Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Piciklon

Dátum: 2010.06.11. 13:03:17
A tali közeledtével? Nem csodálom, mivel egyben akar hazajutni

*mod: de maximálisan egyetértek veled Prisma
Dátum: 2010.06.10. 22:01:03
Baratyom egykomám...VU esetében a programozó maximum egy frissen szabadult lehet a sárgaházból
De azt hiszem ezt majd még megcsacsogjuk
Dátum: 2010.06.10. 21:03:12
Te Mackóember...szóval te is a Zanra pályázol? Ugye nem V1-n?

Amúgy ne aggódj...nem úszol meg, amennyiben a tali végéig maradsz
Dátum: 2010.06.10. 15:52:37
Unatkozol, Mester?

Sajna ehhez a témához totál szőke nő vagyok...szóval valamelyik kerge gömbkergető csak megnyeri
Dátum: 2010.05.28. 13:52:53
A hiba valóban az "Ön" készülékében van, ez ugyanis nem az a topik.
Javasolnám a "Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?" topikot
Ez amúgy a Travianos megoldás...amikor a Beállításoknál megadhatsz két másik felhasználót, és ők a saját jelszavukkal, de a te felhasználó neveddel tudnak belépni...

Elvben mindenhol lehet találni visszaélési lehetőséget, de ez a mostani állapot biztos nem megoldás...
Édes vagy...de ez alapján két v4-n te is szabályt szegtél Bocs.
Ahogy nézem a vita a Tyrant zsigerből fakadó AL utálatán megy
Nem támadok...tényt közlök.

Az versenyszerver volt, ami a többi világon valós előnyhöz juttatta a karaktereket. Pont. Vita nincs.
Akkor ezennel szeretném kérni a JV-t, hogy az első 2 v4 győztes szövetségének tagjaitól is vegye el a medálokat mivel pontosan olyan módszerrel sikerült leverni az epikeket, ami ellen kardoskodnak (igen az enyémet is el lehet venni...az egyik építő voltam). (Sőt néhány egyéb hosszabban rá-nem-érő tag is kapott...khm...szövetségi segítséget.)

Illetve akik a scriptekkel kapcsolatban hőbörögnek...vajon az is csalás, ha "csak" teszteljük a készítőnek? Köszöntem.

*közvetlen eljuttatva a JV-nek...részemről rövidre zárva a téma.
Dátum: 2010.05.23. 22:26:34
Csatlakozom Cavalorn-hoz...dettó
Dátum: 2010.05.22. 11:04:49
Crassy...8 csatával?
Hmph...

V1
Rövid táv: szintenként egy entitás (most már besokalltam tőlük) és ehhez már csak 7 hiányzik.
Hosszú táv: Maxi-t elkenni a bajnokin

V2
Rövid táv: szint top3ban lenni
Hosszú táv: felépíteni a szövi hiányzó épületeit és nyerni egy bajnokit.

V3
Rövid táv: nyerni egy bajnokit (ez lehet közép táv is )
Hosszú táv: mint szövetségi Főizébizé, együtt tartani a csapatot
Dátum: 2010.05.17. 22:03:43
Kedvencem...a tegnapi talin sikeresen megfeküdt a társaság tőle...

A Pápa felkerül a mennybe, kopogtat az ajtón. Szent Péter üdvözli őt és kérdezi a nevét.
"Én vagyok a pápa" - válaszolja.
"Pápa, pápa" mormogja Péter, és utána néz a Nagy Könyvben.
"Sajnálom, de ilyen néven senkit nem találok!"
"De én vagyok isten helyettese a Földön!" mondja a pápa.
"Istennek van helyettese a Földön?" kérdezi Péter csodálkozva. "Furcsa, ezt nekem sosem mondta..."
A pápa rákvörös és folytatja:
"Én vagyok a katolikus egyház feje!"
Péter: "Katolikus egyház... sosem hallottam. De várj egy kicsit,
megkérdezem a főnököt" Hátramegy és kérdezi Istent:
"Te főnök, itt van egy hapsi, aki azt állítja, hogy a Te helyettesed a Földön. Pápa a neve. Mond ez neked valamit?"
"Nem, sosem hallottam, nem ismerem. De tudod mit, kérdezd meg Jézust, ő járt a Földön, hátha ő tud valamit!"
Hívatják Jézust és elmesélik neki a szituációt. Ő sem tud semmiről, de hátramegy az irodájába és utánanéz a papírjai között.
Tíz perc múlva jön vissza, folynak a könnyei a röhögéstől.
"Ezt nem hiszem el" mondja elcsukló hangon a hasát fogva. "Emlékeztek még arra a kis horgász-halász egyesületre, amit poénból 2000 éve alapítottam? Még mindig létezik..."
Dátum: 2010.05.17. 15:58:07
Igen, érvényesül.
Dátum: 2010.05.15. 12:33:59
Hááááát...
Dátum: 2010.05.15. 10:45:15
Na neee...úgy semmi pláne...le kell nyomni azt a moncot...Elvégre én gürizek a tortával
Dátum: 2010.05.12. 20:05:16
Csak halkan...No-IP (gugli)...
Dátum: 2010.05.12. 18:09:25
Szomszéd tehene-effektus
Dátum: 2010.05.12. 15:28:09
Üdv

4. szinttől lehet szakértelmeket tanulni és ott a 3-ik szakértelem a csapdakészítés. A 3 állathoz pedig a vezetőkészség nevű szaki kell (10-re, mert alapból egy állatod lehet, és a vezetőkészség 5 szintenként plusz egy állatot enged befogásra)

http://vegzetur.wikidot.com/szakertelmek