói szektorban dolgozom, úgyhogy tudom miről beszélek hidd el.
3. Természetes, ha egy játékért fizetek (ami alapból tök ingyenes) akkor bizonyos előnyökhöz jutok. A VÚ szempontjából ezek az előnyök szerintem nem túlságosan elrugaszkodottak. A tárgyak nyilván jobbak mint a nem prémesek, dehát ugye aki fizet...
4. Hogy prémesek csak a nemprémeseket ütnének? Megint csak ki kell hogy ábrándítsalak, bár csak a magam szemszögéből tudom láttatni ezt. Ha az éppen aktuális portyacélomnak megfelel akit támadni akarok akkor teljesen mindegy hogy prémes vagy sem, vagy milyen szöviben van, vagy nincs is szöviben, akkor támadom. Hidd el, hogy nem szelektálok ilyen szempont szerint. És gyanítom hogy a túlnyomó többség sem szelektál eszerint (javítsatok ki ha tévednék).
5. A büntetésről szóló részt passzolom, mert nincsen tapasztalatom, viszont nekem utasították el már kérésemet a JV-k azzal, hogy ezt nem szokták kijavítani. Pedig próbáltam érvelni azzal hogy prémes vagyok.
6. Ha alaposan körülnézel, találsz olyan nemprémeseket (esetleg csak 1-2 ősköves cuccal rendelkezőt) aki kiemelkedik a szintjének az átlagából. Arról hogy te esetleg félrefejlesztetted magad már az elején, sem a prémesek sem a nem prémesek nem tehetnek.

Amit írtál az mind sztereotípia és kisebb fokú paranoia. Javaslom, hogy megoldásként töröld magad. Ha ennyire frusztrál a játék akkor lehet valami nyugisabbat kéne keresned.
De ha sajtolod posztold már ki hogy mennyit tejel a drága. Kíváncsi lennék
Dátum: 2011.11.24. 18:42:36
Tallér. Szerintem a skara nem akkora táp.
Dátum: 2011.11.24. 15:49:51
A "vagy"-os tárgyaknál ha valaki elviszi az egyiket a másik már nem választható?
Dátum: 2011.11.24. 13:15:10
Most hogy túljutottam az első 50 ismételhetőn, amin még nincsen TP bünti, elkezdtem ütni őket végre. Nehogy már most dőljenek el mikor kezdek belejönni
Dátum: 2011.11.24. 09:45:50
Kicsit életben tarthatnátok még őket V3-on mert elég kellemes küldizni rajtuk.
Dátum: 2011.11.16. 15:22:53
Ebben lehet valami Majd felvetem itt a fórumon.
Dátum: 2011.11.16. 09:02:21
Így is majdnem olyan izgalmas lesz
Dátum: 2011.11.16. 08:54:41
Hát akkor nem tudom mi lehet az oka. Én csak erre tudtam tippelni.
Dátum: 2011.11.16. 08:32:46
Ha nem engedi megszakítani a gyakorlást az azt jelenti, hogy a állatszintlépős küldibe számolta a gyakorlatozásnál kapott szintlépést. Ilyenkor nincs lehetőség a megszakításra. Úgy tudom hogy nem prémes és prémes is ugyanúgy szakíthatja, nincs különbség.
Dátum: 2011.11.16. 08:30:19
A gyerek ugyan csak december végén érkezik, de akkor a feleségemmel jövök. Végülis, ő is vadászott már régebben az én karimmal
Dátum: 2011.11.16. 08:09:44
Ugye lehet jönni olyan kísérővel akinek nincsen VÚ karaktere?
Dátum: 2011.11.15. 12:44:49
Nem rossz ötlet. A múltkor elküldtem az állataimat gyakorolni és csak utána vettem észre, hogy elfelejtettem nevezni. A visszavonást be lehetne esetleg tenni a szövetségi küldetésekhez is.
Dátum: 2011.11.15. 07:56:09
Az a Landragórnál volt. Nem emlékszem hogy a xenónál is lett volna ilyen.
Dátum: 2011.11.09. 13:52:09
"Megkapsz egy tárgyat, ami már szerepelt a világod aukciós házában, de nem szerepel ezen a listán."

Én ezt úgy értelmezem, hogyha azon a világon, ahol játszol, szerepelt már AH-ban, akkor olyan kincset lehet választani. Szerintem az aukciós bérlet benne van
Dátum: 2011.11.04. 08:04:02
Igen, "küldi" alatt a xenósat értettem. csp-ért a xenós küldetést számolja, pp-ért meg a krit ütést és krit vart. Ha jól tudom a kábítás nem működik (nekem egyszer sem jött be még). Sőt, próbálkoztam a kisebb vadászatokkal is és azt sem számolja.
Dátum: 2011.11.03. 16:03:23
Mert visszafogott fejlődésen vagy. A küldibe csak a csp-ért levadászottakat számolja.
Dátum: 2011.11.02. 15:21:45
Azt hiszem, többek között a saját kérdésemre is megtaláltam a választ:

"Építed a taumaturgikus csapdákat
Lé-ből, ilyenkor valamennyi LÉ-ből az építés szakértelmednek megfelelő (Turbó számít!) pontot kapsz, az elköltött lé növeli az szerencséd (Erre ható tárgyak beleszámítanak!)/össz építésed.
Napi egyszer, max varázspontról Manakonstruálhatsz. Ilyenkor a Szakértelem turbózott értékének megfelelő pontot kapsz."
Dátum: 2011.11.02. 13:21:33
Konstinál a turbózott érték számít?