Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - masterv

Dátum: 2009.09.12. 18:58:06
Köszönöm a lehetőséget,kellemesen csalódtam a jutalmazásban.
Annyit azért megkérdeznék,hogy a fertőzés csökkentő jutalom az milyen elven működött,mert én 1%-ot kaptam 3K effektív töltésért,100 manóért,több ismerősöm meg sokkal kevesebbért 5%-ot. Szintfüggő is volt?
Ez nem rinyálás,csak érdeklődés...

EDIT.: Látom más is érdeklődik... Nekem 6% volt,az most 5 lett a jutalommal. Ezt nem értem. Aki alacsonyabb szintű volt,az ugye megkaphatta az 5öt,így 5 szinttel hamarabb gyógyul mint pl. én. Ezzel semmi bajom,de szvsz akkor nekünk is kijárt volna,nem?Így elvileg egy nálam 5 szinttel alacsonyabbnak ugyanakkor lesz meg a gyógyulás mint nekem.De részemrőll egye fene. Örülök a +45 TÖ-m nek.
Jah, az más. Akkor tárgytalan. Végülis itt mindent szabad,ugye?
AREL - 34. szintű végzetúr

Legtöbb okozott sebzés: 38
Tulajdonságösszeg: 285
Szakértelemösszeg: 129
Teljesített küldetés: 4
Összes építés: 3.631.948
Zsákmányolt lélekenergia: 1.139
Elvesztett lélekenergia: 14.133
Helyes kvíz-válaszok: 1.120
Fertőzés: 65%


Fegyver
buzogány

Szint: 1
Sebzés: 2-9

Gyűrű
Konstruktor

Szint: 40
Erő: +8
Egészség: +2
+7 építés

Hmmm... Nem rabszolga kinézetű,ugye?
Dátum: 2009.09.03. 07:04:49
Szövetségi fórumon jelezték nálunk is,hogy özönlenek az aprók és a kevés LE-s szörnyek.Még 30as irányított vadászat mellett is.Valószínűleg kicsit "visszavettek" a szörnyek LE értékén,hogy ne rohanjunk annyira.Szerintem. De írok Baratynak, hátha mond valamit az ügyről,aztán meglátjuk. Ha lesz érdemi válasz és nem vaklárma az egész,akkor ide is beírom a reakciót!
Dátum: 2009.08.31. 21:13:04
Ezt már nálunk is jelezték párszor,főleg háborúk idején. Láthatatlan tagot 4X ugyanolyan értékkel ruházott meg egy nap ugyanaz az ellenfél. Véletlennek kicsit sok,főleg,hogy az első két alkalom még láthatalanság előtt volt,a másik kettő utána. + A Jóság köpenyével támogatott tag nyerési esélyei sem javultak számottevően eddigi tapasztalatok alapján,pedig kb +50et kap tőlem mindenre ha kiadom a kezet.Attól még vari nem talál,ütés mellé. Nem túl biztató...
Dátum: 2009.08.31. 07:26:58
Esetleg estefelé valaki visszaütött és kiszabadult,csak te nem tulajdonítottál neki figyelmet...
Dátum: 2009.08.31. 06:32:28
Profilváltás miatt a Kubla Kánságban megüresedett jó néhány hely, ezért nyílt pályázaton új jelentkezőket keresünk. Jelentkezés MasterV-nél lehetséges.
Amit kínálunk:
(A mellett, hogy dinamikusan fejlődő csapat és versenyképes fizetés, stb.)

- Segítség a támadásban és a védekezésben (+48 );
- Könnyebb varázspont vissza szerzés és plusz IQ (+15);
- Térkapu (7. szint);
- Pompás ékszerek és megengedő hozzáférés (epikus emlékmű) általában heti kétszer van lehetőség - egyelőre;
- Plusz LE szerzési lehetőség, ha elég rátermett vagy (8. szintű kínzó kamra);
- Az állataid fergeteges módon fejlődhetnek és a gyógyításuk is egyszerűbb (6. szintű bűvös kunyhó, 6. szintű kennel);
- Olcsóbb vásárlási lehetőség (nem MLM, hanem 10. szintű Palota);

