Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Razor

Dátum: 2010.05.28. 20:22:43
Nekem nem is ez a problémám mert nem a sebzéshez nyúl.
Ekkora rezisztenciával magas szinten minden olyan vari ami nem csak sebez megy a kukába...

edit: mármint hogy aki varázslatra gyúrt az ezután is ugyanannyit fog sebezni. Sőt meg merem kockáztatni hogy még többet is mert ezentúl csak a nagy direkt sebzőket fogja használni.
Dátum: 2010.05.28. 20:10:49
Nekem is lenne egy kérdésem nem tudom jól értem-e.
Kennel és rezisztencia téma.

Ha van pl egy 100-as kari egy 100-as alapszintű állattal 40-es veremmel és Jáde lélekpajzzsal akkor az akár 50+20+12=82-es rezisztenciával is mászkálhat???

Nem sok az?

Vagy én értem rosszul???
Dátum: 2010.05.27. 19:36:06
Idézet: Birka - 2010.05.27. 19:29:59


Ha felveszed, és háborús ellenfelet támadsz, akkor nem kapsz se TP se LÉ se morált (lélekszívás, EH term. nem megy), de a háború tornya működik...

Reményt látok az alagút végén!!!


Ez jó meglátás!
Dátum: 2010.05.27. 18:19:24
Na ez tök jól hangzik.
Dátum: 2010.05.27. 18:18:33
Ez így nem hangzik rosszul csak 1 problémát látok benne.
Vagyok pl én 20k helyes válasszal 67-es szinten és mondjuk unom a kvízt és kiváltom. Ez nagyon jól hangzik, de ha indítok egy új karit mondjuk V5-ön akkor azért mert első szintű még nem fogom jobban szeretni a kvízelést...
Dátum: 2010.05.25. 14:20:47
Ezen majd befostam:
http://www.youtube.com/watch?v=cYNOhqvNoS8
Dátum: 2010.05.24. 11:18:42
Ezzel kapcsolatban nekem is lenne egy kérdésem.
Mi van ha a kis epik amit épp a kicsik ütnek véletlenül túl erős lesz? Nem bírnak vele? A nagyobbak meg vígan haladnának még? Akkor beáll a nagy is és jön a malmozás?

Vagy még rosszabb. Kikérik a kis epiket majd mondjuk kilépnek a szöviből és akkor ki üti le? Addig áll a dolog míg találnánk új tagokat?

edit: akkor inkább futna a kettő párhuzamosan. A nagy haladhatna amíg bír korlátozás nélkül a kicsit meg a nagy -40-ig mindig.
Dátum: 2010.05.23. 15:05:10
Egyébként az olimpia most fel van függesztve? Nem 2 hetente szokott lenni? Szerintem ebben a hónapban még nem volt.
Bár lehet én emlékszem rosszul...
Dátum: 2010.05.21. 10:38:12
Igen ez jó kérdés, de nem hiszem...
Dátum: 2010.05.21. 10:35:43
Nálam 280-an. Én is kaptam 1-et.
Dátum: 2010.05.19. 15:30:23
Én nem szintátlag LÉ-t gondoltam hanem személy szerint mindenkinek amennyit tudna saját képességei és szakijai szerint vadászni. A TP-t pedig hozzáigazítaná.

Mondok egy példát. (a számokat ne nézze senki azok csak a könnyebb számításért ilyen eccerűek)
Van egy kari. Ha portyázik akkor a progi számolna egy vadászatot. Kap egy vadászatért mondjuk 1000 LÉ-t és 20 TP-t. Az 50 LÉ/TP. Ezután ha győz a portyában és ennél kevesebbet vinne akkor felkerekítené ennyire.
És ebben az esetben mindegy hogy hova támadsz lefelé/felfelé, mert az arányt kapod meg. Tehát ha azonos szintre támadsz és kapsz 50TP-t vagy 7-el lejjebb és csak 20-at tök mind1 mert az arány nem változna.

