Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - N3uTrIn0

Oldal: 123
Dátum: 2012.01.05. 21:46:26
Hogy működnek a kék és piros medálok együtt?
Kétféle számítás van:
1. Összeadódnak a piros és kék medálok
1-10 medál: marad a meglévő +1 bónusz medálonként
11-20 medál között: minden 2. medál bónuszai számítanak
21-30 medál között: minden 3. medál bónuszai számítanak stb.
2. Az a szín számít, amelyikből több van.

pl: Ha egy karakernek van 22 kék és 3 piros medálja akkor
1. medálok összeadódnak és sávosan számítódnak: 10+5+2=17 bónusz
2. 22 kék medál (mert abból van a karakternek több) =22 bónusz
Ekkor a +22 bónuszt kapja meg a karakter.


Esetleg körül kellene nézni más topikokban, főleg ami erről szól. "Heeeeeee"
Dátum: 2012.01.03. 21:36:49
Elfelejted a kreaffot, ami duplázza ezt az értéket. És nem értem, hogy miért saját szintedre vetítve nézed... nem így van benne a táp. Lefelé támadva baromi jó LE/TP arányt lehet elérni vele. Magyarul a portya karik kapnak egy iszonyatosan nagy tápot megint.

Nem támogatom, nem is ellenzem. De az biztos, hogy ezt választom majd, ha bekerül.
Dátum: 2012.01.01. 21:22:54
Hirtelen arra tudok gondolni, hogy típus szerint lettek rendezve az események.
Dátum: 2012.01.01. 14:59:56
Lehet, hogy noname vesztes karakterem van a 8+2 bajnokimmal, majd elgondolkozom rajta. Köszi.

Én sem sietek a szintekkel, bajnoki miatt játszom leginkább (bár még más eleme is tetszik a játéknak), de nekem is szúrja a szememet, hogy 14-es szintű karik 20+ bajnokival állnak. Naponta lenyom 15 portyát, nem is kell belőle komolyabb bevétel, aztán felveszi a preventorixpikuszát és LE-szívással rendelkező láncát és várja, hogy a sok 'noname vesztes' rajta veresse le magát 0 TP-t és pár száz LE-t szerezve.

OFF-nak részemről vége. Vagy a helyes topicba írj vagy küldj PM-et, de normális hangnemben.
Dátum: 2011.12.31. 17:31:52
Mivel nem nagy tulajdonság értékről van szó, így alacsony szintű lehetsz. Ehhez mérten nem nagy cucc a már többször leírt megoldás: Lépj szintet.

Ha a -66-tal is izmos lennél bajnokin (gondolom ezért próbálsz 'alkudozni'), akkor 1-2 szinttel fentebb is ugyanúgy izmos lennél még mindig.

Meg ez miért hiba, hogy ebbe a topikba írsz? Van erre a témára (legalább) 2 másik topik is.
Dátum: 2011.12.28. 22:00:50
Melyikük keresztneve nem John?

Travolta
Locke
Steinbeck
Jordan*

Elsőre én is erre tippeltem, de nem voltam biztos benne, így rákerestem. Találtam pár találatot John Jordanre...

Csak akik wikin is szerepelnek:

Sir John Jordan (diplomat) (1852–1925), British diplomat
John Jordan (basketball) (died 1991), American basketball player and coach for the University of Notre Dame
Johnny Jordan (born 1921), English footballer
John Jordan (poet) (1930–1988), Irish poet
John Q. Jordan, African American journalist
Dátum: 2011.12.25. 08:42:14
Köszönöm az ajándékot!
Dátum: 2011.12.22. 19:09:31
"A támadás egy portyapontba, és egy eseménypontba kerül (eseménypontot a vadászatokért kapsz, onnantól kezdve, hogy beneveztél)."

"Ha egy portya során az egyik harcoló fél nem nevezett be az eseménybe, akkor a portya normál szabályai érvényesülnek."

Ezek miatt páran nem fognak nevezni és nem 3 millás LE difi növekedéssel fogják zárni az eventet...
Dátum: 2011.11.19. 13:58:29
Landragór egy kicsit másabb, ott nem csak a beleölt CSP számít.

Jó, akkor a prém részét felejtsük el, de akkor is helytálló az a kijelentésem, hogy 'feleslegesen' van ennyiszer lecsapva a xenó, ezt nem kellene jobban jutalmazni. Senki sem várta el Tőled és az event szempontjából sem szükséges, hogy 3K CSP-t eltolj rá, amikor már 300 CSP elpusztítása után is 10%-on volt már csak az ÉP-je (utóbbi csak egy fiktív szám, remélem érted a lényegét).

Yar Afzal, ez Neked is szól! Senki sem kért meg rá, hogy ennyi CSP-t beleerőszakolj, ha szerinted csak gyengül a karid. Ha 2600-zal kevesebbszer csaptál volna a xenóba, akkor is meglenne az event, nem ezen múlik! Az építés az, ami még mindig hiányzik, de az is meglesz lassan.

Nem tudom mi lenne ha arra várnánk,hogy a táposcsirke bajnok-uracskák leverjék a Xenókat,mert félnek egy kis tp-től.


