Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - masterv

Dátum: 2012.05.14. 06:28:38
Mivel foglalkozott Kittenberger Kálmán? A kérdező szerint csillagász volt. Természetesen a válaszok között ott volt az afrika-kutató is. Vagy szándékos átXXXs a kérdés, vagy elírás. Mindenesetre kéretik javítani.
Dátum: 2012.04.17. 22:57:28
Nekem V1-en nem számolja a templom a szövetségi szavazást!
Dátum: 2011.02.23. 18:10:17
LOL... A fórumra fel tudtam lépni, az kezd talpraállni, de egy piciny kis malőrt észleltem: bal oldalon a "Karaktered" címszó alatt ismét büdösnagy üresség figyel... Azt hiszem én 5. alkalommal is kezdhetem az elején... Bakker...
Dátum: 2011.02.23. 17:58:40
Hogy is lenne már bármi a hírekben, ha összeomlott az atyaúristen is náluk? Bocs, de ezen csak nevetni tudok, a mérgelődésen túl vagyok...
Dátum: 2011.02.21. 18:55:05
Elég döcögősen kezdődik...
Dátum: 2011.01.12. 12:12:14
Ez mondjuk nem teljesen így van. Igaz, én a talin is feliratkoztam, de előtte itt is küldtem PM-et, hogy szivesen tesztelnék...
Dátum: 2010.11.28. 15:34:00
Melyik két esemény történt egy napon és hónapon de nem egy évben?

Petőfi Halála
1848-as forradalom
II. világháború vége
Kezdete

Melyik kettőőőőő??? Na és ezt akkor most hogy? 4. lehetőségnél minek a kezdete? Petőfi halála meg így helyes, kis h-val. Természetesen olimpiai kérdés... Lehetne törölni?
Dátum: 2010.11.28. 15:26:30
Nálam is hibás, azt hiszem az aktuális olimpiámnak még a lehetősége is bukott. A hiba: hiába jelölöm a választ(a kérdés megtalálható a hibás kérdések topikban egyébként, hogy szakadna meg, az az agyalágyult, aki betette...),a homokóra bezony csak pörög-pörög,semmi reakció. Viszont ha ráfrissítek az oldalra, akkor visszakapom a kérdést is és a 15 percemet is. A java-mnak semmi baja, kipróbáltam, mellette egyéb böngészős játékok mennek fajintosan. Csak a fránya olimpia első kérdése aktív 45 perce lassan... Újraindítottam a böngészőt is, az sem segített. Ha rányomok a folytatom az olimpiát gombra,akkor is 15 percről kezd és ugyanúgy áll az egész...
Akkor lehet hogy ezért fájt nekem is bő 1000 aranyba a vadászcsizmám?
Hehe... Ez tényleg aljas húzás.Bár az lett volna a legegyszerűbb, ha ezt megosztod ott a néppel is meg Miklóssal is, aztán a probléma megoldotta volna önmagát...
Dátum: 2010.11.24. 18:51:48
Melyik az a hely, amelyikről a portugálok nemzeti költője, Luís de Camões így írt :„Ahol a Föld véget ér és a tenger kezdődik” ?
Cabo da Roca
Le Havre
Santander
Alkmaar

Speciális,kifejezetten guglizós kérdés...
Jaja,taktikát: önkéntes vagy pénzen vett farmokat például, illetve önként jelentkező célpontokat erre-arra... (lásd legutóbbi 50es világ LE diff miatt zárolt bagázsa...)
Dátum: 2010.11.20. 01:28:59
1049. kaland,Leveretés címmel: ÉP ÉP ÉP ÉP ÉP csata VÉGE. Ez is aranyos, de ennyire nyilvánvalóan azért nem kéne, nemde? Pedig valahogy csak átengedték a szűrőn...
Dátum: 2010.11.05. 23:39:32
Egyet kell értenem Viktorral... Beleférne az a leírásba is,ne kelljen már minden fórumot végignyálazni, hogy megértsem a működését valaminek...
Dátum: 2010.11.05. 19:06:37
Nem becsapás, félreérthetőség. Arról ugyanis nem szól a leírás, hogy a szakértelem maximuma alapból 0 és csak az AFK növeli szintenként öttel. Miki meg be is írta ide a fórumra, hogy a szaki maximuma 100. Első olvasatra úgy tűnik, mintha ezt a 100 maxot növelné az AFK. Teccikérteni?

