Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Wuher

Dátum: 2010.09.24. 09:13:00
Nekem is ezek a kedvenceim. (foleg ha en nyerem )

Mod: a fenti csatahoz azert, hozzatartozik, hogy neked bejott es kritelt a varazslatod nekem meg nem. (A vegsebzesbol ugy tunhet, hogy kb. 900-nal azert tobbet lottem varival. )
Dátum: 2010.09.24. 06:03:20
Igen mar en is rajottem, hogy szarul fejlesztettem a karaktert (mar tobben panaszkodtak, foleg az AL-bol) A lelekszivasrol koszi a tippet, en meg arra is gondoltam, hogy a magas ero miatt lehet 4 allattal kellene mennem. Nem tudom ez mikor jott be de egy ideje az nyeri a portyat aki tobbet sebez.
Dátum: 2010.09.23. 22:50:00
A katalizátor esszencia, és egy adott csoportba tartozó 5 különböző esszencia segítségével létrehozhatsz egy ultra-esszenciát, ha az alkimista labor legalább 25. szintű!

Sajnos egyetlen csoportból sincs 5 különböző esszenciád!

Speciális
4 db átokeltávolítás
5 db biztonság
4 db feltámasztás
7 db lélekgyémánt
ultrakatalizátor
katalizátor

Nem mintha kene meg egy ultra mostanaba de ha masik kategoriabol se fog engedni gyartani ultrat morcos leszek. Mondjuk az lehet a gond, hogy nem ot hanem hat fele van de az normalis ha mar megvan az ultra...
Dátum: 2010.09.23. 14:15:13
Nem kell azert tulozni, neha osszejon 1-1 nagyobb pofon de osszessegeben nem megy olyan jol a szeker, kb. 600-as egeszseg kellene a jelenlegi gyogyulasi lehetosegek mellett, hogy legalabb a szinten tartom magam kategoriat el tudjam erni.
Dátum: 2010.09.23. 10:51:28
A landragor event linkje:

http://www.vegzetur.hu/index.php?m=zarknod_ebredese


(Nem en vettem eszre de azert erdekes. )
Dátum: 2010.09.22. 23:34:25
Ezzel most tuti nem leszek nepszreu, de nem lehetne megcsinalni, hogy aki transzcendalis projekcioval vedi az LE-jet az ne tudjon lelekszivni csak ha rabolni is lehet tole? Ugyan ugy mint tamadasnal neki is csak az aranyos resz szamitson. Most konkretan nem is en szivtam meg vele, de rohely, hogy tobb mint 3k LE-t is el lehet szivni anelkul, hogy barmit kockaztatna pihenes kozben az ember. Mert az tok jo, hogy vedi a nalam levo LE-t de ugyanakkor a portyazasi kedvet is erosen lohasztja, mert emiatt a hatasa miatt sokszor 3x is meggondolja az ember, hogy akar csak 5-6k LE-vel is nekialljon tamadni anelkul, hogy eppen kuldetest csinalna, mert sok esetben (mondjuk EH nelkul) kvazi fix. bukora jon ki minden portya hiaba nyeri meg az ember.
Dátum: 2010.09.22. 11:33:30
Kalandok mellett lehetne számozás? Idegesítő, hogy sose tudom 9 van e vagy 10 mindíg számolgatni, kell, hogy van e még hely..
Dátum: 2010.09.21. 16:58:07
Fejelszd ki probald ki, aztan ha nalad hat ra a kreaff akkor reklamalni fogok mert nalam nem mukodik.

En meg mindig nem ertem mirol beszelsz. A VF miota jatekba kerult csak erositve lett gyengitve meg sose, fuggetlenul attol mi lett volna esszeru. Konyveket lehetne megtolteni azzal mennyit beszeltunk mar errol szerintem Miklos mar boven eldontotte, nerfeli e vagy sem teljesen mindegy hanyszor hozzuk ezt meg fel.

Azt meg fejtsd ki legyszives bovebben, hogy milyen torest fog okozni az EH. Addig amig nem alternativaja a VF-nek nem fogjak tomegek fejleszteni, marpedig az EH erositesek nem adnak akkora loketet, hogy akar csak megkozelitoleg partiba legyen a VF-el. Az is erdekelne, hogy az EH modosulasaval vajon Kocos meg Ariel mennyivel fog tobb TP-t kapni szerinted, es emiatt gyorsabban szintet lepni mert en nem igazan latom ebben a dologban az ilyen iranyu gyorsulast. Aki a zero portyazasrol most eh-ra valt es elkezd portyazni az nyilvan felgyorsul majd de aki eddig is portyazott az hogy fog ebbol megtobbet kapni ?

