Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Wuher

Dátum: 2008.10.14. 14:01:43
Szerencsére Google tudta a választ
Hozzáteszem én is tudtam..
És mintha az Eco Ecco lett volna,nem?
Dátum: 2008.10.14. 13:49:25
Igen,kicsit hülyének nézi az embereket..
Na utananeztem es csak nem talalok szabalyt az ertekelsre.
Az meg hogy nezzem at az osszes forumot,kovessem figyelemmel,mert az egyik 1107. hozzaszolasaban az admin elmondja,hogy pl a tul specifikus kerdes nem azonnal torlendo,hanem rossz kerdes (vagy forditva,most mindegy),az had ne legyen már szabály..
A korrekt az lett volna ha jon egy figyelmeztetes,hogy vigyazz az ertekelesedre mert nem realis (ahogy jott is) es abban ket mondatban le lenne irva az ami a listakon nyilt titok,majd a kovetkezo ertekelesemnel ha "nem megfeleloen" ertekelek (ezt tovabbra is rohejesnek tartom),akkor tiltson ha akar.
De nem,ugyanabban a percben meg is buntet!
OK,biztos en latom csak rossznak ezt a dolgot..
Idézet: Necronis - 2008.10.06. 18:34:26
"Nem láttam leírva hol van a weblapon a reális értékelés szabálya."

Eme topic első hozzászólásában Miklós nagyon jól összefoglalta. Ettől függetlenül az értékelési rendszer koránt sem tökéletes, ha olvasgatsz kicsit a fórumon láthatod, hogy épp változások készülnek e téren.


Segíts már nekem légyszi,mert sehol sem találtam a problémámra szabályt.
Arrol irkál,hogy mi a jó és a rossz kérdés. Semmit sem találtam az értékelésről.
Idézet: Mortimer - 2008.10.06. 18:18:36
fogadjátok már el, hogy nem egy ember végzi az értékeléseket, hanem százalékok alapján dől el, hogy mi történik. Ha rosszra böksz, akkor kap egy jelzést, ha sokan böknek rosszra, akkor rossz lesz a kérdés, teljesen mindegy, hogy mi volt.


Te figyú,miről beszélsz?
Nem a kérdések törléséről beszélünk..
Előbb kaptam egy figyelmeztetést,hogy az értékelést reálisan végezd,majd ugyanabban a pillanatban már jött is az ujjabb hír,nem végeztem reálisan az értékelést,bünti!
Nem láttam leírva hol van a weblapon a reális értékelés szabálya.Talán mert tök szubjektív?


Idézet: Mortimer - 2008.10.06. 18:18:36
Ha pedig te mindig akkor böksz arra, hogy rossz, amikor más szerint "jó kérdés", akkor téged fog egy idő után letiltani a rendszer. Nincs emberi beavatkozás, a tömeg után kell menni. Persze tekintve, hogy a tömeg olyan amilyen, ez szerintem se a legjobb módszer, és Miklósék szerint sem, mert irták hogy több tucat HKK-s kérdést töröltek már. De ez szerintem semmit nem ér, mert újratermelődnek pár nap alatt, és nyilván a zöm "jó kérdésként" fogja ezeket elfogadni.

Akkor szrinted is rossz a rendszer nem?
Akkor miért is fogadjam el???
Basszus,ne legyen ez már olyan erthetetlen!
Elég jó lenne ha írna valamit Miklós,mert ez így broáf..
Fasza ha az ember véleményét kérdezik és utána szájbavágják,mert milyen hülye vagy már!
Ha már mi dolgozunk ugye.....
És nem,nem kívánok utánakeresni a kvíz vagy bármelyik topicban a válaszának,remélem a helyesbítés megjelenik az eseményeknél!
20 éves játékvezetői tapasztalat mi?
Dátum: 2008.10.05. 08:17:01
A snóblit mióta jatszák érmékkel?
Az egy kártyajáték..
Napersze a sakkot is lehet gombokkal játszani,de azért bábukkal játszák általában!