Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gamer01

Dátum: 2018.12.11. 16:58:34
Röviden, egy kellemetlen incidens miatt vezették be jogosan, itt a fórumon olvashatsz róla. De a bevezetett limit növelhető, ha léped a szinteket és költöd az ősköveket pl prémium

Sajnos a Chat már későn került be a játékba, amikor a többség már talált hozzá külső programot. Ezért is lett kikapcsolható. Amikor legutóbb néztem nem is müködött. Sőt némelyik világon nincs is.
Dátum: 2018.10.16. 11:29:50
Ha megnézed a lejárati dátumot a relikviákon, akkor láthatod, hogy nem lesz decemberben Xenó

Decemberben a karácsonyi eseményekre számíthatsz.
Dátum: 2018.09.26. 23:27:55
semmi "különleges" nem kell hozzá, most néztem meg

kompakt nézethez pipa --> listázásra katt --> majd a Vásárlás Eladás Szerencsekerék, katt a középsőre. Tárgylistához hasonló nézetet kapsz.

Idézet: DurLaDur - 2018.09.26. 11:23:35
Kompakt módban csak szint szerint vannak, de össze vissza a tárgyak, és így is körülményes válogatni benne.
10-20 tárgynál még elmegy, de 200+-nál amikor szeretném összehasonlítani pl. a fegyóimat, akkor már macerás.


Összehasonlítani? Erre elég csak a tárgy képére kattintani a karakterlapon, mintha lecserélnéd.
Dátum: 2018.09.25. 20:33:14
Idézet: DurLaDur - 2018.09.25. 16:07:44
Lélekkufárnál eladásnál is külön kéne választani a tárgyakat, mint a csatlóskufárnál (vétel eladás) mert így káosz az egész.
Ezen felesleges háborogni, mivel már megvan a kezdetektől listázás ezt a kérésedet megoldja.
Szerintem még sose nézted a Kompakt nézet-et majd az eladásra, mivel alapból szint szerint vannak eladásra a tárgyak.

Az állatoknál nem frissül folyamatosan az oldal, magadnak kell megoldani, akkor látszik is ha kész a küldi.
Dátum: 2018.09.25. 20:24:00
igen, meg

a közleményben legyen bnne mind a két karakter , ahogy az ősköveknél látod.
Dátum: 2018.09.04. 18:40:41
Hát ez érdekes "egy kisebb nerf"

Jobban fogadnám, ha lett volna pár nap a bevezetéséig. "még rövidebb idő alatt még többet lehet szerezni, és ez a mennyiség folyamatosan exponenciálisan nő" ezt azért nem állítanám. Ha a bekerülők TK miatt, akkor lehetett volna egy kis idő a bevezetéséig.

A feladatokról, az összes ami simában "egyből teljesül" az ennél kimaradt. Transzdestrukció tényleg lehetne +20, csak a számolás miatt.
Fsanyi82 ne ironizálj, simán bevezethető
Dátum: 2018.07.26. 17:22:06
Meg van az, csak meg kell keresni

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,965.0
Dátum: 2018.07.25. 09:49:47
Nem, akkor nem tudod megszüntetni a segítségnyújtást, ha már elérted a limitet és letudtad a 3 segítségnyújtást.


A napi 3 alkalomra céloztam amikor segíthetsz, 7 nap összesen 21 segítség 21 különböző karakternek elvileg. Arról szerintem nem is kapsz értesítést, ha nem sikerült a segítségnyújtás.
Dátum: 2018.07.23. 16:04:26
V6-on érdemes a segítségnyújtóval egyeztetni, hogy biztosabban sikerüljön.

Idézet: Paco - 2018.07.23. 15:16:08
Ma, 13:29 Segítettél norbi321456-nek legyőzni Meteormester nevű szörnyet. Jutalmad 1 kihívás tóken.
Ma, 13:12 Segítettél Ladydydy-nek legyőzni Lángfatty nevű szörnyet. Jutalmad 1 kihívás tóken.
Ma, 12:27 Segítettél Pörtarkreccs-nek legyőzni Viharfatty nevű szörnyet. Jutalmad 1 kihívás tóken.
Ma, 12:24 Segítettél Vegzetur1010-nek legyőzni Gránitmanifesztáció nevű szörnyet. Jutalmad 1 kihívás tóken.


Gratulálok, sikerült találni egy kiskaput
(Egy nap legfeljebb 3 játékostól kérhetsz segítséget, és 3 játékosnak adhatsz.)
Dátum: 2018.07.22. 09:12:21
Ha nem vezetnék be, akkor is tudhatod, mivel a támadásod idejét megnézheted az Eddigi csatáid/Friss csaták oldalon, sőt még a segítségkéréseidet is láthatod.
Dátum: 2018.07.21. 12:25:25
Idézet: Fsanyi82 - 2018.07.21. 11:54:09
Ezt te se hiszed el remelem hogy a karhozat verme mintaja alapjan vannak a szörnyek generalva
Ez a mai nap legjobb vicce volt eddig
Még ha fos gyenge lennek a karhozat verem szörnyek Hozzám sem tudnak érni


Pedig nem viccnek szántam

Idézet: Miklós - 2018.05.25. 14:22:38
A Végzet/Kárhozat vermében, és így a Kihívás Tornyában is a szörnyek erősségét egy képlet számolja, X. szinten mindenki ugyanazt az ellenfelet kapja, az erősségétől függetlenül.


