Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Cirmos cica

Dátum: 2008.11.09. 18:16:44
Legalább több időm lesz a családomra. Most fejeztük be az építkezést is, úgyhogy lefoglalom majd magam. Aztán ha más nem, hát üzletvezetőből átváltok takarító nőre.
Dátum: 2008.11.09. 17:54:55
Igazából nem vagyok elkenődve,mert több,mint 8 évig jártam oda-vissza,2 hetente. Már kezdett fárasztó lenni. Amúgy is szóba került már a második gyerek, majd most újra átbeszéljük.A munkától meg nem félek, valamit mindig lehet találni. Fő az optimizmus! Hál isten, én bőven el vagyok látva vele.
Dátum: 2008.11.09. 17:09:00
Azt tudod,melyik gombal küldöd el vadászni az emberedet? na ott,ahol egymás alatt vannak mindenféle gombok,megtalálod a játékleírást is. Azon belűl rákattintasz a karaktered kiírásra és ott megtalálod.
Dátum: 2008.11.09. 17:02:14
Az ivartalanítás még legalább 3 hónap. Próbáltam vele nem játszani,de akkor harap. Hát ,ha tuti megoldás nincs,akkor marad a korán fekvés és kelés. Mától úgyis munkanélküli lettem. A világválság az én munkahelyemet is elérte. Mindenesetre köszönöm a választ, így legalább tudom,hogy nem csak az én macskám ilyen hiperaktív.
Dátum: 2008.11.09. 16:18:13
A játékleírásnál minden fontos dolgot megtalálsz. Olvassd el! Érdemes!
Dátum: 2008.11.09. 13:58:25
Szia Telk! Köszönjük és viszont kívánjuk!
Befejeztem a házimunkát,degeszre tömtem a családot,így újra elfoglalhattam a gépet. Olyan csúnya borongós az idő itt mifelénk,hogy kimozdulni sincs kedvem. (de lehet,hogy csak a játék miatt van)
Dátum: 2008.11.09. 10:03:12
Ház ez nagyon szép és bölcs volt! Bár több ilyen ember lenne! Tiszta szívből örülök,hogy ennyi jó ember gyűlt itt össze.

A Cirmos cica ,úgy jött,hogy ránéztem a macskára és ez jutott eszembe.
Dátum: 2008.11.09. 09:18:55
Meg fogom próbálni,remélem sikerrel járok majd. Soha nem volt cicám,de ezt nagyon megsajnáltam. Anyum azt mondja,szerinte már direkt rakják le hozzám közel az állatokat,mert én úgyis befogadom őket. Januárba találtam az első kiskutyát,amelyik össze volt verve,csont soványan ücsörgött az úton és nem volt hajlandó elmenni a kocsim elől. Hazahoztam,gyógyítgattam, 6 hónapig csak orvoshoz jártunk,de egy kezelés alkalmával sokkot kapot és elpusztult. Hát most remélem nem járok majd ugyanígy. Amúgy két gyönyörű nagy amerikai bulldog kutyám van, akik egyből gondozásuk alá vették a kicsiket. De ezúton is köszönöm mindenkinek,de nem kérek több kutyust.
Dátum: 2008.11.09. 08:51:59
Még egy cicát biztos nem.Inkább várok még egy 10-est,ahogy mondtad. Viszont találtam egy kis kutyát,kidobva egy papírdobozba. Hát hazahoztam...Ki vagyok az ilyen emberektől!
Dátum: 2008.11.09. 06:52:53
Szép jó reggelt mindenkinek! Nem tudom,mit tegyek. Kb úgy két hónapja megmentettem egy kiscicát,és befogadtam. Nem vagyok cica párti,meg van 3 nagy kutyám is,de ez egy ici-pici hófehér cica és pont az én kutyáimtól kellett megmentenem.Mióta nálunk van egyszerűen nem hagy aludni. hajnal 4-kor kipattan a szeme és rájön a játszhatnék és persze mindig velem akar játszani. Addig nem nyugszik,míg föl nem ébreszt.A takaró alatt is megtalál. 1 óra játék után elfárad és elalszik,de én már nem bírok újra elaludni. Csak van valami gyógyír erre a problémára! Cicások segítsetek!
Dátum: 2008.11.08. 17:53:01
Á dehogy! Csak vacsora a gyereknek,kutyáknak.Még szerencse,hogy a férj nincs itthon, mert az már sok időt venne igénybe.
Dátum: 2008.11.08. 16:48:50
Tudom. Biztos csak szépen fogalmazott. De legalább ez is az én nevemet viseli.
Dátum: 2008.11.08. 16:39:55
Hát csak egy van neki. Ő azt állítja,hogy a másik megszökött( el manach,nem tudom hogy írják),de szerintem direkt kirúgta.
Dátum: 2008.11.08. 16:21:09
Képzeljétek! NimFA kidobta az előző kisállatját,amit úgyszint Fantaghirónak hívtak. Lehet azért,mert úgy gondolja ez jobban hasonlít hozzám ?
Dátum: 2008.11.08. 16:12:07
Fő a változatosság nem?
Dátum: 2008.11.08. 16:02:23
Elolvastam. JÓ lett!
Dátum: 2008.11.08. 15:46:21
Itt ülünk és veled beszélgetünk.
Szerintem meg igenis az a lényeg,hogy elfogadd magad olyannak amilyen vagy. Láttam már kövér embert lefogyni,aki fogyás után teljesen megválzozott és nem jó irányba. Láttam már tökéletes alakú embert is,aki azért nem volt boldog,mert még így sem volt megelégedve magával.
Ez így igaz,mivel köztes út nincs. Sok múlik a nevelésen.Én sokáig cigiztem,de mivel a fiam utálta,ha rágyújtottam( pedig nem a lakásba tettem),inkább leszoktam. Így ő is lemond azokról a dolgokról,ami nekem nem tetszik. Nem elég csak tiltani, ha a gyerek látja,hogy ő is kérhet tőlünk(nem anyagiakra gondolok) bátrabban fogadja meg majd a jótanácsokat is.
Dátum: 2008.11.08. 12:55:44
Ez jó? Szerinted hányszor csuklanál mire 2 nagy bőröndel kitekernék Olaszba? De erre is van megoldás mi? Lehet jobban járnék ha a szomszéd boltba mennék árúfeltöltőnek,odáig talán még én is elbírnák tekerni.