Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Cirmos cica

Hmmm.... JÓ kis szallonna hagymával. Imádom! A férjem szerint már az oviba is a szalonna volt a jelem. A lényeg,hogy tanuljuk meg egymást elfogadni,és a belső értékek szerint szeretni. Hisz a jó alak egy idő után elmúlik, de belső értékeink megmaradnak.
Dátum: 2008.11.08. 08:04:00
Örülünk,hogy nem lett semmi bajod! Én egyszer jöttem haza Olaszból kölcsön kocsival,de mivel nem ismertem az autót , ezerszer óvatosabb voltam,mint máskor. Aztán persze a rossz időviszonyoknál vannak elkerülhetetlen dolgok. A lényege sztem az egésznek,hogy szándékosan,csupán vagányságból,ne hívjuk ki magunk ellen a sorsot.
Amíg jól érzed magad így,addig nincs baj. Sokan mondják,hogy a kövér emberek többet nevetnek,mint vékonyabb társaik. Lehet ettől jönnek a +kilók. Hisz a nevetés hízlal,vagy nem?
Dátum: 2008.11.08. 07:51:28
Mi történik olyankor,amikor a 4 válasz közül megadom az egyiket, de jó feleletnek egy teljesen nem odaillő 5. jön ki. Igy nem tudhatom meh,hogy jó-e a válaszom,de ha nem is jó, akkor mi lett volna a megoldás?
Szerintem ez egy elég kemény probléma napjainkban. Nekem elég sportos családom van. A fiam 8 éve bírkózik,a férjem boxolgat, én meg háziasszonyként Rubint Rékára tornázgatom. Nem vagyunk tökéletesek,van egy kis pocak egy kis úszógumi,de jól érezzük magunkat. Nem kell sok,ahhoz ,hogy éhezés nélkül is tartsd a fomád,ami persze mindenkinél változó. A kockahasú pasikról meg..., hát nem nekem találták ki őket.
Dátum: 2008.11.07. 17:54:21
Igyekezni fogok! Örülök,hogy vannak még kedves emberek,akik törődnek másokkal is. A JÁTÉK ÖRÖME MINDENEKFELETT!!!
Dátum: 2008.11.07. 17:46:59
Köszönöm szépen,gyorsan el is olvastam. Az egyetlen dolog amit biztos nem tudok teljesíteni,az a rengeteg pénz belefektetés. Igazából,nem kenődök el,ha valami nem megy,hisz most az elején beléptem már a világ 2-be,úgyhogy nincs akkora lemaradásom,mint az 1-en. És ha valaki ügyesebb vagy szerencsésebb tőlem,annak csak gratulálni tudok, na és persze igyekezni,hogy legközelebb én legyek az akinek gratulálhatnak.
Dátum: 2008.11.07. 17:15:47
Na ne már fiúk! Mindenki engem akar?
Hát a 2- n egyszerűen nem rúgok labdába. nem tudom mit rontok el,de mindig kikapok. na de fel a fejjel! Ez még csak a kezdet!
Dátum: 2008.11.07. 10:33:55
Egyetlen probléma,hogy mivel a játék nincs korhoz kötve így gondolkodnunk kéne,hogy mi történik ,ha a kérdést mondjuk egy 10 éves gyermek kapja. Én mindig próbálok ilyen kérdéseket feltenni. Persze anya lévén én is azt mondom,hogy akkor tanul a gyerek,ha utána néz dolgoknak,de sajna ez nem mindig lehetséges. A másik fele a dolognak,hogy sok kisiskolásnak,már maga a kérdés megértése is nehézséget jelent,nem még a válaszadás. Egy kis fantázia és rengeteg olyan kérdést lehetne kitalálni,amire 9-99 éves korig,tudhatjuk a jó válaszokat.
Dátum: 2008.11.06. 17:25:23
Nekem is már van helyem,de ha meggondolod magad, csatlakozz hozzánk az alapitás helyett.
Dátum: 2008.11.06. 17:21:48
megtettem
Dátum: 2008.11.06. 17:21:02
EZ SZÉP DOLOG VOLT Byzon

Én is sokat vezetek,mivel külfőldőn dolgozom. Az embereknek figyelniük kell egymásra.
Dátum: 2008.11.06. 15:48:45
akkor most maradtál egyedül(kérdőjel)
Dátum: 2008.11.06. 15:42:44
A mi szővinkbe is kőzősen oldunk meg mindent,és hidd el nem olyan rossz az.
Találjatok ki valami okosat,mert ha jol áll a szővitek kár elszurni azért,mert nem tudtok megegyezni.

bocsi a hibákért,de a kisfiam elzavart a géptől,és ezzel a laptopos billentyüzettel nagyon nem vagyunk ősszhangban.
Dátum: 2008.11.06. 14:36:20
Én hű maradtam,és gyémánt lettem ott is.
Jaj,jaj... azért a 3-as tanácsba bevesznek nem? Lehet,hogy túl kemény voltál velük?
Dátum: 2008.11.06. 06:29:05
Szia Amateon! Sajnos ,erre nemet kell mondanom,de nem a gyávaságom,hanem a szintkülönbségünk miatt.(én 7-es, te 3-as) Szerintem nem lenne fer dolog részemről. De a világ 2-n,megvárhatlak.

Szia Vulkan11! Örülök,hogy ilyen sokan megyünk. Bár az első nap még igen csak a szerencsén múlik, de aztán mehetnek a küzdelmek!
Előre is jó játékot mindenkinek!

Amateon! Fantaghiro néven megtalálsz!
Dátum: 2008.11.05. 14:58:39
Szia Kráni elf! Most kezted a játékot? remélem tetszik!

AMATEON! nagyon eltüntél.
Dátum: 2008.11.04. 20:04:15
Ez kihívás? Állok elébe.
Azért,mert nő vagyok,nem ijedek meg könnyen.
Dátum: 2008.11.04. 19:45:52
Gratulálok a szép helyezésedhez Shegorath! Azért ,mert a világ 2-n is játszol,még nem kell otthagynod az 1-t.Szerintem izgi lesz. A világ 1-be sajna későn kapcsolódtam,így nem vagyok az élen,de majd most talán sikerülni fog.
Dátum: 2008.11.03. 20:56:58
Igen,ebben igazad van. De a legjobb az,ha mindenki megelégszik avval,amit választott. Regisztrálltatok már a világ 2-re? hát én már visszafelé számolom a napokat. remélem ott ügyesebb leszek,mint itt.(NA NEM MINT HA ITT NEM LENNÉK JÓ)