Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Atu\'

Oldal: 1
Dátum: 2010.10.27. 13:55:16
Köszönöm:)
Dátum: 2010.10.27. 13:18:56
Sziasztok! Sajnos nem szoktam bogarászni a fórumot, és most se fogom megtenni, de ide küldtek. Egy olyan javaslattal állnék elő ami remélem nem csak nekem fontos:) A szakértelmeket ellehet felejteni, ezt mindenki tudja. Az állatokét nem lehetne egy itallal egy különleges relikviával(ami egyszer használható) vagy akár egy új szakértelemmel elfeledtetni?
Előre is elnézést ha ilyen felvetés volt már, és köszönöm előre is a választ!
Dátum: 2009.05.04. 18:55:31
Sziasztok!

Nem nagyon szoktam hozzá szólni a dolgokhoz de ehhez kötelező.
Érdekes elképzelés, de v4en lenne a legcélszerűbb....
magamból kiindulva azért kezdtem el fejleszteni a szakértelmeket, hogy erősebb portya kari legyek... így lemaradtam, és még egy bő hónap kellene hogy felfejlődjek egy közepes szintre...
És Itt a bibi... nem hogy nem lenne alkalmam visszafejlődni, de annyira legyengülnék hogy hihetetlen. Egy reális megoldás kellene mert ezzel egy rakat erősebb porta karakter még erősebb lenne, a gyengék még gyengébbek!
vagy ha ez bejön, akkor legyen egy olyan ami megvéd... de ha azt vesszük így lenne értelme a transzcendális projekciónak:\
érdekes mindenesetre a lényeg hogy kellenek épületek, vagy szakértelmek esetleg tárgyak amik lehetővé tennék hogy még kevesebbet tudjanak ellopni tőlünk.
Elképzelhető a többi világon tényleg csak transzcendális projekcióval, és hasonló szakikkal lehet elképzelni.
Bármi is legyen csak legyen jó akkor minden portya, illetve vadászós karinak.
Oldal: 1