Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rockatansky

Oldal: 12345678
Dátum: 2010.03.26. 22:28:01
Nevezzük főoldalnak azt amin öltözködtem, azon ment a számláló visszafelé, az volt az alap. A második oldal számlálója lényegtelen, az csak be van készítve a gyorsaság miatt. Nem nyomtam vissza gombot, és nem a rabolt le a lényeg, hanem azon, hogy valami nincs, vagy nem volt szinkronban.
Dátum: 2010.03.26. 21:52:13
Az a minimum, ha lesz ilyen szörny később befogok 4-et
Dátum: 2010.03.26. 21:15:01
Bocs az off-ért.

A vadászat során az ÉP-d nem regenerálódik gyorsabban, ha olyan a beállításod. Ha azonban a vadászat véget ér, akkor az ÉP már gyorsabban nő


Az én konkrét esetem: megy a vadászat rámrakva egy egs-et adó gyűrű, és medál, közeledik a 15% vadászat vége, de még van 40 mp a 15%-ig az átszámolt ép regenerációval. Jobbkilikkel másik lap a szövetségi oldal betájolva az epikus gomb. Gyűrűcsere, medál csere azt írja, hogy van még kb 15 mp a 15%-ig. Gyorsan át a másik lapra, és rákattint az epikus gombra. Jön a meglepetés 1ép, -25899 le. Vissza a másik lapra ahol még mindig van kb 5 mp 15%-ig. Az eset 2010. 02. 28-kor történt 14:35 perckor a támadó nevét nem írom le, de ha kéred megteszem. Kérem kivizsgálni az esetet, hogy miként történhet meg, hogy két különböző időt ír a játék! Írtam Baraty-nak az eset után, de választ nem kaptam rá. Az eset megtörtént több szövetségi társammal is, és állítólag ez egy régi bug. De ha régi, és tudtok róla akkor miért nincs még kijavítva, ha több idő akkor addig miért foglalkoztok mással. Ez ugyanis konkrétan hátrányt okoz a vesztesnek, és előnyt a nyertesnek. Míg egy öltözködő makró maximum gyorsítja a játékot!

Még egyszer sry az off-ért!
Dátum: 2010.03.26. 09:56:13
Caveman jól mondja! Félreértitek a dolgot, de leírom én is, a dolog lényege: pénzt akarnak kérni azért amit egy böngésző kiegészítővel INGYEN meg lehet oldani. Ráadásul az öltözködős dolgot korlátozni akarják, és a további soltokat hozzá feltételhez kötik, imacros-al ráadásul korlátlan számú öltözködős makrot lehet létrehozni, a kombinációknak csak a nálad lévő felszerelések szabnak határt! A program használata nagyon egyszerű a topic második oldalának utolsó hozzászólásában leírtam egy mágiára öltöző példát.
Dátum: 2010.03.25. 14:11:29
Van ilyen, az a neve ff alatt, hogy iMacro.
Dátum: 2010.03.25. 13:19:52
50 őskő? Ezeknek a nagyrészét egy makro ingyen megcsinálja.
Dátum: 2010.03.21. 13:32:56
Nálam csak a szerver újraindulása után vívott csaták látszódnak a többinél "nincs ilyen csata".
Dátum: 2010.03.15. 10:33:40
Idézet: Rettegett - 2010.03.15. 10:25:56
Most sikerült a fórumon keresztül belépni,de nem működik pl:az idő,gyakorlás,keresés


Idézet: Rettegett - 2010.03.15. 10:13:34
Sziasztok!
Mikor lesz kész a szerver? Már tegnap sem működött,ma petig egyaltalán nem tudok felmenni.Megkértem egy másik városban lakó szövitagot,hogy nézze meg a karimat,Ő simán belépett.Csak a fórumra enged be.


Nyomjatok F5-öt, esetleg Shift F5-öt
Dátum: 2010.03.03. 07:13:38
Az épületek/epikus emlékműnél az epikus csata gomb szét van csúszva.
Dátum: 2010.02.19. 20:51:46
Drakint a 8. szintre lépve a legenda oldalon találhatod meg. A küldetést bármikor teljesítheted a szint elérése után, ha a nevére kattintasz.

Itt sok kérdésre választ találsz:

http://vegzetur.wikidot.com/
Dátum: 2009.12.09. 20:49:36
Ha a nyúlláb szerencsét hoz, akkor a nyúlnak is szerencséje volt?
Dátum: 2009.12.06. 20:17:04
Már csináltam screenshot-ot mindenről, javaslom másoknak is!
Felőlem kapjon, de te még mindig nem veszed észre azt, hogy mi tettünk is érte valamit!
Semmi gond kapjanak, de az ára legyen annyi, amennyit a 0%-osok költöttek a fertőzés leküzdésére azaz kb 600.000 le!
Erre mondtam azt, hogy ti is kaptatok érte valamit, és mi is, csak mi fizettünk is érte, igaz részletekben!
Mivel túl sok a változó értékek (nem állandóan ugyan annyit kell költeni hogy növeld 1-el) és nincs két egyforma karakter így nincs is értelme kiszámolni! Valakinek előbb, valakinek később. De én még mindig azon a véleményen vagyok, hogy egy jó 100%-os portyakarakter túltenne ezeken az értékeken! Illetve nektek még mindig ott van a lehetőség, hogy elérjétek a 0%-ot!

1.) van már eleve egy aukciós tárgy, ami 50%-ra állitja a fertőzést, ezt elérhetővé tesszük 68. szint fölött, borsos LGY áron.
2.) emellett berakunk még egy relikviát, ami 68. felett nem 2, hanem 3 fertőzést vesz le szintenként (ez nem csak a 100-asoknak hasznos, hanem mindenkinek, aki később váltott / eszmélt).
Nem sírok, csak próbálok rávilágítani a játék azon részére ami nem most fog előjönni, hanem akkor amikor több lesz a 100%-os fertőzött! Magyarán te és a további fertőzöttek nem költöttek soha fertőzés csökkentésére, amit én, és a hozzám hasonlók megtettek 18. szinttől kezdve ez módosítókkal kb 600-700 ezer le igaz szétosztva, ezért csak egybe leírva tűnik soknak. Cserébe mi is kaptunk valami, és ti is. Valóban 100%-al több le-t rabolhat a 0%-os a 100%-os tól (Fertőzött társaidtól győzelem esetén annyival több LE-t szerzel, ahány százalékos a fertőzöttségük), míg a 100%-os bárkitől rabolhat 50%-al többet (A téboly miatt még saját hordatársaidra is rátámadhatsz (kivéve szövetségi társaidat), és 50%-kal több lélekenergiát zsákmányolsz.). És itt a gond, ha jó portyakarakter kitermeli azt a 600-700k le-t hamar a +50%-al!
Melyikre gondolsz? 0%-ra ha jól olvasom Miklós szavait akkor nem jár semmi!
Persze, értem, csak nézd meg, hogy hány 100%-os van, és mennyi 0%-os! Amit mondasz jó is lenne 50-50%-os aránynál! Illetve ha jól olvasom a 0%-os csak a fertőzöttekkel szemben rablonak többet valahány %-al, a 100%-osak meg mindenkitől! Legalábbis wiki szerint! (http://vegzetur.wikidot.com/fertozes)
Éljen a visszafogott, amíg még van, ha neked is lenne jutna mindenre Pont ezek miatt fejlesztettem ki annó: ugyan annyi játékidő mellett ritkábban kell fertőzésre költeni, kevesebbszer kell tárgyat venni, a frissen vásároltak tovább megőrzik a szavatosságukat
Oldal: 12345678