Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Razak

Oldal: 123
Dátum: 2013.10.22. 12:32:17
Na sikerült is.
Háromszor kellett leütnöm őt

Köszi mindenkinek a segítséget
Dátum: 2013.10.22. 12:11:31
Azt is szoktam csinálni, de még nem volt szerencsém. Vagy én vagyok ennyire peches vagy ennyire inaktívak mellettem az emberek.

Amúgy azt csinálom, hogyha már hadat üzentem, akkor óránként megtámadom az ellenfelem és kivégzem egyszer csak.
Azért többet ütök bele óránként, mint amennyit addig regenerálódik.
Dátum: 2013.10.22. 06:35:15
Még szövetségembe se tudok szerezni társat, pedig szoktam "bombázni" üzenetekkel a körülöttem levőket.
27-es a kivégzésem
Dátum: 2013.10.22. 06:34:35
V5, Smaragd
Dátum: 2013.10.22. 00:25:34
Nem hiszem el.
16. szinten vagyok és most próbálom a kivégzésed küldetést megcsinálni.
De nem találok olyan embert a portyázások alatt, akitől kisebb százalékban kapnék LE-t, mert gondolom akkor őt támadták nem rég és így nagyobb eséllyel végezném ki.
Ennyire inaktívak még ezen a szinten is az emberek, vagy szándékosa úgy dobálja a portyázás alatt az ellenfeleket, hogy 100% alatti LE-s ellenfeleket sose láttam.

Valaki tudna javaslatot adni?

Igazából azért zavar a dolog, mert ezt a küldit tartom a legvalószínűbbnek, hogy tudom teljesíteni jelenleg és a Feladatokhoz kellene, mert addig nem szeretnék szintet lépni.
Dátum: 2013.10.18. 16:58:54
Jelentkeztem, de Karakternéven kívül nem tudtam mást megadni.
V5-ön vagyok egyébként.
Dátum: 2013.10.12. 14:24:44
Köszi, remélem gyorsan kapok választ
Dátum: 2013.10.12. 14:12:18
Következő a problémám:

Na leírom hogy volt:
-Regisztráltam annak idején Razak névvel a V1-re a kezdet-kezdetén.
-Abbahagytam, nem játszottam.
-Most eszembe jutott, hogy újból elkezdem.
-Regisztráltam volna V5-re Razak névvel, de írta, hogy foglalt karakter név.
-Jelszóemlékeztető, mert nem tudtam, hogy a V1 miatt mondja, hogy foglalt, vagy a V5-ön valaki ellopta ezt a nevet.
-Jelszóemlékeztető bevált, mert küldte a generált jelszót az e-mailemre. (Tehát a V1-es karakternév miatt mondja, hogy foglalt ez a név (gondolom én))
-Na akkor próbáltam belépni a felhasználónévvel és a generált jelszóval V5-re (ha már regisztrálni nem engedte)
-Ekkor fogad a következő: "ezen a világon nincsen karaktered"
Dátum: 2013.10.12. 13:52:37
De akkor nem leszek Razak a karakterem neve....
Dátum: 2013.10.12. 13:35:13
Korábban regisztráltam a játékban a V1-re.
Most kedvet kaptam és elindulnék a V5-ön, de amikor regisztrálnék akkor írja, hogy foglalt a felhasználónevem.
(V1-en is ez volt a nevem)

Akkor jelszóemlékeztető. Kapott jelszóval belépnék a V5-be, de ott meg írja, hogy ezen a világon nincsen karaktered.

Hogyan tudom megoldani, hogy legyen karakterem és ez a felhasználónevem maradjon?
Ezzel a kérdéssel mi a baj?

Melyik program egy vírusirtó?

NOD32****
Firefox
OpenOffice
Windows XP
Dátum: 2008.12.20. 04:14:41
Én pedig itt tanulok Debrecenbe és Nagyorosziban élek. (Nézzétek meg az Elvirán, hogy mennyit kell utaznom)
Én egyszerűen felháborítónak tartom ezt a vasutas sztrájkot! Egy példával éljek:
Anyum bolti eladó. Nevezzük nevén C**pnak! Ez a cég úgy gondolja, hogy eladja az egyik boltját, mert veszteséges vagy nem hoz annyi nyereséget vagy egyéb ok miatt. Utána anyumék pedig azért sztrájkolnak, hogy az eladásból származó bevételt kapják meg az eladók. Tudod mi lenne velük? Úgy kib*sznák őket, mint macskát szarni. (Bocsi, hogy így fejezem ki)

Amúgy Gaskó helyében én is lennék. Kapok havonta 500.000 Ft-ot és kitartok a hülyeségem mellett. Vagy annyira becsületes, hogy tudja, hogy ennyi pénzért valamit tennie is kellene?
Én is Vodafone-os vagyok, de eddig kellemes tapasztalataim vannak velük kapcsolatban!
A legutóbb a gólyabálon volt ami szponzorált a Vodafone és nagyon jópofa és ötletes volt ez részükről!
De azért az tényleg elszomorító, amit veled műveltek...
Mondjuk ez is olyan, hogy éppen ki milyen napot fog ki és melyik ügyfélszolgáltatósat.
Dátum: 2008.11.30. 12:27:53
Van egy olyan kérdés, hogy az alábbi számok közül melyik prímszám.
Tudtommal az 1 nem az, mégis az a helyes válasz. Szerintem ez törlés.......

Emiatt buktam 10%-ot :S
Dátum: 2008.11.29. 23:08:20
Már megijedtem, hogy valamit elrontottak és nem kaptam meg a medált, de látom, hogy az őskövet sem írták jóvá.
Akkor nem is kérdezek semmit

Egy másik kérdés:
Gondolom páran legyőzték a fertőzést: Akkor utána mi történik? Valamilyen bónuszt kapunk ezért? Vagy milyen előnnyel jár?
Dátum: 2008.11.18. 09:44:08
Ez történt!
Oké köszi! Akkor így már értem és megnyugodtam!
Dátum: 2008.11.17. 23:01:51
Kisütöttem, de utána is ott volt és mutatta, hogy ennyi nap múlva használhatom újra. Ezért is furcsállom, hogy eltűnt
Dátum: 2008.11.17. 18:32:43
Nekem a követlező a hibám:
Csatajelentéseknél nem működik az a gomd, amivel egyszerre tudnám kijelölni az összes csatát. Nálatok működik?
Dátum: 2008.11.17. 18:29:57
Nekem nincsen ott az egyébek között!
Csak a hordaváltás és a bajnoki viadal
Dátum: 2008.11.17. 18:06:04
Hellosztok!
Kerestem rá, de nem találom:
Kivették a játékból a Lélekkút kisütését?
Oldal: 123