Amit elvárunk mindezért:
- Minimum 40. szint;
- Versenyképes tulajdonság összeg és szerzett LE arány;
- A Kutat egy hét alatt fel kell tölteni (ez lehet alku tárgya);
- A fórum rendszeres látogatása;
- Aktív és a Klán érdekeit szem előtt tartó háborús részvétel;
- Aktivitás általában.
Ha úgy érzed meg tudsz felelni jelentkezz!
Dátum: 2009.08.31. 06:29:57
Én nem panaszkodtam...
Dátum: 2009.08.30. 23:55:54
Ezt tőlem is kérdezték délelőtt csak nem volt időm visszaírni. Én úgy buktam össz 10 meccset ma,hogy állatot is vittem és nem portyáztam előtte órákig. 20csp a vakoknak. Az volt az idegesítő,hogy egy ütésem se talált,a varimat kikerülte,én meg mindent benyeltem.(1200as vari+500körüli össz ütés) Azért is volt feltünő a fokozott vereség,mert eddig simán vertem a manókat kb 1000 sebzésdiffel a javamra.Egy szintlépés ennyit erősített volna rajtuk? A varázslata és fegyvere mindnek ugyanaz mint eddig. Biztos bekapcsolták az "ultraszopatás" skilljüket. Rettegjetek végzeturak,jön a manók bosszúja!
Dátum: 2009.08.30. 10:38:43
Ma, 10:33 MasterV Látondi Zan A csatát ellenfeled nyerte. Csata leírása
Ma, 10:32 MasterV Zanti Rumivác A csatát ellenfeled nyerte. Csata leírása
Ma, 10:32 MasterV Alzanni Mátka A csatát ellenfeled nyerte. Csata leírása
Ma, 10:31 MasterV Alzanni Mátka A csatát ellenfeled nyerte. Csata leírása
Ma, 10:31 MasterV Rozsliszk Szintur A csatát ellenfeled nyerte. Csata leírása
Ma, 10:30 MasterV Moróki Thils A csatát ellenfeled nyerte. Csata leírása

Hehe,ez aranyos.Az előbb léptem szintet... Minden csatát 1200-1300 különbséggel nyertek a férgek.Nesze neked random.Eddig legalább 10ből 7-8at vittem... És a 6 meccsen egyszer sem találtam,csak a varázslatom.Valaki tapasztalt hasonlóan feltünő erősödést?
Dátum: 2009.08.30. 10:22:39
Na most lett tele a XXX-m a kreatív vezetéssel. Néhányan még reménykedtünk egy változatosabb 3. fázisban,de ugye a tények magukért beszélnek. Büfiztessük Zarkit 3 milláért... Talpmasszázs nem lesz? És még azt mondta Miki ha jól emlékszem,hogy kell a jelleg miatt némi hasonlóság a fázisok közt,de nem mind lesz egyforma. Vagy rosszul emlékszem?
A jutalmazás meg...
Végülis mint egy felébredő Triklem Drakolder Nagyúr tutira azt nézném én is:

" No srácok,álljon ide elém az a horda aki a legtöbbet költötte rám. Neeem, nem,nem azok, akik a legtöbbet tették az ügyért.Közülük majd egy páran kapnak puszikát a homlokukra. Most csak az a horda akit az "Istenek" megáldottak a nagyobb százalékokkal és éppen jól álltak pontokkal is. Ki zúgolódik ott hátul? Kuss a többi hordának,mert odamegyek! Nem látjátok hogy itt jutalomosztás folyik,mocskos csürhe? Hát hogy gondoljátok,hogy megzavarhatjátok a "Hősies" atomtöltők díjazását? Mi? Hogy mit mondasz apró kis véglény? Hogy te többet fókuszáltál a pilonba,mint a győztes horda legtöbb tagja? Ugyanmár! A Tervező Istenek Végtelen Bölcsességét nem engedhet ilyen blamázst! Hazudsz! Miiiiiii? Ellentmondasz nekem? Széttépetlek a manóimmal!Azt mondod belegyengültél a fókuszálásba? Mindenki rommá ver? Hahaha... Kis naív! Ez nem egy fair világ. Na sétálj szépen hátra Zarknod wc-csészéjéhez, nyomj egy fejest bele,aztán ha megjutalmaztam a "Dicsőségeseket" ,majd kapsz te is valamit a fejedre.Veheted ajándéknak is! Még ilyet... Hogy egyeseknek semmi se jó... No hol tartottunk? Ajándékosztás? Lépjen elő Gipsz Jakab,aki 1500 LE-t fókuszált nekem 10. szintről! Tapsoljuk meg! Hősiessége felülmúlhatatlan! Tessék,megkapod Zarknod arc-simogatását,így 3X gyorsabban regenerálódsz majd és +2% LE-t kapsz a vadászataidra.Jah és a szövetséged lélekkútja is duplán töltődik,míg a kezem a buksidon van. Ki az már megint? Hé! Te! Nem megmondtam hogy hová menj, de azonnal? Nem érdekel,hogy te 300-szor annyit töltöttél mint Jakab! Nem vagy jó hordában és kész! Na spuri a klotyó felé de sebesen!"

Vízió kikapcs... Szerintetek milyen?
Dátum: 2009.08.28. 22:57:51
Hogy ne csak a káromkodás és offtopik baromságok és persze sírás-rívás menjen:

GRATULÁLOK A GYŐZTES ÉS KIEMELKEDŐEN TELJESÍTŐ JÁTÉKOSOKNAK!

Megérdemelten kapjátok a jutalmatokat,szép volt.
Üdvözlettel: V a Kánságból!(V1)
Dátum: 2009.08.28. 13:40:40
Mondjuk a helyesírás is lehetne szempont... Én pl. azért vágnám vissza,ha ilyen formában szerepelt,mint mostani hozzászólásod.
Dátum: 2009.08.28. 13:16:00
Melyik országból származik az AUCHAN üzletlánc?
Belgiumból.
Németországból.
Franciaországból.
Ausztriából.

