Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ordasfarkas

Oldal: 1
Dátum: 2014.03.24. 14:04:23
Mindenkinek köszönöm a hozzászólását, mind a két kérdésemre megkaptam a választ.

A gondom az volt, hogy 50-es kreatív affinitással és átkozással kétszer annyi LE-t kaptam, mint amit a másik fél elvesztett. Így viszont, hogy nála is megjelenik (elvesztett LE formájában) a 20%, minden rendben van.

Millás LE-ben én még nem gondolkodok, csak ezresben, mivel a 11-es szinten mozgolódok.
Dátum: 2014.03.24. 06:13:46
Ha portyázás előtt megátkozok valakit, akkor győzelem esetén elvileg 20%-al több LE-t kapok.
Ilyenkor a vesztes fél is 20%-al több LE-t veszít, vagy ő csak az alapot veszti el és a többlet csak nálam jelentkezik, mint a kreatív affinitásnál?
A másik kérdésem, hogy látható-e valami konkrétum arról, hogyan maximalizálja a karakter szintje és a valóságformázás a kreatív affinitással szerezhető LE-t.
Dátum: 2014.02.28. 22:41:24
Köszönöm a választ, de sajnos csak egy ruhám van, ilyenre nem költök. Akkor marad a kínlódás, vagy - ha nem megy a 400 - akkor hagyom a csudába.
Dátum: 2014.02.28. 13:14:24
Szerintetek mi a gond a karakteremmel? Csak ötöt tudok ütni a xenón, az életerejéből meg azt látom, hogy a többiek rendesen csépelik, pedig nem sok nálam erősebb karakter van a csoportban.
Dátum: 2011.12.03. 21:26:08
A kufár bársony övét választottam és önképző módon megtanultam, hogy csak akkor ér valamit, ha megvan hozzá a 40 szakértelem.
Nem szeretek a saját káromon tanulni, úgyhogy szívesebben vettem volna, ha ez az információ a relikvia leírásában is szerepel.
Dátum: 2011.02.03. 13:23:50
Sziasztok!
A minap azt írtam, hogy nem folytatom a xenót, mert úgysincs semmi esély a sikerre, de miután a fejlesztők módosították a legalsó szint szörnyének az erejét, tovább játszottam. A jelenlegi eredményem 34 csata és 24 győzelem. Ma reggel 2 győzelem és 2 vereség után kerültem 15% alá. A családban többen játszunk, egyikük 28-as szinten állat nélkül, 20-as szintű fegyverrel és az alatti varázslattal 39 győztes csata után ájult el. A feltételek között nagyságrendi a különbség.
Gyógyitalok nélkül mapi 3 alkalom x 2 győzelemmel = 6, ezt megszorzom 20 nappal, az 120 győzelem. A 400-nak még a megközelítésére sincs semmi esélyem.
Ha az építést nézem, nekem és a kis szintűek többségének nincs építése. Másrészt én nem vadászok, energiahasznosításom értelemszerűen nincs, úgyhogy a számomra ez is kiesik. Aki vadászik és van építése, az meg olyan gyenge, hogy még annyi győzelmet sem ér el, mint én.
Nyilván a többiek is így vannak ezzel, ami magyarázza, hogy itt sikertelen lesz az esemény, illetve ha a felsőbb szintű szörnyek és épületek mind elfogynak, akkor ránk zúdul az egész végzetúr had és 1 óra alatt elrendezi a dolgot. Emiatt még az előbb levezetett 120 győzelmem is kétséges, mert azt csak az event végéig tudnám teljesíteni.
Ahhoz, hogy a Végzetúr prosperáljon, sok minden kell, de két dolog biztosan. Azok, akik itt ragadtak és aktívak izgalmasnak találják a játékot annyira, hogy továbbra is rendszeresen játsszanak.
A MÁSIK AZ, HOGY A KEZDŐ JÁTÉKOSOK IS ÉRDEKESNEK TARTSÁK A JÁTÉKOT ÉS KAPJANAK ANNYI SIKERÉLMÉNYT, HOGY NE HAGYJÁK ABBA AZ ELSŐ 10 SZINT VALAMELYIKÉN!
Nos, ez a feltétel ez alatt az esemény alatt sem teljesül, sőt szerintem pont ez lesz az egyik ok, ami miatt sokan abbahagyják a játékot.
Miklós azt írja, hogy vegyünk ősköves cuccokat. Én hozzáteszem, hogy meg egy csomó gyógyitalt is. Megértem a fejlesztők szándékát, a Végzetúrnak nyereséget kell termelni, de nem biztos, hogy erre ez a jó ajánlás. Hányan fogadhatják meg Miklós ajánlását? Tízen – tizentöten? És a többiek? A több száz, aki abbahagyja? Nem azt kéne csinálni, hogy a kicsiknek is odalökünk valamit, hanem ellenkezőleg, a számukra kellene a legélvezhetőbbé tenni a játékot, ami az érdekesség mellett sok sikerélményt is jelentene.
Az alsó 1-2 szinten radikális változásokat kellene az eventben csinálni. Nagyon sokkal le kellene csökkenteni a szörny erejét. Az építés szakértelem helyett valami mást kellene kitalálni. A lényeg az, hogy a győzelemszám és az építés is teljesíthető legyen 3 hét alatt. Ehhez még az is kell, hogy a felső szintűeket valamivel elfoglalni és nem rászabadítani a kis szintekre.
Hosszú voltam, de ez kikívánkozott belőlem..
Ordasfarkas, 7. szint, 248 TÖ + 60 épületbónusz, 10 kritikus ütés
További jó játékot mindenkinek
Dátum: 2011.02.01. 09:54:21
A legalsó szinten komolytalan a háború. Hetes szintű vagyok 248 TÖ-vel és 8 csatából ötöt elvesztettem. Mit tudnak csinálni azok, akik gyengék?
Ha így marad és csak azért lett ez a szint is betéve, hogy ne panaszkodjunk a játékból való kimaradás miatt, akkor inkább csinálom a megszokott rutinjaimat és hanyagolom a xenót.
Oldal: 1