Gondolom ez nekem is szól, szóval tudatom Veled, hogy eddig 709 győzelmet arattam xenók fölött (ebből kb 1 volt PP) és amíg lehet, addig tolni is fogom. Ez a szám is csak azért ennyi, mert napi 35 CSP áll rendelkezésemre és mivel az indulás előtt / közben volt egy bajnoki, így nem tartalékoltam, mert tudtam, hogy pár nap alatt nem tudok 500-600 CSP-t ellőni.

Szumma: Építést jobban kellene jutalmazni, mert tény, hogy nem tesz túl jót a szövijének azzal, hogy a semmit építi (bár sokkal jobb a helyzet, mint az előző xenónál volt).
Dátum: 2011.11.19. 10:57:05
Még a TOP10 építő jobb jutalmazásával egyetértek, viszont a TOP10 nyert győzelemmel rendelkezőket azért nem támogatnám ennyire.

Ezek alapján, amit mondasz, aki meg tudja magának engedni, hogy ősköves cuccai legyenek és prémes legyen, az kapjon még tápot, hogy nagyobb legyen az előnye azokkal szemben, akik ezt nem engedhetik meg maguknak?
Birkával egyet kell értenem: ismételhető küldikben van a táp + a dögök nagyon fejlődnek. Ráadásul ott vannak az italok is, az már teljesen mindegy, hogy ki mire használja... (mondjuk a kristályital valóban gyenge).

Arról pedig még nem esett szó, hogy valahol felesleges az event szempontjából ennyi győztes csata. Hányszor ájultak el a xenók eddig az event kezdete óta? 10-15 alkalommal mindegyik elérte a 0%-ot szerintem, tehát olyan, mintha legalább 3x lettek volna kinyírva 100%-ról. Ezzel szemben a csapdák még nincsenek készen. Ezért jutalmaznám inkább az építést.

Persze ez V5-re vonatkozik, a többi világról nem tudok semmit, de szerintem kb ugyanez lehet a helyzet.
Dátum: 2011.11.17. 11:37:01
Mennyi a valószínüséga annak, hogy egyszerre 2 dobókockával 12-t dobunk?

1/12*
1/2
1/15
1/8

Tudtommal 1/36. De ha nincs különbség a 2 kocka között, amit a kérdés nem ír, akkor is 1/21.

Ha már jelezték, akkor bocs.
Dátum: 2011.09.24. 10:06:34
Rosszul emlékszel.

Én minden CSP-t beleöltem, amit lehetett. Annyival maradtam le a TOP 10 CSP gyilkostól, hogy csak 400-zal kezdtem és nem 800-zal és napi 5-öt beváltottam az AH-ban. Természetesen a portyákból és küldikből befolyó LE-t is felhasználtam, ezért szerepeltem a töltött LE listán.
Dátum: 2011.09.23. 16:33:13
Szerintem is jól sikerülkt az event, köszi!

Zsan: egy dolgot elfelejtesz (bár nem csak te).. nem csak az számít, hogy mennyit nőttek a tulajdonságaid, hanem az is, hogy honnan kellett azokat megnövelni.
Yarnak minden tulajdonsága (relatív) egyenletes. Így nem csoda, hogy ekkora TÖ növelésre tett szert. Viszont ha valakinek pl. 50-el több az IQ-ja, mint az ereje, támadása, védekezése stb.., akkor az IQ növelése sokat elvesz a többi tulajdonság növeléséből.

Számoljátok ki, hogy mennyi LE-t kellett volna felhasználnia Yarnak, hogy ezeket az értékeket elérje, majd te is számold ki a sajátodat. Szerintem rögtön megváltozik a véleményed.
Dátum: 2010.10.18. 10:12:40
Meddig fut a nyúl az erdőben befelé?
Az első káposztáig
A vackáig
Amíg el nem fárad
*A közepéig
Dátum: 2010.07.29. 00:25:26
Hivatalosan mikortól van szavazó joguk a nőknek Nagy-Britanniában?

*1918
1929

Másik 2 lényegtelen, 1928-at találtam neten, gondoltam az az egy év nem számít, de nem ez van megjelölve helyes válasznak, hanem 1918...az Magyarországra vonatkozik.
Dátum: 2010.07.20. 14:15:04
Nem tudom a pontos kvíz kérdést és a válaszokat, de vhogy így hangzott:

Melyik ember alkotta építmény látható a Holdról?

Szabadság-szobor
Kínai Nagy Fal
egyik sem
....

Helyes válasznak a Kínai Nagy Fal megadva, ami helytelen. Kis guglizás elárulja ezt a tényt nem is egy linken...de a lustáknak egy kis idézet:

"Bár sokan úgy tudják, hogy a Kínai Nagy Fal az egyetlen olyan ember alkotta építmény, ami a Holdról is látszik, ez nem igaz. Az űrhajósok szerint kb. 160-320 kilométer magasból lehet még szabad szemmel látni a Nagy Falat, de ennél távolabbról már nem látható."


Edit: Találtam ma egy másik gyöngyszemet. Most akkor melyik a helyes válasz?

Hány éves korában feszítették keresztre Krisztust?

25
30
33
45

"Az Újszövetség elbeszélése szerint Jézus Krisztust i. sz. 33-ban (vagy más számítás szerint i. sz. 30-ban)" Ebben meg a wiki drága segített (:

Edit2: Ez most komoly?

Hány nyomot hagy (pl hóban) egy kanyarodó személygépjármű?

Attól függ, h milyen ívről van szó...lehet 2, 3 vagy 4 is akár.
Oldal: 123