Gratula ismét. Általános műveltség felsőfokon!Kérdés törlendő(reklám+spec.),kérdező büntetendő!
Dátum: 2009.08.26. 11:19:23
Az a poén kezd elszabadulni! Az utóbbi 10 percben ketten is fölélicitáltak... Nem hiszem el hogy ilyen marha legyen valaki! Komolyan megkérdezem a mostani tét-tartót,hogy ezt miért kellett?
Dátum: 2009.08.25. 16:30:42
Profilváltás miatt a Kubla Kánságban megüresedett jó néhány hely, ezért nyílt pályázaton új jelentkezőket keresünk. Jelentkezés MasterV-nél lehetséges.
Amit kínálunk:
(A mellett, hogy dinamikusan fejlődő csapat és versenyképes fizetés, stb.)

- Segítség a támadásban és a védekezésben (+48 );
- Könnyebb varázspont vissza szerzés és plusz IQ (+15);
- Térkapu (7. szint);
- Pompás ékszerek és megengedő hozzáférés (epikus emlékmű) általában heti kétszer van lehetőség - egyelőre;
- Plusz LE szerzési lehetőség, ha elég rátermett vagy (8. szintű kínzó kamra);
- Az állataid fergeteges módon fejlődhetnek és a gyógyításuk is egyszerűbb (6. szintű bűvös kunyhó, 6. szintű kennel);
- Olcsóbb vásárlási lehetőség (nem MLM, hanem 10. szintű Palota);

Amit elvárunk mindezért:
- Minimum 40. szint;
- Versenyképes tulajdonság összeg és szerzett LE arány;
- A Kutat egy hét alatt fel kell tölteni (ez lehet alku tárgya);
- A fórum rendszeres látogatása;
- Aktív és a Klán érdekeit szem előtt tartó háborús részvétel;
- Aktivitás általában.
Ha úgy érzed meg tudsz felelni jelentkezz!
Dátum: 2009.08.24. 21:39:50
Az iszlám több ábrázolási témát tilt. De mit engedélyez?
Tárgyak és növények ábrázolását===>!
Állatok ábrázolásást
Nők ábrázolását
Férfiak ábrázolását

Biztos hogy ilyen mélyrehatóan kellene ismerni egy nálunk nem túl nagy létszámmal rendelkező vallást? Tudtommal csak a Biblia kötelező tananyag nálunk. Vagy már ebben is tévedek? Speciális a kérdés,kérem törölni!
Dátum: 2009.08.24. 07:03:32
Most látom csak,hogy kaptam választ a múltkori kirohanásomra. No akkor rekontra:
Ha a matematika speciális,akkor a kémiai egyenletek/törvények nem azok? Bármennyire is fontosnak tartod a gázokkal kapcsolatos kémiai mókákat, hidd el, angyal, hogy 10 emberből 10 piszkosul nem emlékszik rá, így csaknem 20 évvel a középiskola után, akármennyire is szeretnéd! Erre mondhatnád persze, hogy utána lehet nézni, de képzeld megtettem. Amit találtam: Gay-Lussac törvény VAGY az általad helyesen megjelölt egyenlet. Válasszunk tehát. Aki nem úgy gondolkodik, mint te, az mehet a levesbe. Köszönjük. A kérdésed százalékában megtekintheted,hogy mennyire speciális a kérdés. Továbbra is fenntartom,hogy nem való ide a kérdés, nehézsége és komplikáltsága okán.Azokat nem is említem,akik alatta vannak az ismeret megszerzéséhez alapból szükséges iskolai végzettségnek.Pedig ők is sokan vannak.
De hogy igazat is adjak neked: szülőzni valóban nem kellett volna,azt a hirtelen felindulás tette.Ne haragudj, hogy ilyen rettentően belegázoltam lelked rózsaszín virágmezejébe.
És végül: mi volt a baj a gyors - és helyesírásommal?
Dátum: 2009.08.22. 18:24:33
Mi az egyetemes gáztörvény?
pV=nRT
Gay-Lussac I. törvénye
Az 1949. évi XX. törvény
Minden gáz tömege ugyanakkora azonos térfogat esetén.

32. kérdés volt a rohadt 40 helyes zsinórban. Ezúton köszönöm meg annak is aki feltette és annak is aki átengedte. Nem speciális. Ááá dehogy... Minden reggel ezt mondogatom magamban. Most valami más is kikívánkozna belőlem,de nem teszem,mert kitiltanának a fórumról. Annyit azért muszály leírnom hogy
1.: Kérem törölni mielőbb
2.: Édsanya jól van,kedves ismeretlen?
Dátum: 2009.08.19. 13:50:16
Baraty mester! Tudsz valamit mondani a szabid alatt küldött vadászati hibámról? Régóta idegesítő bug és azóta több szövitársam is jelezte hogy nem stimmelt a végeredmény!