Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Arianne

Oldal: 123
Dátum: 2008.11.29. 13:32:44
"Mi Darren Shan foglalkozása?" A válaszokra nem emlékszem, de ebben a formában nem jó a kérdés. Darren Shan egy vámpír inasa, a rémségek cirkuszában dolgozik, félvámpír, egyebek. Darren O'Shaugnessi viszont író, ami a helyes válasz...
Dátum: 2008.11.22. 12:12:18
Hány témazárót lehet írni egy nap egy általános iskolában?

Én két általánost jártam meg, jelenlegi osztálytársakkal együtt tizenötöt saccperhas. Mindenhol a házirenden múlt, hány témazárót lehet iratni. Van ahol akár minden órán, van ahol csak egyet egy nap. A kérdező szerint hármat, üzenem hogy a diákönkormányzattal vétóztassa meg.
Dátum: 2008.11.08. 21:06:59
Milyen magas az Eiffel-torony?
176 m
425 m
300 m
298 m

Kár hogy a teljes magasság 322 méter...


Hányan játsszák az ulti nevű kártyajátékot?
2
3
4
6

Az ultit hárman vagy négyen játszhatják.

Volt egy kérdés a Vad Fruttik debütáló albumáról. Csak én nem ismerem őket? (Amúgy a Rózsikámnak digitálisan a helyes válasz.)
Dátum: 2008.10.31. 17:08:34
Kinek a műve a Macbeth?
Georges Bizet
Giuseppe Verdi
Gioacchino Rossini
Richard Strauss

Szerintem Shakespeare... A kérdező szerint Verdi. Strauss írt egy Machbet című szimfonikus költeményt. Most akkor mi van?


A baziliszkus pillantása halálos, de szeretünk a Harry Potterből művelődni, ahol tükörből nézelődött a hüllőcske...
Dátum: 2008.10.30. 14:00:35
Lehet hogy már valaki emlegette, de bavallom: nagyon lusta vagyok ma, és nincs kedvem három oldalnál többet visszaolvasni... Háborúban nem tudjuk óránként támadni az ellenséges szövetség tagjait... Akkor ez most bug vagy a leírás van elrontva?
Dátum: 2008.10.28. 17:10:48
Na most el kell gondolkodnom... Én is kérdeztem ugyanezt, csak nálam a nem-marvel egy ismertebb animeszereplő... De lehet hogy a válaszaim közt szerepel Superman, Batman... Mondjuk mára már úgy össze van kavarodva, az összes karakter átmászkál mindenhova marveléknél...
Dátum: 2008.10.28. 17:01:57
Mennyi ideig tart minimum egy 2700 LE-ért idomítható állat trenírozása 4-es idomítás szakértelemmel? <- Ez hogy került be?

1 meg 1 az mennyi ? <- ...
És ha jól megfigyeled, annak ellenére, hogy BEJELENTETTE hogy neki 5 karaktere van, egy olyan helyen ahol tuti olvassa megfelelő jogokkal rendelkező illető, nem akar történni semmi... Lehet nekem sem kellett volna törölnöm a kettes számú karakteremet? Na mindegy...
Ajánlom figyelmedbe a 32. hozzászólást...
Dátum: 2008.10.27. 08:45:16
Rájöttem hogy a kérdésírók értékelésének van egy hibája... 10 rossz kérdés után le vagyunk elvileg tiltva... Ugye, most tart ott a legtöbb jó választ adó, hogy 43 kérdést tehetett fel. Tegyük fel hogy egy évig fut egy karakter... Ez alatt 10 rossz kérdés elenyésző, nem?
Dátum: 2008.10.26. 19:44:58
Mennyi tizenkettő fele? (Becsapós, római számokban gondolkodj!)

Ezzel a kérdéssel csak annyi a bajom, hogy két helyes válasz szerepel (6, 7), és tudok mondani még hármat hozzá (2, 11, <2 = kevesebb mint kettő).

[6, mert bármilyen jelekkel dolgozzak, a 12 fele 6
7, ha vízszintesen vágom ketté a jeleket
11 és 2, ha függőlegesen a középső jelnél
<2 ha minden jelet függőlegesen felezek]

Lehet hogy szőrszálhasogatás, de legalább a hatot ki lehetne venni...
Dátum: 2008.10.26. 19:30:02
Nieche szerint ki az egyetlen keresztény? <- Az nem Nietzsche?

------------------------------

A felsorolt írók közül ki nem magyar?
P. Howard
Vavyan Fable
Leslie L. Lawrence
Jules Verne

Drukkolok hogy ne pontozódjon ki!