Azt feltetelezed, hogy hirtelen 80-tol szinte mindenki azonos utemben felgyorsul majd ami szerintem teljesen valoszinutlen mert nem fognak tomegek EH-ra valtani, de pl. a top-nak nincs is hova gyorsulni ok most is maxon porognak, Miklosek emiatt aliga fognak gyorsabban fejleszteni, az meg, hogy a jatek elejen milyen LE/TP arany volt kitalalva mar a VF elott sem jatszott, az mar akkor el lett b.. va mikor az elso pokok megjelentek, vagy meg annal is elobb mikor a terkapu bekerult.
Dátum: 2010.09.21. 13:41:57
Azert ez nem igy mukodik.

Az EH altal rabolt LE-t nem modositja se a kreaff se semmi mas, es nem ertem mi ez a TP felezo dolog ilyesmirol nem volt szo. +20 szintrol es a targybonuszokrol volt csak szo (Miklos szava a mervado szerintem). 10 szinttel lefele utve jelenleg kb. 300LE-t lehet hozni % tol fuggoen 4-7TP-ert, akinek EH-ja van annak ezt a %-os TP csokkentest el kellene torolni, de meg igy is nem hogy a 120-at de meg a 100-at se eri el az LE/tp arany, szinthez kozelitve ez az arany pedig csak romlik, felfele meg per pillanat ha pl. Kocos lepattan az nekem kb. 15LE/TP aranyra jon (ha en tamadok akkor 28-30) szingu nelkul, ami erosen kimeriti a tomes fogalmat szerintem.

Azzal teljes mertekben egyetertek, hogy ennek pont forditva kellene mukodnie ezt jonehanyszor le is irtam.

Tovabba az en szintemen jelenleg a VF hatekonysaga boven 260LE/TP felett van en a 120-at messze nem erzem tulzonak, az egyetlen baj vele, hogy nem lefele hanem felfele utve kellene kijonnie. (sot akar lehetne tobb is)
Dátum: 2010.09.21. 11:57:45
Szeritnem 5-10%-is sok, az az en szintemen sokszor 1k feletti sebzes ami gyakorlatilag a varazslat sebzest erositi. Jelenleg a jatek legerosebb kombolja a magas vedelem+ varazsalt sebzes es nem csak azert mert varazslat korben dol el a csatak 90%-a hanem azert is mert a targyak nagy resze ezt a taktikat tamogatjak. En nem erzem, hogy az amugy is eros es kelloen megtamogatott taktikanak szuksege lenne egy ilyen iranyu erositesre.

A sebzescsokkentesi lehetosegeket viszont szerintem jo lenne erositeni valamilyan formaban.

AF-bol lehetne kovacsolas pancelkeszites stb. is ami elynelest/varazslatelnyelest novel. Ill vampirizacio/regeneracio is ami anelkul csokkentene a karakterek sebzodeset, hogy felboritana a kenyes egyensulyt. Tudom, hogy szamtalan lehetoseg van mar jelenleg is gyogyitani a karaktert de ezek nagy resze statikus es inflalodik a jatek elorehaladtaval. A sebzesek pedig egyre gyorsulo utmeben nonek. Az egymasra eplulo tulajdonsagok szakertelmeknek koszonhetoen a gyogyitasi lehetosegek hatasfoka a sebzodeshez merten egyre gyorsulo utemben csokken. Pl. ahogyan azt mar korabban is jeleztuk a jatek elso szakaszaban egy gyogyital az eletero 70-80%-at adta vissza most meg jo ha a 25%-ot eleri.
Dátum: 2010.09.20. 22:12:52
Jah csak ha egyszer veletlenul eltalalom az ellenfelet akkor meg buktam nem ? Mar most 1900 felett van a rekordom karakterbe ha %-os marad a tuskes bor nagyon csunyan meg lehet vele szivni.

