Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Truth80

Dátum: 2012.11.14. 08:58:00
Nem mukodik a link
Dátum: 2012.11.13. 12:30:44
Szamolja a rendszer hogy mennyi LE-t epitettel be, ugyhogy tobb jutalmat fogsz kapni.
Dátum: 2012.11.13. 09:30:56
Na igen. Ezzel egyet is ertek egyebkent. Gondoltam kiprobalom, de azert fajt hogy csak 1 allatot fogtam el egy vadaszzsakmannyal, ezert inkabb visszairattam a felhasznalasa elotti allapotot. Legfeljebb tobbet nem hasznalok belole
Dátum: 2012.11.13. 08:20:31
En kiprobaltam minden kenyelmi funkcioval, huzalozott reflexszel. Nem mukodott. Amikor betelt a kennel nem fogtam el tobb allatot. Ugyfelszolgalat visszaallitotta a zsakmany elhasznalasa elotti allapotot.
Dátum: 2012.11.09. 12:29:04
Hatha bekerul a szivossag ove 100 kavicsert Akkor nem kell strapalnom magam.
Dátum: 2012.11.08. 15:45:26
Ennek a szavazasnak az alakulasa olyan izgalmas mint egy mini event utolso nehany oraja. Itt is lehet kufart valtani
Dátum: 2012.11.08. 13:12:38
Akar be lehet tenni a napi rutinnal egy ablakba, akkor senki sem tudja megkerulni
Dátum: 2012.11.08. 12:59:51
Ez igy sokkal demokratikusabb. Koszi!

Egyelore tartom magam a "nem kell korlatozas" opciohoz, de ha valaki meggyoz a 4. opcio fontossagarol, esetleg hajlok arra is.
Dátum: 2012.11.08. 08:32:38
Idézet: Birka - 2012.11.08. 00:17:43

Teljesen egyet tudok érezni azzal, hogy senki se szeretne 11% tulbónuszból vagy 7% szakibónuszból 55. szinten 0%-ra kerülni.

Koszi Birka, ezt maximalisan a magamenak erzem

Egyebkent igen, a kulcsmondat tenyleg az amit irtal, hogy az elejen kellett volna egy jol belott rendszer. Persze akkor meg sok mindent nem lehetett latni ezt megertem. Igy viszont nehez lehetett elore gondolkodni.

Visszaolvasva az itteni hozzaszolasokat, en nehany dolgot mashogy latok:

Szerintem eleg sok fejlesztes tortent iden (kerek, VT, napi rutinok, 20-as allatcuccok, huzal es jon az uj event is), ugyhogy en szemely szerint nem gondolom hogy ezzel baj lenne. Az ar mar mas kerdes, mivel a jatek jelentosen megdragult az egy evvel ezelotti koltsegeihez kepest. En szemely szerint nagyon bizom abban hogy az uj event nem fog tobb szaz kavicsot felemeszteni.

Egyebkent nyilvan mindenkinek mas a prioritas, volt is errol szavazas hogy ki mit szeretne, szintkuldik - allat spec kepessegek - uj epuletek - uj AF kepessegek - uj event, es most - bar fejbol nem tudnam felidezni - de valoszinu hogy a szavazas sorrendje szerint haladnak a dolgok.

Az epikus kincsekre visszaterve, nekem az a velemenyem hogy a hordhatosag maradjon ugy ahogy eddig volt, mert nem szabadna belepiszkalni egy 4 eve mukodo rendszerbe ilyen modon. Sokkal inkabb udvozolnek olyan megvalositasokat, amiket pl. Aurri is javasolt. Az sem lenne rossz megoldas hogy arra lenne szintkorlatozas, hogy lefele mekkora visszahivottba tud beleutni egy karakter. Pl. 150-es kari ne uthessen 50-es epiket (ez csak pelda, nyilvan lehet csiszolgatni). Akkor megmaradna a kicsiknek az utes lehetosege. Es igy tenyleg el is lehetne torolni (vagy drasztikusan lecsokkenteni) az ujabb VH epikhez valo idoket es akkor boldogan cuccolhatna magat boldog-boldogtalan. Ez csak egy otlet a sok kozul es talan ezt nem nerfkent elne meg a jatekosok 90 %-ka.
Dátum: 2012.11.07. 16:09:05
Kondor, ez egy olyan hozzaszolas volt hogy sajnalom hogy csak 10 pontot lehetett adni ra.

Pontosan ezt akartam leirni, sot emlitettem feljebb valahol. Barki, aki a jatekot komolyan veszi bejuthat a toplista elso oldalan levo szovetsegbe es onnantol gyujtheti az epik kincseket jo esellyel. Mert azert lassuk be, ott ahol lemegy legalabb heti 1-2 mindenkinek jut elobb utobb a taposabb cuccokbol is.

Es igen, ennek a hirnek a kommunikacioja 0 volt. Legalabbis az sehol sem volt emlitve hogy csak az extrem magas szintekrol (100++) van szo mint ahogy utolag kiderult. Mindenki szamolgatta a kincsei szintjet es csodalkozott hogy ez most komoly-e vagy sem.

