Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - MrLe

Oldal: 1
Dátum: 2014.09.30. 16:39:54
Portyaszkriptet használnak, azért tudnak azonnal lerabolni.
Intenet explorerből játszd a játékot és nem fognak olyan gyorsan tudni beütni, lesz időd(néhányszor 10 másodperc) költekezni.
Dátum: 2013.02.21. 19:49:21
Inkorrekt megoldás a kikapcsolás néhány okból, magamat is szívatom többek között:
"Amíg prémium tag vagyok, nem akarom, hogy szubplazmával támadhassanak:
(szubplazmáid automatikusan megsemmisülnek!)
Ha a prémium tagságod lejár, ez a funkció automatikusan kikapcsol."

-Nem végleges megoldás mint ahogy írod.
-Csak prémeseket védi (mellesleg majdnem folyamatosan prémes a karim, ez nekem nem probléma jelenleg)
-Ha véletlenül lejár a prém és ismét előfizetek akkor figyelnem kell rá hogy újra kikapcsoljam(jöhet a tanács hogy figyeljek, de akkor is ciki).
-A szubplazmáimat megsemmisíti, ami nem lenne gond, -mert még sosem használtam- ha nem jönne elő a használata később feladatok kapcsán. Sajnos tutira elő fog jönni, mert már láttam alternatív megoldásként a "feladatok" -ban, ezért ez nagyon szívás.

Addig kellene törölni amíg nem burjánzik el a játékban túlságosan, nem épül be máshová csak a harcrendszerben van jelen.
Dátum: 2013.02.21. 18:43:34
Egy gyöngyszemet szeretnék megosztani veletek:
Ma, 17:38 Soul Reaver MrLE

Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
Túl sok sebet kaptál, ájultan esel össze.
A csatában összesen 1 sebzést okoztál, és 30007 sebzést kaptál. Ellenfeled elhurcolt a kínzókamrába.

(szerintem rinyázott hogy bukni fogja azért jött bajnoki szerelésben )

Mi ebben az érdekes?
A 102 szintkülönbség...

Arra lennék kíváncsi hogy az Azúr légió ettől lett ilyen nagy? Tegnap ketten is nekem estek ugyan ebből a a szöviből, legalább ekkora vehemenciával. Azt hiszik, hogy csak azért mert elvittek a kamrába még LE-t is fognak utánam kapni, vagy csak mutogatják az erejüket? Mellesleg a toplistáról veszik a tippet valószínűleg hogy érdemes támadni, csakhogy tegnap is, ma is utánlövést csináltak. Rég abbahagytam a LE-szerzést és valószínűleg mostantól kezdve jónéhány napig szüneteltetni is fogom.

Köszönöm ezt a kiváló fejlesztést a Beholdernek (szubplazma), igazán sikeres.
Mellesleg ha sokáig fogják folytatni az efféle látogatásokat, inkább félreteszem a karit addig amíg ezt a szubplazmás baromságot nem szüntetitek meg. Ha sosem fogjátok orvosolni akkor sosem fogom elővenni.

A legutólsó háborúnkban is egy hasonló ámokfutó szubplazmával verte végig az egész szövinket vagy 50-60 alkalommal és igen élveztük. Álltunk mint borjú a vágóhídon. Nagy élmény volt az is, köszönjük fejlesztők. Sok ilyen ötletet még és bezárhatjátok a boltot mert akkor nem csak nekem telik be majd a pohár.

Remélem az is olvas majd a sikeréről aki kitalálta és az is aki engedte megvalósítani ezt a csodát.

Egyébiránt mindenkinek jó játékot kívánok a továbbiakban is, még ennek a két AL-es nagyvitéznek is
Dátum: 2011.12.15. 17:38:27
Azt megtudhatjuk hogy mennyi kavicsot kell venni minimum az egyes szintekhez? (arany-ezüst-bronz)
Dátum: 2011.02.14. 16:17:58
http://magiamesterei.hu/ így próbáld, www nélkül működik

sry, csak segíteni akartam, már megy www-vel is
Dátum: 2011.02.11. 08:17:58
Köszönet a tippért Marad a jó öreg Katalizátor...
Nem szeretném offolni a topikot mert a "népszar"űségem már így is rohamosan csökken ahogy elnézem, ezért pár hónapra eltávozok a fórumról

Xeno statom(26.szint):
Támadások száma: 650
Győztes támadások: 628
Elájult állatod: 0
Építések: 1600

Szerintem ez egy jó event volt, sok hasonlót találjatok még ki! THX!
Dátum: 2011.02.11. 06:12:18
Húha! Most lebuktam ?

Azért a döntetlenes küldire többen is jelentkezhetnétek!
Ha már a xénókon nem tudom összehozni akkor legalább jó szervezéssel legyek túl rajta 5 portyából!

Vagy megváltoztatjátok a kedvemért az eventet és mégis beszámoljátok a mamik elleni döntetlent?
Na! Lécciii!
Dátum: 2011.02.10. 06:35:43
PP-ből ütöttem természetesen, már 2 döntetlent is elértem ellene és egyiket sem számolta be.
Ha a kritet beszámolja küldibe akkor szépen leválogatták, a nagyoknak szóló küldik mehetnek, mi meg maradjunk a fenekünkön.

Persze nincs mit csodálkozni, megszokhattuk hogy a mi szintjeinkre már nem lobbizik senki
Dátum: 2011.02.10. 05:59:13
Azért ez disznósajt:
A csatában összesen 0 sebzést okoztál, és 0 sebzést kaptál.
A csata eredménye döntetlen.

A küldetéseknél továbbra is ez áll:
Érj el portyában döntetlent legalább 5 alkalommal!
Küldetés állapota: Eddig 0 döntetlent értél el portyázás során.

Most akkor ezek szerint csak a Nagyoknak lehet küldit teljesíteni a xénókon?
Portya vagy nem portya akkor a xénó elleni csata?
Dátum: 2011.02.05. 17:06:54
Ha ennyire jó a VF-nek, akkor miért nem nyakalsz be egy térkifordító italt és máris Neked is nagyon jó lesz minden
Avagy sírni könnyebb?
Oldal: 1