Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Arianne

Oldal: 123
Dátum: 2008.10.11. 20:54:08
Köszi!
Ez esetben minden értékelésemet kérem azonnal törlősnek minősíteni. Egyébként szerintem mindegy milyen kérdést teszünk fel, úgysem tudják ha túlhalad az ovis szinten...
Dátum: 2008.10.11. 20:43:49
Mi a héber abc első betűje? Helyes válasz: váv. Szerintem nem...

Mi a héber abc második betűje? Helyes válasz: hé. Megintcsak nem hiszem...

("Az „ábécé”-t jelentő héber szó (אלף-בית; alef-bet) a héber ábécé első két betűjének nevéből származik." http://hu.wikipedia.org/wiki/H%C3%A9ber_%C3%ADr%C3%A1s <- Ez alapján váv-hé kéne legyen a héber abc neve, nem alef-bet...)

Mi a héber abc harmadik betűje? No comment...

Nem tudom ki követte el ezeket a kérdéseket, de hócipőm tele lett vele... Persze megeshet, hogy megint én tévedek, ez esetben elnézést.
Valahol nem lehet jelenteni, ha többen játszunk egy gépről? Nagyon örülnék neki, mert egy barátom gyakran tőlem logol be, hasonló a játékstílusunk, és sokszor bizony egymás után indulunk vadászni. Ahogy látom, ez már elég (az eltérő horda ellenére), hogy letiltsanak, aminek pedig nem örülnék.
Dátum: 2008.10.11. 15:03:01
Ha nállunk 19:00 van mennyi ídő lehet Tongában?

Azon kívül hogy az nem "ídő" meg "nállunk", hanem "idő" és "nálunk", két jó válasz is van rá, mert Tongában nincs téli-nyári időszámítás, míg nálunk van.
Megjavult az állatom! Már tudok tőle ütni nagynéha.

Gyakorlatban azt jelenti, hogy útban van, hogy én minden ütést elhibáztam ha az állat betalált. De már jó.
Dátum: 2008.10.10. 16:03:00
A következő fantasztikus kérdést kaptam a mai napon a kvízben: "Milyen fajú karaktert alakítasz a Beholder Kft. Ősök Városa nevű szerepjátékában?" Namármost, én ilyet se, olyat se (elf, ember, galekti, meg még valami volt válaszlehetőség emlékeim szerint)... Csak szerintem nem stimmel ez a kérdés?
Dátum: 2008.10.07. 22:14:57
Ma találkoztam egy olyan kérdéssel, hogy "Minek a rövidítése az AMH?". Nagyon érdekes és jó kérdés, csak az a baj, hogy szerintem igen kevesen ismerik a különböző amatőrművészes oldalakat. Kilogikázható a kérdés, de ha HKK sem fér bele...
Oh, és: Nekem teljesen egyértelmű volt hogy csak egy állatom harcolhat velem együtt. És hogy nem éri meg. De én szeretem ha van mellettem valami kis dög...
Bevetettem végre a kisállatomat, és teljesen boldog voltam, mert az a plusz 1 sebzés is valami. Lenne, ha az állat mellett én is tudnék ütni. De ahogy látom, mindig útban van, mert folyton elhibázom az ütéseket. Már egy klántársam is panaszkodott erről. Míg van aki azóta jóformán nem sebződik, s ugyanúgy nagyokat csap...) Meg tudja valaki mondani hogy miért? Még csak nem is fekete macskát fogtam be, hogy balszerencsét hozzon...
Dátum: 2008.10.06. 18:59:02
Miért nehéz megölni a trollokat? Hol, melyik világban, milyen fajta trollokat?
Sziasztok!
GiantITPs hibáért bocsi, de legalább ezért is látszik hol van benne a hiba... Meg hogy picit tájékozatlan vagyok, de van ez így.

Nem lehetne kicsit konkrétabban kifejteni, hogy miért értékeltem rosszul, és főleg melyik kérdést? Annyira nem érdekel ha nem dönthetek róla hogy mennyire fantasztikus kvíz-remekkel van dolgom, de így ritkábban tehetek fel kérdést...