Szerk.: Igaz, de azért ez még mindig nincs köszönőviszonyban sem egy maxolt Harcos speckó+fókuszált erő kombóval,ami ugyanannyiba kerül ugye...
Dátum: 2010.11.05. 18:26:16
Tehát neked még elvben sem lesz ilyened,gondolom... Bár, ha jól megnézzük, mi az a majd 20000 csp? Hát nem megér annyit ez a pótolhatatlan szakértelem? Szóval ismétlem magam: ezt kicsit át kéne címkézni...
Dátum: 2010.11.05. 17:07:43
Nem. Megvettem az aurát 5 AF-ért. Ezért megjelent a szakik között,mint 0-s, fejleszthető, de csak 5ig lehet húzni. Így sok értelme nincs (1% visszacsatolás varázslatra). Nekem 255CSP levadászása alatt jön össze kb 5 AF,így aztán a 100as szakihoz kb 4845 csp-t kell levadásznom(minusz TK,kaland,portya).És akkor ad 20% visszacsatolást varira, ami azért elég karcsú, ilyen árat figyelve és szembeállítva mondjuk egy energiamesterrel,ami effektív LE-t termel... Nem is tudom...Szóval az én meglátásom szerint ez nem egy "megérős" szaki/képesség.
Dátum: 2010.11.05. 16:10:06
Az aura és bőr evolúció kiírását nem ártana kicsit pontosítani. Meglepő és nem mulatságos volt a fejlesztés után rájönni arra, hogy a 0 alapértéket lehet öttel növelni 5 AF-ért, nem pedig feloldani egy új szakértelmet, aminek egy bizonyos fejleszthetősége azért már van alapból és ez a maximum emelkedik a képességtől. Ez így kicsit drága, 100AF a maxolása. Annyiból sok minden más is kifér egyszerre. Megérteném, ha mondjuk nem lenne kioltó ellenpárja,de így, hogy még az is van, ez indokolatlanul sok!
Dátum: 2010.10.29. 07:35:33
Valamit félreértesz, Panna! Amikor megtudtuk, mit tud majd a 3. tárgy, már akkor szóvá tettem. Abba meg azért nem hagytam, mert top10ben voltam. Ennyiért biztos nem álltam le, hiszen így legalább van 2 dolog ami emlékeztethet az eventre: landi medál és fáradhatatlanság bigyója(a bérlet ugye szublimál egyszer). LGY-t pedig nem összeszedek,hanem összeszedhetek. Feltételes mód.
Viszok: próbáltam nem uniformizálódni,ha már szerepjáték. (Ennek látható is az eredménye, de ez mellékes )
Dátum: 2010.10.29. 07:30:12
Hát te nem vagy tiszta! Javaslom olvass fórumszabályzatot! Moderáld magad, ha már benne foglaltatik a szükségessége és mi, többiek is megtesszük, még akkor is, ha néha mást mondanánk...
Egy szóval nem tagadtam, hogy elégedetlenkedő vagyok. Sőt, még próbáltam is elmagyarázni, miért. De úgy látom ez meghaladja a felfogásodat. Ne háborogj, nem vagy tenger!
Dátum: 2010.10.28. 23:19:18
Az első pontot aláírom,elfogadható érvelés. De a második pont alapvetően nem elfogadható szerintem.
Nem a vételár a necces, hanem az eladási. A nevetségest is arra értettem. Ahogy mondtad,valóban kb annyit kapok az összes eladott potiért összesen,amennyit kalandból kaptam volna. De akkor hol marad az event fázis-jutalom? Ugyanitt lennék LGY-ben,ha a 3. fázisban nem is vettem volna részt.
Ráadásul, mivel én például egyik szakértelmet sem használom,az itallal nem is tudok mit kezdeni, ergo el kell adnom. Pedig ugyebár volt lehetőség eladni a bérletet is azoknak, akik nem tudták használni, és venni érte cserébe egyedi,Landragóros csukákat. Ennyi erővel lehetett volna már betenni egy egyszerű reliket, ami mondjuk elnyelést vagy rezisztenciát vagy tudja-a-manó mit ad a cserébe leadott italok függvényében.Azzal eltűnne a hozzám hasonló,ritka kivételek és a valamely okból szintén ital használatra képtelenek(nincs értelme váltani/esze ágában sincs váltani,mert jó neki így) keserű szájíze is,amit ez a kérdés okoz: akkor én most miért nem kaptam semmilyen érdemi cuccot a 3. fázisban? Remélem érthető voltam...