Nem kellenek nerfek. Ez egyebkent talan nem is ennyire igeto problema (bar fogalmam sincs mennyire kardinalis ez 100 folott).
Dátum: 2012.11.07. 13:29:28
Ezek szerint a vitatott pont az a szint, aminel 2x nagyobb targyat nem lehet hasznalni.
Azert nem mindegy hogy 30-cas hasznal 60-as targyat, vagy 100-as 200-ast. Nem ugyanakkora merteku az elony.
Dátum: 2012.11.07. 11:18:20
A modositas szerintem mar csak azert sem szukseges mert az ollok igy azok javara nyilna ki, akik 4 eve kezdtek a karijukat es hamar bezsebeltek a most hatastalanitas elott allo fuxokat (akar az 1-es akar a 2-es megoldas lep eletbe). Az uj karik mind gyengebbek maradnanak, hiszen kevesebb idejuk / lehetoseguk volt hasznalni ezeket a targyakat.

A bajnokin ertelmezheto lenne es ebben teljes egyetertek veled Kocos. Aki gyenge, hiaba oltozik mashogy nem fog nyerni bajnokit. A bajnoki ugyis megmarad az erosek parharcanak, az adott kategoria top karijaihoz kepest az oltozek csak minimalis elonyt adhat. Ha akkora para az iq kulonbseg es ezt tudja is valaki, akkor oltozhet o is arra. Egyebkent en is lattam 50 szint kornyeken bajnokizni olyat akinek +50 eros gyuruje volt es ezzel nyert sorozatban, megsem huztam a szamat miatta. Lattam karikat 50. szint kornyeken szurke lelekrabloval es arnyeklanccal zuzni es azon kivul hogy kicsit irigy voltam rajuk emiatt, nem sajnaltam toluk.

Egyebkent ha mar ennyire a fair playt akarja eroltetni a vezetes (szerintem teljesen rossz megkozelitesbol), akkor torolheti a gyakorloter es a vedofal bonuszait is nem csak a bajnokikrol, hanem egyebkent is, hiszen szegeny kisebb szovetsegek nem valoszinu hogy fel tudjak epiteni a nagymesterit. Sot, vegyuk lejjebb a terkapu altal adott bonusz LE-t, hiszen a kis szovik nem epitik meg az 50. szintet. Ez a modositas pontosan ugyanilyen celt szolgalna amit most probaltok bevezetni.

Most komolyan, szerintem nincs olyan suru jatekosallomany a VU-ban hogy az emberek ne tudnanak a top 15-20 szovibe kerulni, ahol aktiv epikus utes van meg visszahivottakkal is. Igy barki konnyeden szerezhet magas epik kincseket. Szerintem semmi problema ezzel. Ha valakit az frusztral hogy lecsuszik valamelyik fontos targyrol es ezert kardoskodik a korlatozas mellett azt meg igazan tudom sajnalni.

Az AL szituaciot nem ismerem, de ha ok annyira osszetartok hogy kepesek osszehangoltan utni a top epikusokat es ehhez eleg erosek is, hat legyen ovek amit kiszednek. En nem sajnalom sem toluk, sem masoktol.

Ezzel a nerffel nem a jatek egyensulyat segitenetek, hanem eppen azon rombolnatok.
Dátum: 2012.11.07. 07:35:36
Birka elarulom neked, hogy a szurket magamnak utottem ki 55. szinten. Kivettem epikus kincsesladabol.
Dátum: 2012.11.06. 16:46:36
Meg, de megirom priviben mert ezt nincsen kedvem itt megvitatni.
Dátum: 2012.11.06. 16:43:17
Nekem ezzel veszik el a kabitos es a kuldinovelos cuccaimat es -11 % a tul novelesre es - 7 % a szakikra. Ez derult egbol villamcsapas, gondolom orulnom es egyetertenem nem kell vele. Nem szokasom fenyegetozni, sot eddig meg nem tettem, de ha ez tenyleg megvalosul igy a jatek egyre novekvo koltsegei mellett, akkor konnyen lehet hogy nem veszek tobbet kavicsot. Nem ezert oltem bele ennyi penzt a jatekba.

Ujratervezest!
Dátum: 2012.11.06. 16:34:55
A "nem szeretnek szavazni, mert jo ugy ahogy van" opcio hianyzik.
Nekem meg nem szolt senki kihivasok miatt. Meg is lepodnek, ha valakinek ez fajna...
Dátum: 2012.10.31. 11:35:02
Nem hiszem hogy koze van az AL-hez.
Oke hogy 40. szinttol elerheto, de mikorra tud osszegyujteni valaki 20k lgyt ra ha esetleg mast is meg akar venni meg? Szerintem nincsen ezzel gond. Ha tudatosan gyujt valaki erre miert ne?
Mondom ezt ugy hogy a szintem kornyeken szerintem boven elen jarok kalandban (800 folott 55. szinten), de a 20K elerhetetlen tavolsagra van meg.
Dátum: 2012.10.30. 07:58:20
Igen ezt tudom, de a helyzet ennel bonyolultabb.