Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Truth80

Dátum: 2013.01.03. 21:08:28
Maximálisan egyetértek. Sőt indíthatsz / törölhetsz új karit egészen addig amíg valami brutál ultra ki nem esik a szerencsekerékből. 6 őskő ingyen van
Dátum: 2013.01.03. 17:57:57
Ennyi az egész.

Az igazság az, hogy a játékot profin kell ismerni már a legelejétől kezdve. Tudni minden lehetőséget, hogyan és mit érdemes fejleszteni, milyen karit érdemes indítani, a megfelelő taktika még a választott világtól is nagyban függhet.
Dátum: 2013.01.03. 14:21:43
Nem probaltam meg, de azt hiszem a bonuszok csak akkor ervenyesulnek, ha minimum 1-es szintu a szakertelmed. De az is lehet hogy ezeket anelkul is hozzaadja. Majd valaki megfejti, ezert nem felejtenem el a szakijaimat
Dátum: 2013.01.03. 13:39:39
A bonuszoknal azert irja mert ez valthato, hiszen cserelhetsz fegyvert. Egyebkent ugyanezek a + krit ertekek megjelennek a szakertelmeid listajaban is sarga szinnel. Igen, siman csak hozzaadodik, a lehetseges egyeb bonuszokkal (pl. medalok) egyutt.
Dátum: 2013.01.03. 12:51:44
Az eloregisztracio egyenlo a karakterkeszitessel, vagy az is csak a vilag kezdetekor indul? Eleg reg voltam mar V4-en, nem igazan emlekszem
A jegsziv amulett ha jol emlekszem kufar event alatt a kontinuumszukitesre adott nemi bonuszt.
Dátum: 2013.01.01. 09:29:10
Nem.
Dátum: 2012.12.31. 20:31:24
Valahogy az ötleteid alapján egy másik (egyébként közismert) játék jutott az eszembe Gondolom onnan merítettél ihletet.

A lelkesedésed teljesen jó, azonban a feldobott ötletek egy része (pl. játékosok közti kereskedelem) már többször is el lett utasítva, ilyen biztosan nem lesz. Fejleszteni való mindig van, azt hiszem nem sokan mondhatják el magukról hogy mindent elértek már a játékban.

A Cras által küldött link helyesen (nekem nem működött):

http://vegzetur.wikidot.com/

Itt többé-kevésbé minden hasznos infot megtalálsz. Ha új vagy a VÚ-ban, azt hiszem lesz néhány nagy újdonság számodra
Dátum: 2012.12.30. 13:48:15
Szakall, legjobb tudomásom szerint az összes eddigi ismert tárgy szerepel a wiki táblázatban ami eshet a kerékből. Mindig igyekeztük frissíteni ha újabbak is voltak. Ha konkrét hiányosságot találsz szólj, és javítva lesz. A táblázat alján lévő pontozás a szerkesztéshez segítség, mivel a nyeremények köre még bővül(het).

Emlékeim szerint úgy működik hogy minden kavicsért történő nem piros forgatás 1 pechpontot ér. A piros tárgyak súlyozva vannak 20 és 300 pechpont között, attól függ mennyire ritkát sikerül kapnod. Ha nagyon ritka esik vagy több piros egymás után, lemegy mínuszba a számláló. A konkrét értékek nem ismertek de ahogy én tudom az ultraimplant a 3. legértékesebb és ezzel egyértékű az epikus kincsesláda, amit az ügyfélszolgálatból szedtem ki

Én az első naptól kezdve pörgetek folyamatosan és vezetem a nyereményeimet. Így néz ki:

Össz: 783 pörgetés
Ebből kavicsos: 541

Semmi sem esett: 57 (7,28 %)
Gyakori: 632 (80,72 %)
Ritka: 88 (11,24 %)
Ultra: 6 (0,77 %)

Az ultráim:
Kisebb térkapu stimulátor
Végzet medál
Ultra implant
Kvíz medál
Lélekkút generátor
Epikus kincsesláda
Dátum: 2012.12.23. 12:58:30
A mágia szóval, mint tulajdonság, óvatosan bánj. Annak "csak" a varázspontjaid mennyiségére van hatása, a harci cselekményekre nem.
Dátum: 2012.12.23. 11:06:00
Oké, egyetértek veled. Ezért írtam hogy nincsen fix taktika.
Dátum: 2012.12.23. 09:38:21
Erre elég nehéz válaszolni. Az optimális fejlesztést az határozza meg, hogy mi van a környezetedben. Kémkedj sokat és látni fogod hogy a környezeted top karakterei mit fejlesztenek.

A konkrét optimalizáció nem lesz leírva sehol, mivel nincsen fix recept. A wikin sok hasznos infot találsz hozzá.
Dátum: 2012.12.22. 19:45:24
Szerintem érdemesebb előbb elkezdeni a szöviküldiket. Úgyis jön a +5 % kútnövekedés és + 10 szint építés, akkor nyomhatjátok a gyakteret meg a védőfalat.
Dátum: 2012.12.19. 11:29:06
A válasz egyszerű: sehogy. Olvasd el, hogy mi volt a céljuk ezzel az eventtel, a topik elején leírták.
Dátum: 2012.12.17. 20:36:02
Motiválónak motiváló lenne és egyben iszonyú felháborodást is kiváltana.
miniszterelnök, szövegszerkesztő egy szó
Dátum: 2012.12.17. 08:31:00
Látom megőrzöd az inkognitódat Köszi az infot! (ez tényleg rémes)
Dátum: 2012.12.16. 19:30:37
Nincs miért magyarázkodnod. A te karaktered és te döntöd el hogy mennyi pénzt vagy hajlandó fizetni érte. Az hogy valaki ezt igazságtalannak érzi, az legyen az ő baja. Az én költségvetésembe pl. nem fért bele a BU de egyáltalán nem bánom.

Egy kérdésem van csak. Megmondod a karaktered nevét? Megnézném a láncodat
Dátum: 2012.12.15. 19:56:06
Én újra átolvastam a javaslatrendszert a varázslói mágia kapcsán és újra nagyon tetszik. Örülnék ha minél többen (a JK-k is!) átolvasnák megint. Ki is teszem aláírásba.
Dátum: 2012.12.13. 14:32:03
Ezt en sem tudom. Hogy is van pontosan? Ha megvan a 13. akkor el kell hasznalnom egy barmilyen esszenciat es 33 % szazalek hogy az 5 kozul esik valamelyik? Es ha mind az 5 megvan + katalizatorok akkor eloallitok egy katalizalt esszenciat? Utana ezt 5 megaesszenciankent el kell szenvedni?