Ezért is volt a többségnek egyszerű az elején, persze a nagyobb szinteken emelhettek rajta. Jelenleg nálad a Kárhozat Verme 307, mennyi is a toronyban lévő 420? Elég szép különbözet. Az állarsebzést meg beletették, az nincs ilyen szinten a veremben.
Az epikust hoztad fel, amit adott szinten vadászatra van, ezért is írtam rá a példát.
Dátum: 2018.07.21. 11:26:55
Idézet: Shadowrun1990 - 2018.07.21. 09:29:33
Az igénybevétel az hogy történik? Valami plusz gomb megjelenik? Mert miután adtam segítséget, az illető nem lát semmilyen lehetőséget a segítségnyújtás oldalon az elfogadásra.

A segitségkérést igényelni kell, nincs lista a kiválasztásra. Aki segítséget kér annak a segítséget nyújtó szintjére kell szürnie. Ha adott szinten többen is adnának segítséget, akkor jön jól a segítőtől a név beírása /Segítséget nyújtok ..... karakternek
(Egy nap legfeljebb 3 játékostól kérhetsz segítséget, és 3 játékosnak adhatsz.)
Emiatt ha pl 3-an már használták akkor nem fog megtalálni. Sőt ha bármikor igénybe vette az eseményen akkor se. Egy karaktertől 1 segítség az egész esemény alatt. Mintha mindenkinek csak 1 idézett szörnye lenne, leütötted nincs tovább.
Az Eddigi csatáid-> Friss csaták oldalain keresgélve megtalálható a segítségkérés nyoma, mivel lesz egy csata a segítséget adó nevével.

Idézet: Fsanyi82 - 2018.07.21. 10:45:48
ha a szövi epikusa hasonló erős lenne , lehet meg izzasztana egy 30 fős szövit is

Az ellenfelek a kárhozat verem erősségeit mintázzák, az epikus meg az adott szinten vadászható lény, ég és föld a különbözet
Dátum: 2018.07.18. 16:26:42
Milyen levél?

Segítség--> Levél írása az ügyfélszolgálatnak

Majd itt írtál? Én még nem tapasztaltam, hogy nem reagálnak, ha ide írsz.

ui: ha erre írtál, akkor nézd meg, mivel már lehet válaszoltak is a leveledre, csak a karakternél nem látszik. Ha nem akkor írj mégegyet.

Sok módja van az elérésüknek, pl a fórumon is van hibajelentés topic.
Dátum: 2018.07.18. 13:07:56
Nézz át a Segítségkérés fülre ott sorban vannak eléggé könnyedén beazonosíthatóak.
Dátum: 2018.07.09. 15:40:13
Szerintem biztosan lenne vállalkozó, aki a tesztszerveren segítene, ahogyan a szörnykihívásnál
Dátum: 2018.07.09. 08:28:57
Kufár esemény, miatt a KH müködése módosul. Ez is közte van. A békét ti is fel tudjátok bontani

A kaland találás random, ha van szabad kalad helyed legyél kitartó.
Dátum: 2018.07.07. 08:35:04
Ha úgy választasz arany díjat, hogy már van a birtokodban arany díj, akkor platinát kapsz helyette!
Ha úgy választasz arany díjat, hogy az adott tárgynak a platina fokozata is megvan, és legalább 500 (400/450/475) győzelmet elértél, mithril díjat fogsz kapni.


Ezeken kivül nincs más. A kérdésedre a válasz, nem. A mithrilt nem lehet fejleszteni a jutalomból, csak relikviakuponnal.
Dátum: 2018.06.29. 17:07:42
Az AF képesség még kevés hozzá, ahogy a leírásban benne van kell hozzá ez is a lélekkufártól / lehet szerezni eseményeken/:

Csatlóseledel
Típus: egyéb
Szint: 50
Az Állatok -> Sajtolás oldalon tudod használni
Dátum: 2018.06.22. 19:34:01
Lehet hiába vársz, régebben az utolsó 5 %-ot magadnak kellett levinni, de ezt lehet eltörölték, jó régen volt amikor még ez aktuális volt nálam.
A Xenóról egy korábbi hozzászólásból:
"hogy ne győzhessünk túl hamar vagy csak lusták a játékosok?"

A xenó rém egyszerű esemény, mindegy hanyas xenóval harcolsz, az hozzád van igazítva. A támadásodnál is mindegy mennyit sebzel, mivel fix %-ot szed le. Ezt általában ki szokták kapcsolni, de szerencsére erre most nem került sor. Bár a beszélgetés meginditása óta duplázódott a hatás. Hamarosan meglesz, nekem tetszik, hogy nem kell vadászattal foglalkozni még.
Dátum: 2018.06.20. 12:59:38
Ma sikerült ellenőriznem, amit írtál. Röviden, kell a ki és belépés, hogy helyes legyen a kijelzés. Nem érdemes ezzel többet foglalkozni, mivel megkapod a medál bónuszt.