Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Piciklon

Az adminoknak nincs köze a besoroláshoz.
Melyik adatbázisban?

Amit a játékból lehet elérni azok a már besorolt kérdések. Meg fogsz lepődni, de még mindig nincs besorolva az összes kérdés (különben miért adná ki a rendszer besorolásra).

Egyébként már szerepeltet kapsz akkor is, ha adott témára vonatkozóból akad pár (pl Angyal vízeséses kérdéssel már tutira találkoztam...).
Dátum: 2010.12.26. 14:54:36
Will...hagyd csak... ez túl egyszerű
Dátum: 2010.12.26. 14:32:05
Ezeket csak az 50-es szint után...
Dátum: 2010.12.25. 14:52:24
Ha jól figyeltem, akkor már javították.
Dátum: 2010.12.24. 08:56:59
Írj a banned@ -ra...akkor figyelembe is veszik.
Fórumos "felnyomásnak" ritkán van következménye. Mellesleg így azt se tudják meg, hogy ki volt a spicli

Sok sikert a v4hez.
Dátum: 2010.12.24. 07:42:30
Teljesen jogosan, mivel 2 azonos típusú közül csak az erősebb érvényesülhet.
Ezek alapján tudtál róla, hogy mindkettő működik és mégse szóltál Baratynak...a helyedben inkább örülnék, hogy a Beho ilyen lazán kezeli az úgymond bug-kihasználást...
Dátum: 2010.12.16. 14:19:49
Leügyezed Baraty mesterrel a megoldását a tied

Amúgy tényleg komolyan mondtam...van egy (100+) tárgyam, amit tulajdonképpen erőforrás befektetésért (PP) kaptam....csak épp a használata nem indokolt, így maga a tárgy is csak kolonc...
Dátum: 2010.12.16. 13:39:07
Hmm...a támadás italát nem lehetne eladni? (Valami jelképes "összegért", szint*1 valamiért...kristálypont, LGy, LE...mindegy)
Vagy csak lehessen eldobni...már vagy 3 raklapnyit őrizgetek (v3), és mivel a portyázni nem portyázok, stok felesleges (szerintem ezzel vannak így még páran)...
220 CSP, 120 PP...igyekszem...és reménykedem
400+ CSP most, és vadásznom kéne, de lusta dög vagyok... dec 17ig még igyekszem belehúzni (szaki, botocska is van...nem lesz gond)
Ide a rozsdás bökőt, hogy az adminok rálátnak az adatbázisra...
(Máskülönben javítani egyedül kéne Hatsének...nem hiszem, hogy egyedül rendesen haladna vele )
Dátum: 2010.12.08. 21:22:38
Hmph...éjfél után megszokott bolondulni a VU. Írj Baratynak, ha sehol nem találod
Dátum: 2010.12.08. 21:12:50
Esetleg nincs benne már valamelyik rucidban?
Dátum: 2010.12.08. 16:18:42
Még megy a térképes, könyörgöm!

Amúgy Miklósék legkorábban januárra ígérték, tehát olyan február tájékán már lehet is.
Dátum: 2010.12.08. 16:11:51
A környezetedhez képest előnybe kerülsz, amennyiben kevesen veszik meg azok közül, akik elérik...

Amúgy 88-as szintre érve, ennek köszönhetően sikerült +5-öt tennem: krono, VF/EH, SM és kontinuum... tehát elég komoly játékélmény növelő hatása volt amellett, hogy így a küldiket és a vadászatokat gyorsabban lehet pörgetni. Ha VF-el vagy EH/VF váltogatásával megy valaki, akkor ez egy "must have" relik, mivel a szimpla (55-ös) VFnek hála cammog az ember...

Amúgy 25.000 LGy, nem 17.000.
Dátum: 2010.12.05. 15:36:46
Nyugi...ilyenkor nem dolgoznak. Amikor a hiba kibukott már akkor várható volt, hogy majd hétfőn javítják.

Attól, hogy huszadik alkalommal is be írja ide valaki nem fog megjavulni és a Baraty sem fog pánikszerűen iderohanni emiatt. Ez egy igen marginális probléma...pláne, hogy a bajnoki óta 2 nap telt el... van még minimum 28 nap bámulni az eredményeket.

Szóval nyugi már.
Dátum: 2010.12.03. 23:33:13
Te elolvasod a csata végét?
Vagy másfél éve nem teszek ilyet

Mitől süllyedt el a Titanic?

Elefántól
Egy torpedótól
Jéghegytől(válasz)
Az ozón lyuktól(igen, rosszul írtam, ha ezért lett visszautasítva)

Ok: A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Mi az hogy, nem volt egyértelmű vagy rossz?? Mindenki tudja, hogy a Titanic jéghegy miatt süllyedt el, nem pl egy meteortól! Aki nem tudja ezt, az dobjon már meg egy PM-el, hogy elmeséljem neki!


Ad1. idióta válasz lehetőség (elefánt)
Ad2. helyesírási hiba (ozón-->ózon)
Ad3. 100%, hogy már szerepel az adatbázisban.

Mi történik, ha egy Végzetúr állatának túl alacsony a morálja?

elszökik
elpusztul
Nem hajlandó harcolni(válasz)
elrabolja az összes Lélekenergiát

Ok: Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Csak el kéne olvasni az állatokról szóló rövid leírást, könyörgöm, ez nem speciális érdeklődés!


Végzeturas kérdések közül csak és kizárólag olyan tehető fel, amit egy 1. szintű, frissen regisztrált karakter is tudhat. Állattartás a 4-es szinttől elérhető (szakértelmek).

hány állatot lehet egy Végzetúrnak harcba hívnia?

Egyet(válasz)
hármat
egyet sem
hatot

Ok: A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.


Ad1. Helyesírási hiba (mondatot nagybetűvel kezdünk)
Ad2. Első szintű játékos nem tudhatja

mod: Yaksee megelőzött
Dátum: 2010.12.01. 08:01:04
Vagy váltogasd, az EH-t és a VF-t amíg térkifordító lötyid. Addig jön az AFP a portyából, mintha fizetnének neki (Váltogatsz, amíg összejön a kompenzációra való, aztán maradsz VF-es, csók. Ilyen egyszerű. A VF még emellett is sokkal kifizetődőbb. )

Egyébként, de a VF miatt lesz erős egy karakter, de ezt te is pontosan tudod.