Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Angel1721

Oldal: 1234567
Dátum: 2011.07.04. 16:45:35
Először is köszönöm a választ, máris okosabb vagyok valamivel.
Másodszor pedig leszögezném, hogy jól emlékszel a rabolható LE mennyiségére!

Tehát amit a válaszodból kihámoztam az, hogy úgy működik (például a Vámpír fókusz és hasonlók) + LE adó képessége, mint az Átokpiramis és az ellenfél ettől többet veszít.

Viszont amit nem értek, illetve nem tudtam meg a válaszodból:
Miből számolja ki azt, hogy mennyi + LE-t ad? Azt írtad, egy nem prémesnél a Nála levő 20%-át kapom meg, ha a tárgyakból 100%-om van. De ez ott nem stimmel, hogy ha a 15%-ból számolja ki (ennél jön ki a legkisebb szám) a + LE-t, amit ad, akkor is a teljesnek a 15%-ka + 15% (szerintem) és ezt összeadva, akkor legalább 30%-ot kell rabolnom, nem 20-at...
Dátum: 2011.07.04. 10:18:32
Idézet: Angel1721 - 2011.07.02. 09:11:40
Az érdekelne, hogy a "X% LE jár győztes portyáért" kiírás hogyan számolódik?

Az ellenfelemtől lopok többet, mint az Átokpiramisnál, vagy úgy hat, mint a kreatív affinitás és Ő ettől nem veszít többet?
Ha az utóbbi, akkor ez a % hozzáadódik a kreatívhoz (azaz ténylegesen rabolt LE + (kreatív affinitás bónusz + X% LE)), vagy a ténylegesen rabolt LE X%-ka és a kreatív külön számolódik, majd az így nyert plusz LE-k összeadódnak (azaz ténylegesen rabolt LE + kreatív affinitás bónusz + X% LE)?
És mi a helyzet, ha több ilyen tulajdonsággal rendelkező tárgyam van, amit használok is (gyűrű, lánc és relikvia egyszerre)?
(Remélem a számolásos példáknál nem írtam hülyeséget. )


Erre még mindig szeretnék választ kapni! Persze, ha egyáltalán valaki tudja a választ...
Dátum: 2011.07.04. 10:10:37
A lélekszívás csak akkor működik, ha Nálad és az ellenfelednél is van LE. És.......... "maximum a nálad lévő lélekenergia egyötödét szerezheted lélekszívással".
Dátum: 2011.07.03. 22:31:23
Ez mondjuk nem rossz ötlet, de ezt szerintem inkább úgy kéne megoldani, hogy a térkapuból nagyobb eséllyel potyogjanak a cuccok.
Dátum: 2011.07.03. 17:33:28
Felfogtam amit mondtál és köszönöm a választ. Viszont ha megnézed, hogy mire írtam az előző hozzászólásomat, akkor láthatod, hogy csak kötekedek a kötekedő Lanmandragorannal.
Dátum: 2011.07.03. 17:26:36
Néztem a YU-GI-OH!-t, de fogalmam sincs volt-e benne ilyen. Ez a név csak hirtelen kipattant a fejemből... Mondjuk a név aztán nem sokat számít. Lényeg a tulajdonság.

Idézet: NoFear - 2011.07.03. 14:42:49
Ez a mindent látó szem dolog szerintem nem annyira nyerő... Azért had ne derüljön már ki egy karakter összes létező tulajdonsága. Én pl nem szeretném ha a szakijaimba is belekukkolnának.


Az AF tulajdonságokat akkor sem lehet megtudni, tehát nem derülne ki minden.

Idézet: Miklós - 2011.07.03. 16:51:33
A 100 aranydukátos tétel marad, ez azon tételek egyike, amelyiknek sok értelme nincsen, mégis, szinesiti a játékot.


Ha nem, hát nem.
Dátum: 2011.07.03. 13:36:33
Én is sokszor regisztráltam az utolsó pillanat előtt pár nappal a szintlépés miatt!

De nem ezért jöttem ide, hanem azért mert lenne egy javaslatom. Az AH-ban van egy olyan tétel, ami 100 aranydukátot ad. Hát ez egy nagyon h*lye tétel. Már elnézést, de tényleg semmi értelme!
Oké, találkoztam olyannal, aki volt annyira figyelmetlen (nem erre a szóra gondoltam), hogy több aranydukátot adott érte, mint 100. Biztos nagyon örült neki, amikor leesett a tantusz, hogy mit is csinált, de mindegy...
Az lenne a javaslatom, hogy az a tárgy kerüljön le a tételek közül. És esetleg egy másik kerülhetne a helyére. Mondjuk erre lenne ötletem:
1. Joker, ez tudom, hogy egyébként is létezik, de csak a Végzetúr találkozón osztogatják. Be kerülhetne ide is és egy nekünk tetsző tételre cserélhetnénk.
2. Mindent látó szem, ezen relikvia birtoklásával nemcsak a kikémlelt tulajdonságait, hanem szakértelmeit is meg lehet tudni.
Dátum: 2011.07.03. 13:02:30
Mehetsz fölé is.
Dátum: 2011.07.03. 12:59:17
Vekkerre (na jó, igazából a teló volt beállítva) ébredtem aznap, mikor fél 2-kor kapcsoltam be a gépet és 3-kor feküdtem le ismét. Tehát hiába kötekedsz!
Dátum: 2011.07.02. 15:59:12
Tegnap 1 órakor, tegnap előtt meg 3 órakor feküdtem le aludni (tegnap előtt fél 2-kor kapcsoltam be a gépet (ezt a mellékes információt csak azért írom, hogy nehogy azt lehessen mondani, hogy ki kell lépni és újra be)) és a Kínzókamrából járó LE-t nem kaptam még meg akkor, ráadásul nem is ürült ki a kamra.
Kínzókamra:
"A kapott LE az Ajánlásoknál tekinthető meg, és a nap végén kerül jóváírásra."