-------------------------------

Hogy hívják Aragorn szerelmét?
Galadriel
Arwen
Arven
Éowyn

Arven, Arwen, most ez komoly? Kicsit kreatívabban nem lehetne?

-------------------------

Milyen színű a vanília illatű gyertya??
általában krémszínű vagy sárga
piros
tökmindegy, nem az illat határozza meg a gyertya színét (vigyázat! azért a szín utal az illatra)
fekete

Csak azt szeretném tudni ki engedte be...

--------------------------

Miből készült Michelangelo Dávidja?
viaszból
agyagból
kőből
márványból

Valaki felvilágosíthatna... A márvány nem kő véletlenül?
Dátum: 2008.10.26. 19:10:15
Átfutva a fórum utolsó két oldalát, azt veszem észre, hogy egyre irreálisabb a random a portyákban. Ez direkt van, hogy ne unjuk meg, esetleg direkt a gyengébbek javára és védelmében, vagy csak ennyire nemjól lett megcsinálva? Több emberrel beszéltem, aki napok óta szinte csak veszít, s nekem is az egyetlen győzelmem egy - szerintem - nálam erősebb ellen volt. ÉS megjegyzem a lélekerőm felét is simán elveszítem (bár mostanában már nem, inkább első néhány szinten).
Dátum: 2008.10.25. 13:09:18
A Duna melyik oldalán van Pest, és melyiken Buda? Nos. Vegyünk elő egy térképet! Fordítsuk fejjel lefelé, így a folyásirány szempontjából szemlélhetjük a várost, ahogy azt kell, és ahogy azt ötödik elemiben tanították. Így Pest a jobb oldalon van. Nem?

Mi még úgy két éve úgy tanultuk, hogy az 1 nem prímszám. Általánosban is úgy tanultuk. Mert nem kettő, hanem egy darab osztója van.

Egy mindenevő ember eltartásához azért kell több földterület, mert sokat eszik a marha, disznó, csirke. Több földterület szükséges az egy ember által elfogyasztott állat eltartásához, mint egy ember csak zöldségeken és gabonán való eltartásához. Mondjuk engem nem érdekel, nem véletlenül van mindenevő fogazatunk...
Dátum: 2008.10.25. 11:51:35
A Kvíznek külön részlege(i) van(nak)...
Dátum: 2008.10.25. 11:50:02
Elhiszem hogy erősen működik a randomfaktor. Megértem. Nem is lenne vele bajom. De hogy lehet az, hogy 5 csatából ötször kapok ki olyantól, akinek a tulajdonságösszege (a felszerelés adta bónuszokkal együtt) olyan 50-nel kevesebb mint az enyém? Ha 5ből 2-3 lenne, azt még megértem... 5/5? (Küldetés miatt direkte biztosra mentem, ezért a leggyengébb támadhatókat pécéztem ki magamnak.)
Ne hidd! A legbugyutább kérdéseket is el tudják nyomni...
Hova kéne menni pulykakakast venni az ismert dal szerint? (Debrecenbe, pulykafarmra, és még két város neve) 80%on...
A gyerekek homokoznak. 4 kupac homokot és 6 kupac homokot egybehordanak. Hány kupac homokjuk lesz? (1, 10, 5, 7) 90% alatt kicsivel...

Szóval ha felteszed a 2+2 kérdést, és a válaszok közt szerepel a 22 és az 5, tuti lesz aki elrontja!


Én is támogatnám az ötletet, hogy utólag lehessen valahogy értékelni... Pl. a helyes választ mikor megadja utólag, ott nyomhatnánk egy "rossz válasz lett megadva helyesnek" jellegű értékelést. Aki meg visszaél vele, megvonni minden értékelési jogát.
Dátum: 2008.10.24. 10:49:19
Mennyi a 235-ös urán kritikus tömege? Szerintem nem jó válasz van megadva helyesnek (a legközelítőbb értéket nem fogadta el).
Dátum: 2008.10.24. 01:17:16
31... Simán meg kell számolni hány betű, ha a kettős betűket egynek veszed... Legalább nem foci, ismeretlen szerző ismeretlen műve, 12. szinten megválaszolható kérdés... Szóval van rosszabb.
Dátum: 2008.10.22. 10:58:30
Ki a "The witcher" nevű játék főszereplője?
Passz
Riviai Geralt
Zsákos Frodó
Wilks

Nem fogadja el hogy passz!
Oldal: 123