Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azgolar

Oldal: 1
Dátum: 2023.12.20. 11:02:13
Úgy látom csak a szokásos probléma mint minden új eventtel. Végül is a teszteken biztosan jó volt minden vagy nem
Dátum: 2012.04.28. 10:21:47
Sziasztok!

Egy gyors kérdés:

Mostantól esik már a bölcsesség kötete?

Mivel már ez az esemény 10. napja vagy csak holnaptól indul a 2. fázis
Dátum: 2012.04.16. 21:13:55
Sajnos több végrehajtott cselekményt nem számlál a számláló
Úgy érzem még 1-2 hét tesztüzem nem ártott volna.
Dátum: 2010.03.14. 17:21:18
Jól megoldottátok gratulálok az állatokat nem lehet gyógyítani meg ilyen apró nyalánkságok. És belegondolván ezért fizetünk? Hát inkább irjatok ki egy hosszabb leállást amire mindenki fel tud jkészülni és akkor javítgassatok. Én pl ezen a szar leálláson vesztettem el a kvizolimpiámat No commet Grat Beholder team
Dátum: 2009.08.12. 20:29:27
Igen Tisztelt Miklós Úr

És az őskő jóváírással ki foglalkozik? Mert hogy még választ sem kaptam sem a hozzászóláshoz sem pedig az e. mailre azért Én ezt durvának tartom bezzeg a pénzt természetesen benyeltétek.

Legalább annyi hogy Ó bocs utánanézünk vagy valami!

No comment a hozzáállás vagy ez is Zarknod hibája? Végül is rá mindent lehet fogni
Dátum: 2009.08.11. 12:19:03
Tisztelt Beholder Kft.

Lehet hogy csak nekem tűnik fel de egyre több probléma merül fel a játék során / vadászatokért illetve portyázásokért kapott LE. nem kapják meg stb. az én ősköves jóváírásomról nem is beszélve. Már e. mailt is küldtem de ti akik orvosolhatnátok ezen problémát le szem sz..játok az embert. Én megértem hogy sok dolgotok van meg az is lehet, hogy mindannyian kimentetek a Szigetre meginni egy vödör sört de könyörgöm akkor valamit írjatok, hogy lassabb lesz a hibák orvosolása.

Tisztelettel egy megkeseredett harcos
Dátum: 2009.08.10. 14:03:17
Tisztelt Beholder KFT.

Megtisztelnétek azzal, hogy az 1 hete feladott postai utalványon rendelt Őskövemet a részemre jóváírnátok?

A segítséget előre is köszönöm
Dátum: 2009.04.07. 14:55:37
Sziasztok!
Nekem lenne egy olyan jellegű kérdésem, hogy amikor elkészül az epikus emlékmű akkor az azon átlépő szörnyeket a szövetség együttes erővel kényszeríti térdre! Na már most az lenne a kérésem vagy kérdésem, hogy ezt, hogyan fog működni? Meg kell beszélni egy bizonyos időpontot előre amikor a szövetség nagyrésze online lesz vagy bármikor be lehet lépni és akkor bizonyos sebzést vinni a szörnybe?
Megkérek valakit akinek ebben már van tapasztalata kérem ossza meg!

Előre is köszönöm a segítséget!
Dátum: 2009.03.12. 18:38:48
nekem csak az lenne a problémám, hogy ez a kenneles módszer nem igazán működik. A gyakorlási idő lejártával semmit nem kap az állatom. Szeretném ha ezt mielőbb orvosolná valaki mert ez így nem igazán működik

köszönö előre is a segítséget!
Dátum: 2009.02.02. 06:39:00
Hy!
Egy kérdés! Feltöltöttem egy képet mert váltottam prémium tagságot. A kép feltöltését követően csak akkor alkalmazhatom azt ha a játékvezető engedélyezi!
Kérdés: Mikor lesz engedélyezve a képem? Kapok erről értesítést vagy fdeleslegesen kipattintottam 6 db. őskövet?
Dátum: 2008.12.24. 09:18:30
Sziasztok! Én csak annyit szeretnék tudni, hogy hogyan létezik az, hogy mondjuk egy 7 szintű végzetúrnak 11. szintű állat harcol az oldalán? Egyeseknek pedig az állata egyszerűen csak akkor fejlődik ha folyamatosan kihasználja az amber a portyázás adta lehetőségeket mert csak ott tud TP szerezni.
Ha valakinek van valami inforációja pls ossza meg
Thx és sok sikert
Dátum: 2008.10.29. 18:39:11
Sziasztok ! Nekem az lenne a kérdésem hogy mikortól lehet küldetéseket csinálni/ hányas szint/ és hol lehet ezeket "felvenni"
Oldal: 1