Ebben az lenne a jó hogy lenne értelme portyázni mert nem járhatnál rosszabbul mint ha csak vadászol. És a háború sem lenne veszteséges még a győztesnek sem a sok üres TP miatt.
Dátum: 2010.05.19. 12:51:14
Annyiból jobb mindenképpen, hogy aki most nem portyázik mert nem éri meg az elkezdene portyázni, mert semmivel nem járna rosszabbul mint ha vadászna. Emiatt felpezsdülne kicsit az állóvíz, és a háború sem lenne teljes veszteség még a győztesnek sem a sok üres TP-s harc miatt.

Azt meg hogy az EH-val el lehet érni olyan LÉ/TP arányt mint a vadászattal Te sem gondolhatod komolyan. Ezeket a köröket már nagyon sokszor lefutották nagyon sokan az EH topicban pár hónapja igen meggyőző statisztikákkal.
Dátum: 2010.05.16. 22:48:31
Nekem is eszembe jutott valami a portyára.
Ugye a portyával az a baj (és így a háborúval is közvetve), hogy nincs benne LÉ csak üres TP. Erre jött az EH ami lássuk be nem igazán vált be.

Először is EH menjen a kukába. Aki fejlesztette az természetesen legyen kikompenzálva.

Ehelyett minden győztes portya után számolna egy vadászatot abból számolna egy LÉ/TP arányt, majd kivetítené a portyára és ha ennél kevesebbet vinne a győztes akkor kiegészítené ennyire.
Dátum: 2010.05.16. 20:44:40
Pszichológiai vizsgálaton:
- Állva szokott vizelni?
- Igen, persze.
- Általában vagy minden esetben?
- Hát ha szarok, azért külön nem állok fel!
Dátum: 2010.05.16. 20:36:35
Egy 85 éves férfi elmegy az orvoshoz a szokásos éves felülvizsgálatra.
Az orvos sperma vizsgálatot is előír, és átad a férfinak egy üveget, hogy
vigye haza, és másnap hozzon benne sperma mintát.
85 éves férfi másnap visszamegy az orvoshoz, odaadja neki az üveget, éppen
olyan tisztán és üresen, mint ahogy előző nap elvitte. Az orvos megkérdi,
mi történt.

A férfi mesélni kezdi: "Hát doki, a következő történt. Először megpróbáltam
a jobb kezemmel - semmi. Aztán megpróbáltam a bal kezemmel, még mindig
semmi.
Akkor megkértem a feleségemet, hogy segítsen. Ő is megpróbálta a jobb
kezével, aztán a bal kezével, még mindig eredménytelenül Aztán megpróbálta
a szájával, először úgy, hogy bent volt a protézise, aztán úgy is, hogy
kivette a fogsorát - még mindig semmi.
Még Julist is áthívtuk a szomszédból, és ő is megpróbálta . Először két
kézzel, aztán a hóna alá fogva, sőt, még a térde közé szorítva is
próbálkozott."
Az orvos döbbenten kérdezi: "Megkérte a szomszédasszonyát?"
"Igen" - feleli az öreg.
"De egyikünk se tudta lecsavarni az üveg fedelét."

Dátum: 2010.05.16. 20:26:39
Ez nagyon jó!
Dátum: 2010.05.14. 11:24:50
Pontosan!
De nincsenek illúzióim...
Dátum: 2010.05.07. 15:16:49
Kösz!
Dátum: 2010.05.07. 14:54:19
A kikérhető entitás mennyisége még mindig kariszint-10?

Csak mert 65-ön vagyok. Végeztem az 55.-el és engedte kikérni az 56.-at amit már ütök is.

???
Dátum: 2010.05.07. 14:28:19
Jó volt de engem az zavart, hogy igazából nem kellett semmit csinálni. Csak amit máskor is megtennék. Vadászat, Portya, aztán vagy esik vagy nem.
A másik ami nem tetszett az , hogy izgalom kb 2 napig volt benne, aztán már semmi nem változott.

Zarknod mindkét szempontból jobb volt. Ott kellett csinálni is valami a megszokottól eltérőt és mivel volt egyéni jutalom is volt miért izgulni (kiesik-e és mikor).