Esetleg egy %-os kozelharci vampirizacioval ellentetelezeskent mondjuk mar jobban nezne ki a dolog.
Dátum: 2010.09.20. 21:38:04
Ha lesz komolyabb tuskes bor akkor a Tyrant mar keresheti is a karakterem uj gazdajat. Nem kene hulyere szivatni az embert a -200-400 tulokat csokkento varazslatok mellett meg ezzel is. Persze rezisztenciat meg veletlenul se sikerult olyan cuccra tenni ami esetleg nem a varazsloknak kedvez.
Dátum: 2010.09.18. 21:23:28
http://www.youtube.com/watch?v=RzNyKXFvJNQ

Dátum: 2010.09.16. 22:23:14
Ez a fix. 10-10-10 nap nekem nagyon tetszik. Tok jo reszese lenni egy ilyen eventnek ahol a vilag sorsa forog kockan, apro szepseghiba csak, hogy kb. tokmindegy hanyan mit csinalunk mindenkeppen pozitiv vege lesz az esemenynek. Leszamitva persze azokat akik komoly erofesziteseket tesznek, ok legalabb azon izgulhatnak, hogy az esemeny vegen a kukaban landol a karakteruk vagy azert meg hasznalhatora sikerul leharcolni.

Legkozelebb talan a vitak elkerulese vegett nemi tulajdonsag csokkentes utan csak siman ki lehetne osztani a relikviakat a jatekosok 90%-a kozott, az is kb. ennyire lenne izgalmas, hogy kinek jon ossze mind a 3 es sirni is csak azok sirnanak akiknek nem jut nem pedig mindenki mint most.

ui: aki nem erti az ironiat/szarkazmust az vegye ugy, hogy nem is irtam semmit

mod: Persze az sem utolso, hogy a tobbseg csak a jutalom miatt sirt es az, hogy az eventnek kvazi nincsen tetje kb. senkinek nem tunt fel.
Dátum: 2010.09.15. 14:18:02
Barmelyikrol a VU-t leszamitva, hiszen a TP-t pont erre talaltak ki, de kezdetben azert a VU is tartotta magat ha nem is 100%-osan ehhez.

mod: Es lehet engem hulyezni ezert de szerintem ez teny. Raadasul Miklos tok mas szemmel tekint erre a dologra azert gondolkodjunk mar a toplista nem veletlenul a szint(tp)-vel kezdodik, az nem csak ugy van hanem jelentenie is kene valamit, es Miklos szerint jelent is csak a tenyek nem ot igazoljak...
Dátum: 2010.09.15. 11:22:02
A TP = tapasztalati pont a karakter tapasztaltsagat/erosseget jelento meroszam ha ugy tetszik, nem csak egy szimpla valtozo, jo lenne vegre eszerint kezelni.
Dátum: 2010.09.15. 10:59:22
Jatekos vagy KH ellen ? Szerintem az EH nem is kellene mukodjon KH ellen. Jatekost meg olyan keveset ersz el, hogy a csomo 20%-os nyeresi arany nem leeht olyan sok.
Dátum: 2010.09.14. 12:23:58
Jo ez az uj cucc ez majd "megalitja" a dukatinflaciot, koszonjuk szepen.
Dátum: 2010.09.11. 22:05:35


Ennel mar csak az a viccesebb, hogy van aki el is hiszi amit irsz. Foleg azt, hogy az elbolyban senki nincs aki kicsit is ertene a jatekhoz.


off

Nem akarok ebbol dedos "ki tudja hangosabban kiabalni, hogy en ertek a legjobban a VU-hoz" vitat krealni csak annyit, had tegyek hozza, hogy a tobbsegnek a topon sokkal tobb ralatasa van a kozepmezonyre mint neked a top eletere, mivel ok kb. barmikor ki tudjak probalni milyen alacsonyabb szinten jatszani te meg kb. soha nem leszel ott ahol ok. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy a topon mindenki oda vssza ismeri a jatek minden aspektusat, csak arra celzok, hogy akik itt jatszanak azok sokkal tobbet lattak a jatekbol mint egy olyan valaki aki a kozepmezonyben jatszik, ezert ha a szavuk nem is mervado mindenkeppen tobbet nyom a latban mint egy olyan valakie aki kb. az ismert jatek feleig jutott.

on
Dátum: 2010.09.10. 08:11:23
Ezúttal nem kell messze menned a táborodtól: a legközelebbi domb tetejéről egy nagyobb vörös sárkány rohamoz meg. Eddig is a táborodat figyelte, épp lecsapni készült rád! Nos, így lesz a vadászból vad... végül persze te győzöl (+4174 lélekenergia). +81 TP A szerzett lélekenergiából 512 a helyes válaszért kapott LE.

Na ez kesz, kovetkezo event?