Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Whisky01

Oldal: 1
Dátum: 2010.07.06. 15:28:05
Hello!

A kérdés:

"Ki volt Szent István felesége?

Ausztriai Anna
Burgundi Gizella
II. Erzsébet
Eugenie of Battenberg"

István felesége Bajor Gizella volt, Burgundi Gizella lánya.
Oké, nem azért harcolok már, hogy "elfogadtassam" a kérdésem, csak továbbra is hasonlóan specifikusnak érzem a másik kérdést. (Ezzel nem amellett érvelek, hogy kikerüljön a listából!!!)
Valóban valószínűleg megismételhetetlen lesz Lance rekordja, mindössze a két sportág népszerűségéből, ismertségéből adódóan hoztam fel ezt a példát (úgy érzem a kosár javára).
Mert nem tudom, kinek mennyit mond például Indurain neve, pedig ő sem tekert rosszul, míg egy Bird vagy Magic Johnson talán ismertebb a kortársak közül.
Szia!

Igen, évvel írtam (2010-es NBA-nagydöntő).
A maga nemében valóban egyedülálló Lance teljesítménye, de úgy érzem, a profi kosárlabdát többen követik figyelemmel Magyarországon, mint a profi kerékpársportot. Úgy értem, talán többen tudják, ki az a Kobe Bryant, mint Lance Armstrong. Vagy esetleg Bodrogi László.

wh
Sziasztok!

Az iránt érdeklődnék, miért csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ arra a kérdésre, hogy melyik csapat lett a legutóbbi NBA-bajnok!
Azt hiszem, a kosárlabda nem népszerűtlen sportág itthon sem. Aki olvas újságot, olvashatta (1 hónapja sem volt), aki hallgat rádiót, hallhatta (a sporthírekben bemondták...), aki néz sportadót, láthatta ( volt "emberi" időpontban ismétlés, nem kellett éjjel kettőkor vagy háromkor felkelni).

Illetve oké, legyen, hogy csak speciális érdeklődésű réteg tudhatja. Viszont akkor miért kapok olyan kérdést (pont ma), hogy Lance Armstrong hányszor nyert egyhuzamban Tourt? Úgy érzem, hasonlóan specifikus kérdés...
Illetve tegnap, hogy mennyi alaptőke kell egy "Részvény Társaság" (szó szerint így írta a részvénytársaságot...) alapításához. Ez nem spéci kérdés???
Oldal: 1