Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Twoti

Oldal: 1
Dátum: 2011.01.25. 09:40:40
Sziasztok!
Van egy kérdésem. Kezdő játékos vagyok, és megtanultam a szakértelmekből a tanulás szintet 36-osra, és a szakértelem ismertetőben az van, ha megtanulom a tanulás szakértelem szintet 34-re, akkor pl. A smaragd gyűlölete (portya, +hatékonyság smaragd horda ellen) szakértelmet ad. Nekem ezt nem adta meg, sehol nem találom. Most ez nem így van, vagy rossz helyen keresem, vagy mi van ilyenkor? Tud valaki segíteni?
Előre is köszönöm!
Hú! Most kaptam egy igazán jó kérdést! Mi Észtország hivatalos nyelve? Na mi a jó válasz? Észt! Nem francia, nem angol és nem német! Ez aztán az igazi tudást, gondolkodást, műveltséget feltételező kérdés!
Befejeztem! Többet nem írok! Ennek így nincs értelme!
Nem a nyálam verem! Gondolom, Te sem!
Tudom, hogy nem rám utaznak, de azért lett egy kérdésem elutasítva, mert rosszul tudta a választ az értékelő, amikor meg reklamáltam, akkor meg nem azt mondta, hogy bocs, elba...tam, hanem belekötött, hogy nem egyértelmű! Pedig alapjában véve egyértelmű volt a dolog! de sebaj! legyen vele boldog! Keresek egy hülye filmet, megnézem ki szerepelt benne, aztán felteszem kérdésnek! Ez nagy tudást igényel! Ilyeket kell tudni kérdezni! Ez általános műveltség! meg a többi hasonló kérdés is! Már bocsánat! Megint verem a nyálam! Pedig nem akartam!
Igen, tévedni emberi dolog! Ha valaki hibázik, ismerje be! Elutasítani egy kérdést, mert rossz választ talált(16), aztán belemagyarázni, hogy nem egyértelmű, mert van ezer kitétel! Így is lehet! Elfogadom! mert nem tehezek mást! Majd megpróbálok egyértelmű, helyes kérdéseket feltenni! Bár kötve hiszem, hogy tízből egy jó lesz! Talán egy olyat fogok kérdezni, hogy milyen színű a pros alma! De ez sem jó, mert mikor? Mert amikor még retlen, akkor még zöld, utána sárga lesz, aztán kezd el pirosodni! Nagyon nehéz dolog ez!
Végül is igazad van! Bocsánat! Lehet a kákán is csomót keresni!
Hülyeség az egész. Ez a kvíz kérdés feltevés így nem sokat ér. Valakik eldöntik valamilyen szabályok szerint mi a jó, mia nem jó, éppen, hogy milyen kedve van. Ja, éppen ezt tippeltem volna. Ezért nem jó. He-he-he. Ha puruttyán kérdezek, azért nem jó, ha mindenre odafigyelve(lehetőleg), akkor azért nem jó. Túl speciális ismeretet követel! Ekkora marhaságok!
Elnézést, de nagyon felment az agyvizem. Nem akarok senkit megbántani, de nem igazán tudok olyan NORMÁLIS kérdést feltenni, ami mindenkinek megfelel!
1993. évi LXXIX. törvény a közoktatásról 6. §(3) A tankötelezettség annak a tanévnek a végéig tart, amelyben a tanuló tizennyolcadik életévét betölti. A sajátos nevelési igényű tanuló tankötelezettsége meghosszabbítható legfeljebb annak a tanévnek a végéig, amelyben a huszadik életévét betölti.
Én ezt találtam a hatályos jogszabályban.
Rossz helyen kerested! Magyarországon jelenleg a tankötelezettség a 18. életkor betöltéséig tart!
Pontosan:A Magyar Köztársaságban - törvényben meghatározottak szerint - minden gyermek tanköteles. A gyermek, ha eléri az iskolába lépéshez szükséges fejlettséget, legkorábban abban a naptári évben, amelyben a 6., legkésőbb amelyben a 8. életévét betölti, tankötelessé válik.

A tankötelezettség annak a tanévnek a végéig tart, amelyben a tanuló 18. életévét betölti.
Amit Te találtál:Az általános iskolában csak 16 éves koráig járhat a tanuló.
Ennyi!
Ha mégegyszer felteszem a kérdést elfogadjátok? Vagy az lesz a válasz, hogy a kérdés már szerepel az adatbázisban?
A reklámot értem, oké, rendben van!
Ez azért már kiveri nálam a biztosítékot!
Magyarországon hány éves korig tankötelezettek a gyermekek?

16
17
18
21
A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.
Kik bírálják el a kérdéseket? 8 évesek? Mit nem lehet ezen értelmezni? Mi nem egyértelmű? Tudjátok mi a különbség tanuló, gyerek és gyermek között?
Megtudhatnám mi a hiba? Ez az egész kezd nevetségessé válni! A kérdések zöme bárgyú, nevetségesen alacsony színvonalú, tele helyesírási hibával, nem egyszer nem egyértelmű a válasz!
Vagy csak a kiváltságosok kapnak jó értékelést és LE-t? Netalán kérdéseket lehet így lopni?
Sziasztok!
Figyelmeztetés: Kérjük, próbálj meg olyan kérdéseket feltenni, amelyek megválaszolhatók, és arra is ügyelj, hogy jól jelöld meg, melyik a helyes válasz. Ennek hiányában elveszítheted a lehetőséget, hogy a jövőben kérdést tegyél fel, és így az ebből szerzett lélekenergiától is elesel.
Ez volt a kérdésem!

Melyik nem Japán autómárka?

Isuzu
Toyota
Nissan
Hyundai ----ez a jó válasz!

Miért is rossz a kérdés? Nem értem! A helyes válasz meg volt jelölve! Hyundai!!!!!!!

A másik, amit nem értek! Ha véletlenül elgépelek valamit, és nem helyesen írtam valamit, visszadobják, hogy rossz! Ez rendben is van! De rengeteg kérdés van, ami tele van helyesírási hibákkal, azokat miért engeditek? Aztán mi számít speciális ismeretnek? ki dönti el? Számos kérdésemet visszadobták ilyen címszóval! Ráadásul sok olyan kvízkérdés van, ami tényleg speciális ismeretet követel, azokat miért engeditek?
Dátum: 2010.10.31. 08:57:44
Sziasztok!
Feltettem egy kvíz kérdést, és azt a választ kaptam, hogy a kérdés és a válaszok helyesírási hibát tartalmaznak, és ezáltal rossz a kérdés! Megtudhatnám, hogy hol van a helyesírási hibám?
Melyik George Orwell fő műve?

Ulysses.
Állatfarm.
Sorstalanság.
Tükörkép.
Előre is köszönöm!
Tisztelettel Twoti!
Oldal: 1