Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Black Death

Oldal: 12345678910
Dátum: 2023.09.13. 20:38:18
Nem kell egyszerre levadászni, egyszerűen a számláló csökken minden vadászat után 1-el vagy veremcsata után 2-vel, ha 0-ra ér akkor kapod a tojást és a számláló visszaáll majd újra ha 0-ra ér jön a következő tojás.
Dátum: 2023.09.13. 18:10:28
Ha csak így lehet tojást szerezni és bőségesen kell belőle, akkor 2 tojáshoz cca 70 vadászat.. 3-hoz 105 vadászat.. napi 50-60 csp-ből gazdálkodva elviszi a napi erőforrást ami kell másra és még így sem lehet maximum járatni a 3 keltető slot-ot. Ideálisabb lenn egy 20 csp, maxos épülettel, mert nem olcsóság felhúzni sem az épületet önmagában és kimaxolni sem és akkor még vadászattal is szenvedni kell, vagy lesz más módja a tojás találásnak?
Dátum: 2023.09.13. 17:08:56
Szerintem is még az 50 vadászat is sok lenne egy tojásért, és nem is áll össze a kép, ha több slot is lesz és a keltetési idő is tényező akkor bőven 50 alá kell mennie az az épület maximumával, ez logikus is lenne, főleg, hogy 10 tojás lehet csak valakinél, de opció lehet talán, hogy más módon is jöhet tojás.

Ha jól értelmeztem mindent akkor eddig:
apró xenotojás 24 óra - szörnyfog
nagyobb xenotojás 30 óra - ?
óriás főnixtojás - 34 óra - ?
Dátum: 2023.09.13. 16:58:57
Meddig kell ülnöd rajt, hogy kikeljen?
Dátum: 2023.09.13. 16:56:11
Idézet: Miklós - 2023.09.06. 12:58:50

Lehet majd találni különböző méretű tojásokat (főnix, griff, xenó), amelyeket kikeltetve különböző tárgyakat találtok, amelyekből mindenféle készíthető lesz.


Még a fajta is lehet, hogy meghatározza az időt, eddig még nem írta senki, hogy talált volna főnix vagy griff tojást.

Az első tojásból (apró xenó) minedekinek szörnyfog esett?
Dátum: 2023.09.13. 16:45:11
Idézet: Miklós - 2023.09.06. 14:22:58
A tervek szerint minden évben végig lehet csinálni majd.

A 3. napon megkapod a tojásbűvölő tervrajzát, amit ha megépítettél, utána már találhatsz vadászattal (ill néhány más, CSP-ért végzett dologért, pl. veremcsaták) további tojásokat. Itt a randomot végül teljesen kivettük, meg van adva, hogy X db vadászat stb után fixen kapod a tojást (ki is lesz írva, mennyinél).


Az alap gondolom a random volt, de fix lett belőle, hogy ne esshessen meg az, hogy nem jól adja a random. A leírásban pedig az alap randomos maradhatott bent gondolom.. ahogy a fétis is %-ot ad és nem fix számot (mondjuk fix-ből leszámolható az a csekély %).
Dátum: 2023.09.13. 16:38:12
Fix van csak, nem lehet random találni vadászat közben.
Dátum: 2023.09.13. 16:37:23
Milyen tojást találtál?

Elsőre egy apró xenótojás-t kaptunk, annak volt 24 óra a keltetési ideje (gyorsítással -4 óra).. Én arra tudok gondolni, hogy minél nagyobb a tojás mérete annál több időt fog igénybe venni a keltetés.
Dátum: 2023.09.13. 16:19:51
A 100 csp szerintem is irreális 1 tojásért, így amíg nem növelhető az épületek szintje (10. nap), addig a keltetés kilőve nálam.. elvileg az épület további szintjeinek jelentősen csökkenteni kell ezt a 100 csp-s számot ahhoz, hogy ne kelljen brutális erőforrásokat felélni
Dátum: 2023.09.07. 12:26:05
Én is kíváncsian várom, hogy mi az ami bekerült, hozzákerült, átalakult így számomra is sok meglepetés lesz. Remélem sok olyan dolog megvalósult ami egyszerű, és olyan is ami kicsit összetettebb
Dátum: 2023.07.12. 22:35:18
Effektív töltés = betöltött LE-d/karakterszinted

hordaszorzó csak a hordák végső sorrendje (melyik horda nyer.. kb lényegtelen).
Dátum: 2023.07.12. 22:32:14
A horda szorzó nincs hatással a végső jutalomra. Lényege kb annyi a győztes horda tagjai kapnak egy landragor medált (min 30 pilonaktiválás, ha meg van) a 2 toplistán szereplők mellett.
Dátum: 2023.07.08. 16:16:08
Ha minden 10x-es akkor ésszerű lenne, ha 10x-esen számolná a küldetésekhez kellőeket is, és amíg aktív a Gigaverem addig elérhetővé kellene tenni szerintem a következőeket, temészetesen 10x-es jutalommal, hogy lehessen pörgetni a küldiket is:

Lépjen állatod szintet 120 alkalommal!
Kábítsd el ellenfeled 400 alkalommal portyázás során, amikor te támadsz!
Sebezz 120-ször kritikusat varázslatoddal portyázás során úgy, hogy te támadsz!
Okozz kritikus ütést 600 alkalommal portyázáskor úgy, hogy te támadsz!
Süsd ki a 10x a lélekkutat!

Így korrekt lenne, azért oké, hogy gyorsított, galoppmenetben le lehetne tudni 10 pálcát, de azt a 10 pálcát nem olyan könnyű megszerezni sem azt azért nem kellene elfelejteni..
Még az előzőhöz annyit, hogy a legegyszerűbb és leggyorsabb módszer az lenne (programilag is), ha grafika nélkül bekerülne a platinás sor alá fixen, egy gomb hogy: "Vásárolok 1 db templomi pálcát 50 őskőért" és mellette megmarad a napi ajánlat = mindenki örül

(Később ez kiegészülhetne 2 darab templomi pálcával és 1 verem és 2 verempálcával akár random is, de valamelyiket ha fixen adja már rendben van szerintem).
3 sajtoló medál --> 149 őskő

Még lenne is értelme, ha nem lenne felső korlát... legalább a sokak számára gagyi és "drága" napi ajánlatoknak lehetne alternatíva. Nem értem, és folyamatosan nem értem, hogy a "célotok" a befizetés mellett pl 1600 őskő elköltése.. van aki szeretné ezt normálisan elkölteni minden alkalommal (magamból indulok ki), de így csak a játéktól megy el a kedv. Nem gondolom, hogy mindent cserélni kellene, de gondolom még jönni fog Isteni kocka is a napi ajánlatban, ha jól emlékszem a nyáriban volt az egyik "fő" fogás, már csak tetézné a Smaradgszelence és Relikviakupon (vagy joker)..

Jó lenne átgondoltan vinni a Napi ajánlatokat. Ha más nem legyen alternatíva (azaz 2 napi ajánlat a másik pl fix: 1 darab templomi pálca), vagy úgy, hogy mindkettő megvető vagy úgy, hogy csak az egyik.. Nem gondolom azt, hogy a játékosokat akadályozni akarjátok, de önkéntelenül sem érdemes ezt megtenni, mert 1-1 alkalom oké.. belefér (ez a pár alkalom már pár éve lejárt sajnos) és így nagyon könnyű itt hagyni a játékot.
Szia!

Miért kell minket kínozni a túlárazott Isteni italokkal a napi ajánlatban? Vagy kérdezem úgy, mikor kerül végre ki ez a tétel? Alapáron 2 őskő egy Isteni ital.. veremben 1,6 őskő, és sima napi ajánlatban is. Sokan kértük, sokszor említettük, hogy lehetne helyette sokkal, de sokkal jobbat betenni, de most ha jó számolom kb 2 és fél éve süket fülekre talál ez a dolog.

Jó lenne Miklós, ha leírnád, hogy maradni fog ez a tétel, ne dühöngjünk rajt, úgy is ez lesz, vagy lecserélődik olyanra amit meg is veszünk?
Dátum: 2023.06.27. 00:33:08
Igazad van, nekem sem engedi használni.. akkor a szokásos éves nyári szívatás
Dátum: 2023.06.26. 22:27:07
Gyakorló támadás. Nekem számolta.
Szombaton volt ezek szerint 70.-ke.. hogy szalad az idő...
Dátum: 2023.04.29. 13:14:15
Igen, és még hátra van 2 nap, ami 1.. bosszantó..

Hátra van: 2 nap, 9 óra, 47 perc
A jutalmak átvehetők 2023. Április 30.-ig.
Oldal: 12345678910