Egyébként még hozzátenném: "Melyik író nem magyar?" kérdésemre kapott helyes válaszok aránya volt 30%-on is... Pedig általános- és középiskolai tananyag Verne Gyula, aki azért használt magyar nevet, mert így jobban fogytak a könyvei...
Hamlet című Shakespeare dráma tananyag, és szerintem általános műveltség is, az emberek fele mégsem tudja négy opcióból kiválasztani, hogyan halt meg az apja, holott ez fontos motívum.
A zöld-órák szintén történelem és irodalom tantárgyakban foglaltatik, mégis elég kevesen tudják, ki az a Zöld Tündér. Pedig a Moulin Rouge c. filmben is benne volt.
GiantITP webes képregény is. Neten olvasom az Order of the Stick-et, szóval biztos.

Volt egy ilyen kérdés, hogy ki Skandar Graun istene. 3 jó válasz van a kérdésre (Yworl, Mark'Yhennon, Zöld Úrnő) emlékeim szerint kettő szerepelt a válaszok közt.
Dátum: 2008.10.04. 12:36:04
"Milyen állat van a bolgár címerben?"
Megjelöltem, hogy oroszlán. Hibás válasznak fogadta el, kiírta szépen hogy az oroszlán lett volna a helyes. Most én vagyok nem normális, vagy a rendszer?

Én életemben nem D&Dztem, de a D12t még én is tudom.
Dátum: 2008.09.29. 17:58:15
Lenne egy megoldásom az ékezetes problémára... Kicsit macerás, dehát nem olyan gyakran teszünk fel kérdéseket... Megnyit az ember egy magyar oldalt, mindegy mit, s másolás-beillesztés segítségével produkálja a számára gépelhetetlen ékezetes betűket...
Dátum: 2008.09.29. 17:53:02
Újabb hibás kérdés, ráadásul értékelhetetlen, úgy nézem nem játékos tette fel...

Hogyan halt meg Voldemort a Harry Potter 7. kötetében?
A helyes válasz az lenne: sehogy. Ugyanis a könyv végén az a szánalmas izé ott (vagyis talán a vonatálomáson) Voldemort...
Dátum: 2008.09.27. 20:33:08
Ki játszotta Starbuck szerepét a Battlestar Galactica című sorozatban?

Helyes válasz jelen pillanatban két jó is van... Az eredeti sorozatban Dirk Benedict, a Reimagined series-ben pedig Katee Shackhoff... zóval valamelyiket át kéne javítani...
Dátum: 2008.09.26. 14:46:42
Hány felesége lehet egy xy nemzetiségű férfinek? A helyes válaszra nekem azt mondta a gép hogy egy, de volt akinek azt hogy négy.
Dátum: 2008.09.22. 16:35:55
RadoX, meggyőző az érvelésed. A zafír tényleg jól hangzik. Kár hogy megrögzött varázshasználó vagyok... Meg aztán a gyorsabb regenerációt nem mindig tudod kihasználni, szóval fejlődésben annyira nem nyűgöz le a plusz. Alig várom hogy bizonyíthassuk az elméleteket!
Dátum: 2008.09.22. 08:14:17
Az első pár szint hamar megvan, tehát nézzünk 2es és 3as szintű gyémánt és smaragd hordájú karaktert.

2es szinten a smaragd már varázslattal indít, míg a gyémánt csak néz hogy hova lett az életereje. Ez nagy előny tud lenni, és a gyémántnak nincs semmi plusz sebzése, szóval ezen a szinten a smaragd jobb.

3as szinten mindenki varázsol. De a smaragdnak még mindig bőven nagyobb az első sebzése, és a gyémántnak változatlanul nincs semmi különösebb extrája. Ezen a szinten még a több lélekenergia sem elég hogy annyival jobbak legyenek a képességei. Itt én még mindig a smaragdra szavazok.

Azért 20as szinten már meggondolnám a dolgot. Addigra a gyémánt hordájúak a plusz lélekenergia meg az olcsóbb fegyverek miatt bőven behozhatják a smaragdosok mágia extráját...

Érdekes hogy nem a zafír kontra rubin a téma...
Oldal: 123