Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Falatozo

Oldal: 1
Dátum: 2011.07.28. 05:04:39
A kvízolimpián 28 jó válasz után a 29. kérdés a következő: Mit lehet csinálni a következp programmal: C?
A válaszok:

1. undefined
2. undefined
3. undefined
4. ?

Bármelyikre választ jelöltem ki, a válaszolok gombra nyomás után csak egy homokóra pörgött. Ha ráfrissítettem, akkor ugyanaz a kérdés jött megint.
Szia!

Ne haragudj, de azért ez az érvelés elég gyenge. A kérdések nagy többsége ennél jóval "rétegebb" kérdés. Például az alábbi kettő is, amiket szintén én írtam, és csont nélkül átmentek.

Hány párt érte el a parlamentbe kerülés 4%-os küszöbét 1990-ben?
Melyik televíziós műsorvezető volt a Magyar Torna Szövetség elnöke?

Ráadásul ezeket se a budapestiek, se a vidékiek nem tudják, és nem is olyan információ egyik se, amit tudni kéne. Pédául a z 1990-es parlamentet vagy a tornaszövetséget sem kell feltétlenül ismerni.

Egyébként azt hittem, hogy az számít jó kérdésnek, ami nem magától értetődő. Úgyhogy ahelyett, hogy olyan kérdéseket írnék, hogy mennyi 2+2 vagy, hogy melyik betű következik az magyar abc-ben a K után, a jövőben inkább lemondok a kérdésírásról.

Üdv
Ha ez is rétegkérdés, akkor mi nem az?

"Melyik nem török fürdő?

Rác
Rudas
Király
Széchenyi

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ."
Gondoltam írok hosszabbat, de aztán inkább csak annyi, hogy sok "rendező" örülne, ha egész életében érne el annyit, mint Fliegauf eddig. A "nem tett le még olyat az asztalra..." nem nagyon áll meg, gondolom inkább csak a reklamálóktól parázol.
Az alábbi kérdés lett elutasítva. Nem nagyon értem a miértet. Az egyik filmjét indította Magyarország az Oscar díjért, több komoly díjat hozott el neves filmfesztiválokról, mint például a berlini filmfesztivál, egy másik filmjével a locarnoi fesztivált meg is nyerte, vagy féltucat díja van a magyar filmszemléről stb.

Melyik filmet nem Fliegauf Benedek rendezte?

Dealer
Rengeteg
Tejút
Tamara

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.
Dátum: 2010.12.14. 12:33:45
Hasonló pobléma nálam is. Pár adatbázishibás felirat és üres sorok után sajnos nekem a végén mégiscsak elindult, aztán kb 1 perc elteltével jelent meg az első kérdés. A 39. válasz után a rendszer befejezettnek tekintette a kvízt pedig még volt egy percem. 0:34-nél csináltam is róla pillanatfelvételt, ha igénylitek. Sajnálom, mert addig hibátlan voltam.
Oldal: 1