Nem tudom, hogy mikor kerül jóváírásra a LE, amit onnan kapunk, de nem a nap végén, mint ahogy az állítva van!
Dátum: 2011.07.02. 09:11:40
Az érdekelne, hogy a "X% LE jár győztes portyáért" kiírás hogyan számolódik?

Az ellenfelemtől lopok többet, mint az Átokpiramisnál, vagy úgy hat, mint a kreatív affinitás és Ő ettől nem veszít többet?
Ha az utóbbi, akkor ez a % hozzáadódik a kreatívhoz (azaz ténylegesen rabolt LE + (kreatív affinitás bónusz + X% LE)), vagy a ténylegesen rabolt LE X%-ka és a kreatív külön számolódik, majd az így nyert plusz LE-k összeadódnak (azaz ténylegesen rabolt LE + kreatív affinitás bónusz + X% LE)?
És mi a helyzet, ha több ilyen tulajdonsággal rendelkező tárgyam van, amit használok is (gyűrű, lánc és relikvia egyszerre)?
(Remélem a számolásos példáknál nem írtam hülyeséget. )
Dátum: 2011.06.30. 00:31:53
Volt már kérdés, hogy mit jelent ez az utolsó nap, de konkrét válasz nem érkezett rá, csak olyanokat olvastam, hogy a baglyoké az előny (más szavakkal), úgyhogy megkérdezem én is.
Az utolsó nap a naptári utolsó napot vagy a 24 órával az esemény vége előtti időt jelenti?
(És ha kérhetem, akkor a válasz helytálló legyen, ne úgy mint a Landragórnál, hogy a bérletet meg lehet szerezni újból, ha eladjuk a kufárnál!)

Köszönöm!
Megírtam az első kalandomat és ezt írja ki, ha a kalandtervezésre megyek:
"Legutóbb beküldött kalandod elbírálás alatt van!"

Amíg első kalandomat el nem bírálják, addig nem is szeretnék másikat írni, hogy tudjam jó úton járok-e. De ha az első kalandom elfogadásra kerül, utána gyártani szeretném a kalandokat folyamatosan, ha van időm és kedvem.

Tehát javasolnám, hogy 1 ember egyszerre több kalandot is be tudjon küldeni.

*Kiegészítés: Mivel tudom, hogy az a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul, ezért azt a kis kiegészítést tenném bele a javaslatomba, hogy csak az első jó kalandtervezés után lehessen korlátlanul kalandot írni.
Dátum: 2011.06.04. 06:34:27
A toborzás

Kvízkérdés
Csata
IQ próba
VÉGE
Dátum: 2011.06.03. 22:58:44
Majdnem abbahagytam az olvasást, aztán szerencsére észrevettem a csillagot. Hát, akkor eléggé szívatósra sikerülhetett ez a random...
Köszönöm a választ!
Dátum: 2011.06.03. 20:14:52
Valaki tudja azt, hogy mitől függ a csatákban kapott LE? (Azt észrevettem, hogy TP mindig ugyanannyi, tehát ez szintfüggő, de LE-ből 1 alkalommal nem 140 valamennyit kaptam, hanem 500 körül... )
Dátum: 2011.06.03. 17:03:04
Ahogy olvastam ezt a topicot, volt már 1 hét is. Valakinek meg eventes időszakban még több!
Dátum: 2011.06.03. 09:55:02
Nem is tudom, hogy miért... Köszönöm a tanácsot. Viszont a túl rövid sem jó.
Dátum: 2011.06.03. 06:46:56
Köszönöm a válaszodat.
Dátum: 2011.06.02. 22:07:22
Lehet nagyon nehéz lesz válaszolni a kérdésemre, de azért felteszem:
Mennyire lehet vicces egy kaland? Vagy még inkább, meddig terjed a játékosok határa a durvább poénok láttán?

(Például olyanra gondolok, hogy "Hol szeretnéd elkezdeni a kalandot? Az elején? Vagy ha nem az elején, akkor mégis hol méltóztatsz belevágni ebbe a történetbe? Csak úgy "in Mathias Rex", nem? (Segítség! Fáj a latinos műveltségem!)
Próba: IQ
Kis gondolkodás után úgy döntesz, hogy az elején.
Hát persze, hogy ott kell kezdeni. Miért, megfordult a fejedben esetleg valami más is? Ha igen, akkor bizonyára nem tanultál drámaírást az egyetemen. Nem baj, én sem...")

És ha már a példát így írtam meg, ahogy lop... izé, kölcsönvettem az írótól, akkor már azt is megkérdezném, hogy így lehet-e kalandot írni? (Azt, hogy így arra értettem, hogy egyesszám első személyben mesélem/írom a kaland szövegét.)
Oldal: 1234567